همکار فروش تسهیل‌گستر شوید

بدون نیاز به کسب دانش و مهارت بالا، از محل معرفی مشتری، به درآمدی پایدار برسید

این نوع همکاری بدون محدودیت در تخصص، عمدتاً بر بازاریابی، معرفی و جذب مشتری متمرکز است. افرادی در این سطح از همکاری موفق هستند که شبکه ارتباطی خوبی دارند و با شناخت نسبی از ERPها، محصول سازمان‌یار و محصولات تسهیل‌گستر را برای رفع نیاز مشتریان بالقوه معرفی می‌کنند. برای توسعه فعالیت‌های خود، تمام شبکه دانش و امکانات وب سایت ما در اختیار شماست تا با شناخت همه‌جانبه این سیستم، همکار فروش ما باشید و با معرفی سرنخ فروش به سود قابل توجه، پایدار و دائما در حال رشد دست پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و با کارشناسان امور نمایندگی و همکاری در فروش صحبت کنید

همکاران فروش می‌توانند با توجه به توانایی‌های خود به دو شکل با ما همکاری داشته باشند:

بازاریابی و معرفی سرنخ

صرفاً به معرفی مشتری بالقوه اکتفا می‌کنند و سایر مراحل تحلیل نیاز، ارائه راهکار و عقد قرارداد بر عهده کارشناسان تسهیل‌گستر خواهد بود.

بازاریابی و پیشبرد مراحل فروش

بازاریاب علاوه بر معرفی سرنخ، تمام مراحل فروش را تا مرحله نهایی‌سازی فروش پیش می‌برد.

منافع همکاران فروش

همکاران فروش تسهیل‌گستر از مزایای زیر بهره‌مند هستند:

تا 10% کمسیون از فروش به عنوان کارمزد کمسیون از خریدهای مجدد مشتریان معرفی شده توسط همکار فروش کمسیون از پرداخت‌های مشتری بابت تمدید و پشتیبانی دوره‌های بعد حضور رایگان در نشست‌ها و وبینارهای آموزشی امکان برگزاری جلسات حضوری با استفاده از سالن جلسات شرکت دسترسی به پورتال مدیریتی برای ایجاد و پیگیری سرنخ‌ها دسترسی به منابع دانش مورد نیاز ایجاد جریان درآمدی مداوم از قرارداد‌های کارمزدی

تعهدات همکاران فروش

تعهد و مسئولیت همکار فروش صرفاً تبلیغ و ارائه اطلاعات درست درباره محصول و کارکرد آن، حفظ ارزش‌های شرکت در پرهیز از بزرگنمایی و ارائه تعهدات غیرممکن و ارتباط مناسب در شأن برند شرکت و معرفی، اعتمادسازی اولیه و هدایت مشتری بالقوه به شرکت به منظور خرید است.

گروه‌هایی که بیشترین پتانسیل همکاری با تسهیل‌گستر را دارند:

مشاوران مالی و حسابداری کانون‌های تبلیغاتی و استودیو‌های طراحی مشاوران کسب و کار شرکت‌های فعال در زمینه بازاریابی دیجیتال مجریان استانداردها و فرایندهای مدیریتی شرکت‌های فعال در زمینه بازاریابی و فروش مشاروان فناوری اطلاعات ISP ها یا ارائه‌دهندگان سرویس‌های دسترسی به اینترنت شرکت‌های کامپیوتری و نرم‌افزاری فری‌لنسرها یا آزادکارها مشاوران CRM و ERP مشتریان فعلی تسهیل‌گستر بازاریاب‌ها، کارشناسان و مشاوران فروش
برای شروع جلسه‌ای آنلاین تنظیم کنید و با مسئول امور نمایندگان ما صحبت کنید.
ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو