طراحی و گرافیک

کارشناسان و طراحان ما را با کسب و کار خود آشنا کنید و ما را در جریان سلایق و خواسته های خود قرار دهید و بقیه موارد را به طراحان زبده تسهیل گستر بسپارید، ما طراحی خاص سیستم شما همچنین در خور و مطابق خواسته شما و مورد پسند مخاطب تان تحویل شما خواهیم داد.

 طراحی تبلیغات

 • طراحی آگهی یا قالب تصویری جوامع مجازی

در دنیای امروزی تبلیغات به فاکتوری جدایی ناپذیر از زندگی انسان ها تبدیل شده است. آگهی های تبلیغاتی که در روزنامه و مجلات، اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی، رادیو و تلویزیون، ارسال ایمیل، پیامک های تبلیغاتی منتشر می شوند کل ذهن و فکر ما را درگیر می کنند. برای یک شرکت و کسب و کار ضروری است که آگهی هایی را پایه ریزی و ارائه کند که توانایی جذب مخاطب حداکثری در مدت زمان مشخصی را داشته باشد.

اولین چیزی که در یک تبلیغ فیزیکی یا دیجیتالی و اینترنتی توجه شما را جلب می کند، جذابیت بصری و ویژگی های ظاهری و گرافیک اثر است، در واقع یک گرافیک خوب و به جا، این انگیزه را در مخاطب شما به وجود می آورد تا  به ادامه فرآیند و صحبتی که تبلیغ شما دارد گوش کند یا ادامه مطلب را بخواند. در واقع کنجکاو می کند تا از هدف شما سر دربیاورد و مخاطب را با شما همراه می کند.

تسهیل گستر تیمی متشکل از گرافیست های ماهر و کارشناسان بازار را گرد هم آورده که با طراحی آگهی تصویری جوامع مجازی یا طراحی قالب گرافیکی تکرار شونده پست های مکرری که در جوامع مجازی خواهید داشت، اثر بخشی کمپین ها و تبلیغات های الکترونیکی شما را بیشتر خواهد کرد. اگر به مشتری خود و کسب و کارتان اهمیت می دهید با ما در ارتباط باشید.

 • طراحی بنر تبلیغاتی

در میان همه‌ی روش‌های کمپین‌های تبلیغاتی، استفاده درست از گرافیک، معجزه می‌کند و وسیله انتقال صحیح هدفِ تبلیغات به مخاطب است. امروزه این هنر، ما را یک پله برای دست یابی به هدف و موفقیت در کمپین‌های تبلیغاتی بالاتر برده است. این ابزار جذاب بسیار اثربخش و قوی است؛ فقط باید بدانید چگونه و کجا از آن استفاده کنید.

در واقع دوره مطالعه متن و اعلامیه‌های بلند بالا به سر آمده است. شما باید با تصاویر جذاب و گویا در عرض چند ثانیه، منظور خود را انتقال دهید. واقعیت این است که مشتریان امروزه عجول و کم حوصله‌تر از قبل هستند. وقتی در یک کمپین تبلیغاتی هزینه می کنید، هوشمندانه تر آن است که نه تنها از گرافیک کمپین خود غافل نباشید بلکه بخش عمده ای از این زمان و سرمایه گذاری به هویت ظاهری و اثربخشی گرافیکی و بصری پروژه خود اختصاص دهید.

تسهیل گستر تیمی متشکل از گرافیست های ماهر و کارشناسان بازار را گرد هم آورده که اثر بخشی کمپین ها و تبلیغات های فیزیکی الکترونیکی شما را بیشتر کند. اگر نیاز به طراحی بنرهای تبلیغاتی اثر بخش دارید با ما در ارتباط باشید، دقت داشته باشید که ماموریت ما درست الکترونیکی کردن کسب و کارهاست و بنرهای چاپی طراحی نمی کنیم و منظور از بنر در اینجا، بنرهایی هستند که امکان تبلیغ کسب و کار یا محصولات و خدمات شما در دیگر سایت ها یا اپلیکیشن ها و حتی سایت خودتان را فراهم می کنند، با ما در ارتباط باشید.

 • طراحی کاتالوگ الکترونیکی

امروزه با رشد روزافزون تجارت الکترونیک و توسعه شبکه و خریدهای اینترنتی، لزوم وجود کاتالوگ های الکترونیکی احساس می شود. کاتالوگ الکترونیکی به بیان ویژگی ها و خصوصیات محصول و خدمات می پردازد و آنها را به شیوه ی الکترونیکی ارائه می دهد.

کاتالوگ های الکترونیکی به علت در دسترس بودن در همه جا و به همه طریق، صفحه بندی الکترونیکی به شکلی که امکان جابه جایی صفحات و ورق زدن آن ها به صورت الکترونیکی وجود دارد، امکان نشر کاتالوگ بر روی سایت، امکان جست و جوی عنوان و مطلبی خاص در کاتالوگ، امکان بزرگ نمایی تصاویر برای کسب و کارها و مشتریان، محبوب تر هستند. همچنین هزینه تمام شده کاتالوگ های الکترونیکی به مراتب کم تر از هزینه چاپ بروشور و کاتالوگ کاغذی است و بازاریابی مناسب برای کسب کار شماست چرا که در استفاده از کاغذها و منابع طبیعی به حد قابل توجهی صرفه جویی می شود.

ما طراحی کاتالوگ الکترونیکی را هم جزو خدمات خود تعریف کرده ایم، چون اعتقاد داریم وجود کاتالوگ الکترونیکی برای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال کسب و کار شما موثر است و برای تحقق ماموریت درست الکترونیکی کردن کسب و کار شما می تواند مفید واقع شود.

 • طراحی و پیاده سازی قالب گرافیکی ایمیل

در حالی که بسیاری از ارتباطات آنلاین به سمت شبکه های اجتماعی رفته اند و از آنها استفاده می نمایند، هنوز ایمیل در معرفی کالاها و درست کردن کمپین های تبلیغاتی جایگاه بسیار مهمی را دارد. این روش بازاریابی علاوه بر مقرون به صرفه بودن، به کسب کار شما شخصیت می دهد و باعث تقویت قدرت برند شما در طی زمان خواهد شد.

بسیاری از مردم امروزه انواع و اقسام ایمیل ها را دریافت می نمایند و دیدن خیلی از این ایمیل ها برای کاربران خوش آیند به نظر نمی رسد. اما به محض دیده شدن ایمیل در inbox کاربر می تواند بر روی آن کلیک نموده و وارد وب سایت شما شود و جزئیات بیشتری را از ایمیل و یا محصول مورد نظر دریافت نماید.

اما به یاد داشته باشید که زمان کوتاهی دارید تا توجه کاربر را به ایمیل و محتوای ایمیل خود جلب کنید. به این معنا که زمان زیادی برای معرفی خود در ایمیل نخواهید داشت و کاربر هم برای دیدن یا حتی خواندن همه آنها وقت خود را صرف نخواهد نمود. در نهایت همه اینها می تواند با طراحی یک قالب ایمیل خوب اتفاق بیافتد. طراحی و پیاده کردن یک قالب ایمیل خوب و جذاب در رساندن مفهوم پیام خود را نادیده نگیرید. تیم بازاریابی و طراحی تسهیل گستر با تسلط به مخاطبان و رنگ سازمانی شما، با مهارت های خود شما را در پیاده سازی این امر مهم یاری خواهند کرد، با ما در ارتباط باشید.

 گرافیک وب سایت

 • طراحی و پیاده سازی، سفارشی سازی قالب گرافیکی اختصاصی وب سایت (صفحات داخلی وب سایت )

در واقع این موضوع اصلا قابل انکار نیست که طراحی گرافیک بخش مهمی از معرفی شرکت به دیگران و یکی از مهم‌ ترین پایه‌ های بازاریابی هر برند تجاری، سازمانی و اداری به شمار می‌ رود. در طراحی وب سایت عوامل بسیاری باعث جذب مخاطبان می شود. هنوز هم معمول مردم گرافیک را با تصویر اشتباه می گیرند.

طراحی گرافیک وب باید چشم نواز باشد و دسترسی آسان و راحتی را برای مخاطبان فراهم آورد. در واقع اولین قدم برای نمایش کاربرپسند بودن یک وب سایت، گرافیک زیبا است. گرافیک زیبای یک وب سایت علاوه بر جذب مخاطب باید موجبات ماندن مخاطب در وب سایت را هم فراهم کند. استفاده از رنگ بندی مناسب با نوع کسب و کار و چیدمان صحیح المان ها می تواند قدمی موثر در تبدیل مخاطبان شما به مشتری دائمی باشد.

در دنیای امروز تاثیر زیاد ویژگی های ظاهری و بصری بر همگان معلوم و مهم است. انسان همواره به سمت زیبایی ها جذب می‌شود و در دنیای مجازی و اینترنت و وب سایت ها نیز نمی‌توان استثنا قائل شد. حتی این مورد مهم تر و تاثیر گذار تر است، چون هنگام استفاده از اینترنت از جمله مهم ترین حس های درگیر، حس بینایی است، پس نمی توان ویژگی های بصری و زیبایی گرافیکی آن را نادیده گرفت.


طراحی گرافیک وب سایت یعنی ایجاد ترکیبی از محتوا، رنگ ها و تصاویر به منظور انتقال هدف وب سایت به بهترین و ملموس ترین صورت ممکن به مخاطب. شما با طراحی گرافیک وب سایت خود سلیقه حرفه ای خود را در کسب کارتان به رخ مخاطب می کشید و با گرافیک برجسته و تاثیرگذار، کسب و کارتان را در اولین نگاه از رقبایتان متمایز می کنید. اولین نتیجه یک طراحی گرافیکی حرفه‌ ای در سایت شما انتقال این پیام است که ”ما برای کار خود و شما ارزش قائلیم”. این ویژگی می تواند با افزایش حس اعتماد ناخوداگاه در کاربران شما، این پیام را به آن ها بدهد و نهایتا موجب کنجکاوی بیشتر بازدیدکنندگان و تمایل آن ها به ادامه گردش در وب سایت شما و آشنایی بیشتر با شما شود. که باعث قدرت بخشیدن به سئو وب سایت شما هم می شود.

 • طراحی صفحات فرود

طراحی لندینگ پیج (Landing Page) در نرخ تبدیل، تاثیر زیادی دارد، شرکت های زیادی هزینه و وقت زیادی را بابت انواع کمپین های تبلیغاتی صرف می کنند ولی به اصول طراحی لندینگ پیج توجهی نمی کنند که در نتیجه باعث می شود کمپین های تبلیغاتی آن ها با هزینه های گزاف شکست بخورد.

صفحات فرود یا لندینگ پیج (Landing Page) به صفحه ای گفته می شود که با هدف بازاریابی ساخته شده و اولین صفحه ای هست که بازدیدکننده از طریق کمپین های تبلیغاتی وارد آن می شود و آن را می بیند. در دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی سایت به صفحه فرود، صفحه هدف نیز می گویند و هدف از آن جذب کاربر و افزایش فروش است هرچه این صفحه برای کاربر جذابتر باشد شما به هدف خود نزدیک تر شده اید. در حقیقت کاربر به صفحه فرود وارد می شود تا فعالیت خاصی انجام دهد این فعالیت ممکن است انجام یک خرید باشد یا عضو شدن در سایت. با این تعریف می توانیم بگوییم هر Landing Page یک صفحه وب است اما هر صفحه وب ممکن است یک صفحه فرود نباشد.

تسهیل گستر با تیم حرفه ای بازاریابی و طراحی خود، و با شناسایی هدف شما و شناخت مخاطبانتان، صفحه ی فرود مناسبی برایتان طراحی خواهد کرد که هم از لحاظ بصری جذاب باشد و هم شما را به هدفتان برساند.

 هویت بصری

 • انتخاب حیوان یا شیء به عنوان نماد کسب و کار

یکی از موثرترین فرم های برندینگ طراحی لوگو حیوانی یا انتخاب حیوان یا یک شی به عنوان نماد سازمان یا کسب و کار  است. برندینگ راهی است که شما می توانید هویت و سیمای سازمان خود را بسازید.
حیوانات و بسیاری از اشیا و عناصر نیز از قدیم و از بدو تاریخ بشریت هرکدام نمایانگر و سمبل خاصی بودند که حتی انسان ای اولیه در زبان تصویری نوشتاری خود از آن ها استفاده می کردند. 
شرکت تسهیل گستر به شما کمک می کند که بهترین حیوان یا شی ای را که نمایان گر کسب کار شما و هویت سازمان شماست را پیدا کنید و به بهترین شکل این هویت کامل و پر معنی را برای مخاطبانتان به نمایش بگذارید.

 • تعیین رنگ سازمانی

رنگ سازمانی می تواند فواید و آثار مثبت زیادی برای برند داشته باشد و ارتباطی عمیق و حسی میان برند و مشتری ایجاد کند و به توسعه و ترویج برند کمک می کند. انتخاب رنگ سازمانی برای یک برند، طراحی آرم و لوگو، ست اداری، کاتالوگ، کارت ویزیت، بروشور، وب سایت، شبکه های اجتماعی، محیط اداری، لباس کارمندان، غرفه های نمایشگاه، تبلیغات محیطی و رسانه ای و… را بسیار آسان می کند و امر طراحی و گرافیک در رابطه با آن برند را به شکل حرفه ای و اصولی پیش خواهد برد.

رنگ سازمانی تا آنجا می تواند گسترش یابد که به صورت یک نماد یا نشانه عمل کند و مخاطب با دیدن رنگ سازمانی یک برند، به ماهیت آن برند و سازمان پی ببرد. بنابراین اگر می خواهید در ذهن مشتریان خود ماندگار باشید و تاثیری طولانی مدت داشته باشید، انتخاب رنگ سازمانی مناسب کسب و کارتان را به ما بسپارید.

 • تولید آرم صوتی (جینگل)

برای آنکه بتوانید در بازاریابی مدرن و برندینگ خود موفق باشید باید بتوانید بر احساسات افراد اعم از پنج حس بینایی، شنوایی و... تاثیر بگذارید.

جینگل (آرم صوتی) در لغت به معنای زنگوله است، در اصطلاح یکی از قالب های موسیقی کوتاه رادیوئی در سطح جهانی و به تازگی ایران می باشد که در رادیوهای جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع حس شنوایی مخاطبین را هدف می گیرد.

 1. جینگل ها درآغاز، میانه یا پایان هربخش از یک برنامه پخش می شود تا به تشخیص و باز شناسی آن برنامه از سوی مخاطبان کمک کند.

 2. جینگل یا برند آوار یا آوا برند یکی از المان های وابسته به هویت برند می باشند.

 3. اجازه دهید تیم حرفه ای تسهیل گستر، صدای کسب و کار شما را در بین رقیبان و مخاطبانتان طنین انداز کند.

 • طراحی آرم یا لوگوتایپ

معمولا هنگامی که بحث از طراحی لوگو به میان می آید، اولین مقوله ای که به ذهن می آید یک سمبل تصویری است. در کنار این مورد مهم، بخش عظیمی از آرم و لوگو ها را نیز لوگوتایپ ( به تنهایی ) تشکیل می دهد، از این جمله اند: لوگوتایپ کوکاکولا، فدکس، اوراکل، گوگل و اگر در طراحی نماد یک برند، نوشتار نام آن برند به عنوان نشان مشخصه آن برند در نظر گرفته شود به آن طراحی لوگوتایپ یا لوگو اسم گفته می شود.


لوگو اسم فارسی، هرچقدر هم که زیبایی بصری و تکنیک های فنی در آن رعایت شده باشد در صورتی که قابلیت خواندن سریع را نداشته باشد هیچ جایگاهی در ذهن مخاطب ایجاد نمی کند. پس مهمترین موضوع در ساخت لوگو اسم فارسی، خوانایی آن نوشته است. قدرت و زیبایی یک لوگوتایپ در سادگی آن است. منظور از طراحی لوگوتایپ استاندارد، طرحی است که اختصاصی باشد، لوگوتایپ باید خاص و منحصر به فرد باشد و نمونه دیگری نداشته باشد، در واقع مخاطب با دیدن آن یاد برند دیگری نیوفتد. طراحی آرم یا لوگوتایپ باید به گونه ای صورت پذیرد که با گرافیک تصویر لوگو هماهنگی داشته و به گونه ای موثر ارتباط داشته باشد، زیبایی بصری داشته باشد، به گونه ای که در کنار حفظ پل ارتباطی خود با طرح تصویر لوگو ( اگر مدل لوگو، ترکیبی باشد )، باید به تنهایی نیز جلوه کند و زیبا به نظر برسد. تیم حرفه ای طراحان تسهیل گستر، با شناخت به انواع فونت ها و تاثیرات روانشناسی و با تجربه ای چندین و چند ساله، می تواند برای شما آرم و لوگو تایپ فارسی جاودانه ای طراحی نماید که سالیان سال با اطمینان خاطر بیانگر هویت برند شما باشد.


