تسهیل گستر

بازدید دانش آموزان هنرستان پروین اعتصامی تبریز از شرکت تسهیل گستر


به کجا می روم؟ این سوالی است که امروزه دغدغه بسیاری از جوانان و نوجوانان کشور شده است، آنهایی که با امیدها و آرزوهایشان قدم در راه کسب علم و موفقیت نهادند تا فردایی بهتر برای این مرز و بوم رقم بزنند، آنهایی که رویایشان را دنبال کردند تا با دستی پُر وارد جامعه فردایشان شوند؛ اما اکنون نگران آینده شان هستند. باری وجود مسئولین دلسوز می تواند گامی موثر در راستای احیای اشتیاق و ثبات قدم برای ادامه راه باشد.

امروز شرکت تسهیل گستر میزبان نوجوانانی از هنرستان دخترانه پروین اعتصامی تبریز بود که علامت های سوال بسیاری در ذهنشان پرسه می زد. مسئولینی که با تجربه خویش قدمی برداشتند تا نسل آتی بتواند فراسویی از آینده خویش را ببیند و به راه خود ادامه دهد. حضور این نوجوانان در شرکت تسهیل گستر فرصتی بود تا بتوانیم با راهنمایی همکارانمان، آنان را با فعالیت های حوزه فناوری اطلاعات، میزان اهمیت آن و نیز فرصتهای شغلی پیش رو آشنا کنیم؛ باشد که این راهنمایی ها چراغی باشد برای روشنی راهشان.

پست های مرتبطتسهیل گستر

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با حضور مدیران و چهره های موفق تجارت الکترونیکی، ۱۹ اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری دبیر این رویداد در نشست مطبوعاتی که به همین منظور در دفتر شرکت تسهیل گستر برگزار شد با بیان این خبر گفت: این رویداد مهم با حضور و سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، مجید حسینی نژاد بنیان گذار علی بابا، دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.

نظرها