جذب نماینده رسمی در تسهیل‌گستر

تسهیل‌گستر در راستای تکمیل شبکه همکاری خود، نماینده فعال می‌پذیرد.

اگر قصد دارید به ما ملحق شوید تا با همکاری در توسعه، استقرار، آموزش، پشتیبانی و یا بازاریابی دیجیتال، در حد توانمندی‌های خود به "درست الکترونیکی شدن کسب‌و‌کارها" کمک کنیم، به شبکه نمایندگی‌های ما خوش آمدید. ما از تعامل و همکاری با شما استقبال می‌کنیم و شرایطی را فراهم کرده‌ایم که تجربه خوشایندی از همکاری با ما داشته باشید و به سود قابل توجه، مداوم و دائما در حال رشد دست پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و با مسئول امور نمایندگان صحبت کنید.

زیر چتر تسهیل‌گستر شبکه نمایندگان ما قادر به فراهم کردن ارزش‌های بی‌نظیری برای مشتریان خواهند بود. برچسب «نماینده تسهیل‌گستر» برازنده سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که بتوانند ارزش‌های بارز ما را به مشتریان عرضه کنند.

از نقطه‌نظر مشتری، کار با یک نماینده تضمین می‌کند که او:

تحت نظارت تسهیل‌گستر آموزش کامل دیده است. در سطح خود تسهیل‌گستر نماینده تعهد به کیفیت دارد. با تسهیل‌گستر ارتباط مستقیم دارد و به منابع اطلاعاتی بیشتری دسترسی دارد. از طریق سطح‌بندی نمایندگان امکان انتخاب نماینده با عملکرد برتر را خواهد داشت. در محدوده جغرافیایی مشتریان موانع سریع‌تر رفع خواهد شد.

موفقیت مشتری در استقرار و سیستم‌سازی کسب‌وکار اولویت ماست و خرید از نماینده نباید تفاوتی کیفی با خرید از تسهیل‌گستر داشته باشد.

گروه‌هایی که بیشترین پتانسیل همکاری با تسهیل‌گستر به عنوان نماینده را دارند:

مشاوران مالی و حسابداری مشاوران کسب و کار مجریان استانداردها و فرایندهای مدیریتی مشاوران فناوری اطلاعات شرکت‌های طراحی و برنامه‌نویسی وب شرکت‌های کامپیوتری و نرم‌افزاری مشاوران CRM و ERP بازاریاب‌ها، کارشناسان و مشاوران فروش کانون‌های تبلیغاتی و استودیو‌های طراحی شرکت‌های فعال در زمینه بازاریابی دیجیتال فری‌لنسرها یا آزادکارها مشتریان فعلی تسهیل‌گستر

انتظار می‌رود نماینده توانمندی بازاریابی، فروش، استقرار، یادگیری، آموزش و سطح اول پشتیبانی را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان در تیم خود تقویت کند و تسلط لازم در موضوعات مذکور را در راستای ارتباط مستقیم با مشتری دریافت کند. تأیید و تشخیص توانایی نماینده بر اساس سوابق یا کسب نمره قابل قبول در آزمون تسهیل‌گستر بر عهده کارشناسان تسهیل‌گستر خواهد بود.

منافع نماینده

نمایندگان رسمی تسهیل‌گستر از مزایای زیر بهره‌مند هستند:

ارتباط مستقیم با مدیر حساب در تسهیل‌گستر در مورد مسائل استراتژیک، فروش و خدمات معرفی کامل نماینده رسمی در بخش نمایندگان تسهیل‌گستر جهت ارجاع مشتریان دسترسی به اکانت اختصاصی در پورتال نمایندگان شرکت در جلسات آموزشی اختصاصی فروش نرم‌افزار سازمان‌یار در سطح حرفه‌ای دریافت حمایت و پشتیبانی از تسهیل‌گستر در مدیریت پروژه‌های جذب شده امکان دسترسی مداوم به نسخه‌های جدید منابع آموزشی اختصاصی و عمومی تا 30% کمیسیون از فروش، استقرار و خدمات بر مبنای سطح نمایندگی تا 100% کمیسیون از تعرفه استقرار مشتری‌های متعلق به نماینده (مشروط به ارائه خدمات استقرار) تا 100% کمیسیون از تعرفه خدمات بازاریابی دیجیتال (مشروط به ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال) اختیار تام تا 100% بودجه مشتری برای خرید خدمات مرتبط، از جمله بازاریابی دیجیتال و سیستم‌سازی تا 30% کمیسیون از سهم تسهیل‌گستر در قراردادهای کارمزدی

تعهدات نماینده

نمایندگان رسمی تسهیل‌گستر تعهد می‌دهند که:

جلسات و منابع آموزشی

کارکنان خود را با دنبال کردن جلسات و منابع آموزشی تسهیل‌گستر آموزش دهند.

جلسات دوره‌ای

با مدیران حساب خود در تسهیل‌گستر جلساتی دوره‌ای تشکیل دهند.

همیاری کارکردی

همیار تسهیل‌گستر برای پاسخگویی سطح اول (پشتیبانی کارکردی) باشند.

تبلیغ

سازمان‌یار، نسخه بومی‌سازی شده و قدرت گرفته از Odoo را در منطقه خود تبلیغ کنند.

تجربه خوب مشتری

رضایتمندی مشتری را در قالب تجربه خوب مشتری دنبال کرده و به تصویر بکشند.

همیاری پشتیبانی فنی

درخواست‌های سطح دوم (پشتیبانی فنی) را به تسهیل‌گستر انتقال دهند.

سطوح نمایندگان

در حالت کلی نمایندگان به دو گروه یادگیری و رسمی تقسیم‌بندی می‌شوند و گروه رسمی بر اساس عملکردی که دارد به سه سطح آمادگی، نقره‌ای و طلایی تقسیم‌بندی شده‌اند.

سطوح
برای شروع جلسه‌ای آنلاین تنظیم کنید و با مسئول امور نمایندگان ما صحبت کنید.
ارتباط با ما +
چت آنلاین Unfortunately, the answer support is not available. later please Try
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو