قالب گرافیکی

بر بستر نرم افزار سازمان یار (نسخه بومی سازی شده Odoo ERP)، کسب و کار الکترونیکی جامع و یکپارچه متناسب با نیاز شما را ایجاد می کنیم.

0

فرمت لوگو

تصویر پروفایل
زهرا عباسی

سلام
جهت درج لوگو در سایت، از چه فرمتی باید استفاده شود؟

سوال خود را در اینجا وارد کنید.
تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
1
تصویر پروفایل
زهرا نجف پور
بهترین پاسخ

سلام

قبل از درج لوگوها باید در قالب گرافیک‌های وکتور طراحی شوند. تا بتوانید آنها را بدون هیچ افت کیفیتی بسیار بزرگ‌تر یا بسیار کوچک‌تر کنید. جهت درج لوگو، ایده آل ترین فرمت برای سایت، فرمت SVG می باشد و در وب‌سایت‌ها مقیاس‌پذیر هستند و کیفیت خود را حفظ می‌کنند. کیفیت این فرمت به نسبت png یا jpg بیشتر است و اولویت دوم فرمت PNG می باشد و باید در اندازه‌ای که قرار است استفاده شوند، خروجی گرفته شوند.

  • هر دو فرمت از بک‌گراند ترنسپرنت پشتیبانی می‌کند.

  • دقت کنید که اگر وب‌سایت از نسخه SVG پشتیبانی نکند، فرمت PNG بهترین انتخاب بعد از SVG است.

نکته: در صورت استفاده از فرمت PNG در سایت، دقت کنید که فایل مد نظر بهینه شده باشد؛ یعنی حجم فایل تا جای ممکن کم شده باشد تا سرعت بارگزاری سایت بیشتر شود.

1 نظر
تصویر پروفایل
انصراف
تصویر پروفایل
زهرا عباسی
-

متشکرم.

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین Unfortunately, the answer support is not available. later please Try
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو