تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

تبلیغات متنی گوگل در سایت نقشه‌ گوگل

گوگل با نمایش تبلیغات متنی مربوط به جست‌وجو در برنامه‌ محبوب نقشه‌ گوگل (Google Maps) منبع درآمد تبلیغاتی مرتبط با جست‌وجوی جدید دیگری برای خود فراهم كرد. هم‌اكنون برخی از جست‌وجوها مانند جست‌وجوهای انجام گرفته برای تاكسی یا رستوران یك تبلیغ متنی زمینه آبی را در انتهای برنامه‌ نقشه‌ گوگل نمایش می‌دهند.

با توجه به این كه همه كاربران در سایت گوگل از نقشه استفاده می‌كنند این فرصتی برای گوگل محسوب می‌شود تا از تاثیر جغرافیایی قوی در الگوریتم تبلیغات هدفمند بهره ببرد زیرا هر اندازه یك تبلیغ هدفمند‌تر باشد موثر‌تر و با ارزش‌تر خواهد بود.

این تبلیغات بر اساس آنچه كه كاربر در نقشه‌ مشاهده می‌كند متفاوت خواهند بود؛ گوگل عمده درآمد خود را از تبلیغات متنی به دست می‌آورد كه نزدیك نتایج جست‌وجو به نمایش درمی‌آیند.

جست وجو‌ها راه موثری برای پی بردن به علاقه‌مندی‌های واقعی مردم محسوب می‌شود تا تبلیغات بهتر و مناسب‌تری برای آن‌ها به نمایش درآید.این یکی از روش های مناسب برای سئو است.

پست های مرتبطتبلیغات و بازاریابی دیجیتال

شش راهنمايي براي بازاريابي از طریق پست الكترونيكي

راهكارهاي مناسب براي آنكه مشتريان پيام‌هاي الكترونيكي شما را بخوانند.

تحقيق اخير Doubleclick در سال 2004 با عنوان" ارسال پيام‌هاي الكترونيكي به مشتريان" احساس و نظر دريافت‌كنندگان اين پيام‌ها را در باب بازاريابي الكترونيكي به شكلي جالب توجه بازگو مي كند و همچنين راهكار‌هاي موثر در ايجاد بازدهي بيش‌تر را براي بازاريابي الكترونيكي پيشنهاد مي‌كند.

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

ابزارهای تبلیغات در اینترنت

وقتی به سایت های پربیننده رجوع می کنید، کادرهای تبلیغی (BANNER) فراوانی را مشاهده می کنید که با روشهای جذاب، بیننده سایت را وادار به تایید علامت ماوس روی آنها می کنند.
درمیان رسانه های مختلف و مجاری ارتباطی، اینترنت کانالی است که با جمع کردن عناصر رسانه ای می توان از آن به عنوان کانال ارتباطی شخصی و کانال ارتباطی غیرشخصی استفاده کرد. از آنجا که قالب ارتباطی آن چندجانبه است و غنای اطلاعاتی آن بالاست، بنابراین، می تواند وسیله مناسبی برای استفاده در برنامه های ترغیبی و ترفیعی باشد

نظرها