همیشه اولین نگاه بیشترین تاثیر را در مخاطب دارد، اگر دید یک فرد در همان نگاه اول به کسب و کار شما مثبت باشد، برگ برنده بزرگی به دست آورده اید. لوگو در واقع چهره‌ی برند کاری شما است، همانقدر که به ظاهر فردی و دکوراسیون محیط کار، سازمان و شرکتتان اهمیت می دهید، لوگو نیز در ذهن کاربر، نمایان گر شرکت و سازمان شماست. داشتن یک لوگوی حرفه ای، باعث ایجاد اعتماد و حتی بالاتر از آن علاقه مشتریان می شود. اگر لوگوی شما طراحی خوبی داشته باشد، مردم درباره نوع ارائه محصولات و خدمات اصلی شما علاقه مندتر خواهند بود. شما لوگوی خود را به عنوان نماد، بر روی محصولات، کارت ویزیت و وب سایت خود قرار می دهید. این آرم نمایانگر هویت شماست. لوگو می تواند به مشتریان شما که در سراسر جهان هستند، نوع محصول یا خدماتی که می فروشید، یا آنچه که شما به مصرف کنندگان می دهید را معرفی کند. یک لوگو با طراحی حرفه ای، نقطه تمایز قوی کسب و کار شما در برابر رقیبان خواهد بود. داشتن یک لوگو خوب برای یک محصول و کسب و کار، اولین گام در حرفه ای شدن و قدم برداشتن در مسیر درست و اصولی بازاریابی است. لوگوها باعث جرقه‌ی یک احساس در مورد اینکه آن برند تماماً در مورد چیست در ذهن ما می‌شوند. به‌طور خلاصه، اهمیت لوگو در این است که باید آنچه را که شما انجام می‌دهید را نشان دهد و یک تأثیر مثبت برجای بگذارد.


یک لوگوی زیبا به برند و کسب و کار شما هویت می بخشد. به چهره و هویت کسب و کارتان فکر کرده اید، آیا تصوری دارید که مخاطبانتان شما را به چه شکل و با چه لوگویی می شناسند. تسهیل گستر به سازمان شما هویت می بخشد. رنگ می دهد و شما را در ذهن مخاطبین تان ماندگار می کند. کافی است با همکاران ما در ارتباط باشید و خواسته ها و سلیقه خود را با ما درمیان بگذارید. و به سازمان خود جان ببخشید.

 • طراحی کاراکتر

کاراکتر کسب کار در واقع شخصیتی مجازی است که برندها برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان شان آنها را طراحی می کنند. کاراکترها باعث ارتقای هویت بصری برند در میان مخاطبان نیز خواهند شد. کسب و کارها باید دقت داشته باشند که کاراکتر دقیقا با شرایط و ویژگی های برندشان هماهنگی داشته باشد و طراح حین طراحی، شخصیت برند را از تمامی جهات در نظر بگیرد، برای مثال اگر برند شخصیتی جدی دارد، نباید از کاراکتری فانتزی و طنز استفاده کند چون در این حالت به برند خود ضربه می زند.

توجه به ویژگی های گروه سنی مخاطبین برای طراحی کاراکتر نیز می تواند به شما در خلق کاراکتر کمک کند، شما باید در نظر داشته باشید که گروه سنی مخاطب شما بیشتر جذب چه ویژگی هایی می شود.

نیاز نیست شما خودتان درگیر پیدا کردن و خلق کارکتر مناسب سازمانتان باشید. تیم حرفه ای طراحی کاراکتر و گرافیست ها و همچنین مشاوران تبلیغات ما، در این راه در کنار شما هستند و با توجه به مخاطبانتان و نوع آن ها و زمینه فعالیت شما، شخصیت های جذاب و منحصر به فرد برندتان را خلق می کنند.

 • طراحی لوگوموشن

طراحی لوگوموشن یا لوگو متحرک از جمله جذاب ترین روش ها برای برند سازی پس از طراحی خود لوگو است که قواعد اصولی گرافیک را در یک محیط متحرک سازی انیمیشن گونه و یا یک محیط تولید برنامه ای تلویزیون و یا هرگونه وسایل دیگر دیداری درحال حرکت و گذران از راه بکاربردن تکنیک های انیمیشن و پویا نمایی یا سایر تکنیک‌ها و جلوه های دیگر سینمایی، به کار می‌برد و معمولا هدف آن تاثیر گذاری بیشتر و یا جذب مخاطب بیشتر برای لوگو و نهایتا برند می باشد.

لوگوموشن در واقع تلفیقی از صدا و المان های گرافیکی است ولی اینبار هدف فقط لوگو و آرم تجاری شماست که باید به خوبی لوگوی شما را به سبک زیبای موشن گرافیک به نمایش درآورد. که البته تکنیک ها و نوع های مختلفی دارد که برند شما را به شدت زیبا می کند.

اگر می خواهید لوگوموشن حرفه ای و تاثیر گذاری داشته باشید، طراحی و پیاده سازی آن را به تیم پر سابقه و خلاق تسهیل گستر بسپارید. 

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو