Document topics

هنگام برنامه ریزی فعالیت ها، خطر عدم قطعیت ها را به حداقل می رسانید، زیرا دستورالعمل های روشنی برای روند عملیات بعدی ارائه می دهید. علاوه بر این، شما فضا را برای فعالیت های بیهوده نمی گذارید و انجام عملیات همپوشانی بین اعضای تیم را کاهش می دهید.


برنامه ریزی فعالیت ها، روشی عالی برای پیگیری کارتان است. در مورد آنچه که لازم است انجام شود و زمان‌بندی فعالیت های بعدی، مطلع خواهید شد.

بدین طریق، مدیریت اولویت های شما آسان می شود. فعالیت ها را می توان از طریق چت و یا در نمای کانبان، برنامه ریزی و مدیریت کرد. در اینجا یک مثال برای فرصت ها شرح داده شده است:

فعالیت های زمان‌بندی شده را از کجا می توان مشاهده کرد:

با استفاده از منوی فعالیت ها  می توانید در هر کجا که هستید، به راحتی به فعالیت های خود دسترسی داشته و آنها را مدیریت کنید.برنامه ریزی فعالیت ها

با کلیک بر روی زمان‌بندی فعالیت ها  در بالای صفحه یا از طریق نماهای کانبان، می توانید فعالیتها را از طریق کادر پیام باز شده برنامه ریزی و مدیریت کنید.


پیکربندی انواع فعالیت ها

انواع مختلفی از فعالیتها به طور پیش فرض در اودوو از جمله (تماس، ارسال ایمیل، جلسه و غیره) موجود است. با این حال، می توانید موارد جدید را از طریق تنظیمات عمومی> تب بحث و گفتگو> کلیک بر روی گزینه "انواع فعالیت ها"  تنظیم نمایید:


توجه داشته باشید: اگر نیاز به ایجاد یک نوع فعالیت با تقویم موجود دارید، حتما فیلد عمل برای انجام  را به عنوان جلسه تنظیم کنید. فعالیت های بعدی توصیه شده

اودوو به شما کمک می کند تا جریان فعالیت ها را با برنامه ریزی فعالیت های بعدی توصیه شده برنامه ریزی کنید.پس از اتمام فعالیت مربوطه، اگر بر روی گزینه "انجام شد و برنامه بعدی" کلیک کنید، مراحل بعدی به شما پیشنهاد داده خواهد شد: