آیا امکان ارتباط تیم پشتیبانی با کاربران وب سایت از طریق گفتگوی آنلاین با استفاده از ماژول سامانه پشتیبانی اودوو 14 وجود دارد؟

بله، به  ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی  بروید، و ویژگی  "گفتگوی زنده"  را برای برقراری ارتباط با بازدید کنندگان وب سایت فعال کنید:


 

اکنون به  ماژول وب سایت> پیکربندی> تنظیمات> تب امکانات  بروید، در فیلد "کانال" ، وب سایت مورد نظر را اضافه کرده و بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک نمایید:


 

زمانی که مشکلاتی در محصول فروخته شده مشاهده می شود، به کارکنان خدمات مشتری اطلاع داده می شود تا بتوانند سفارشات تعمیر را ایجاد کنند. از آنجا که ماژول سامانه پشتیبانی اودوو 14، پشتیبانی پس از فروش ارائه می دهد، مشتریان می توانند هر زمان که با مشکلی روبرو شدند، درخواست تعمیر ارسال کنند. اکنون هر زمان که بر روی دکمه  "تعمیر"  کلیک کنید، به صفرم ایجاد سفارش تعمیر هدایت خواهید شد، در آنجا می توانید با پر کردن فیلدهای مربوطه، سفارش تعمیر را ایجاد و تایید کنید:


 

 

ابتدا از طریق  ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی ، با کلیک بر روی دکمه  "برو به وب سایت" ، فرم تیم پشتیبانی را در وب سایت منتشر کنید تا تیکت ها به فرم آنلاین ارسال شوند. با کلیک بر روی دکمه "برو به وب سایت" به فرم تیکت هدایت خواهید شد. مشتریان می توانند با پر کردن فیلدهای مربوطه، تیکت خود را از طریق وب سایت ارسال کنند.


  هنگامی که مشتری فرم را ارسال کرد، تیکت در ماژول سامانه ایجاد خواهد شد:


 

به  ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی  بروید و تیم پشتیبانی مربوطه را انتخاب کنید. در زیر منوی پس از فروش ، می توانید گزینه های  برگشتی ها، بازپرداخت ها، بن ها و تعمیرات  را مشاهده نمایید.

علاوه بر این، تقریباً همه تراکنش ها امکان بازگشت سفارش را دارند.بر روی دکمه "برگرداندن" کلیک کنید:سپس در ویزارد باز شده جزئیات انتقال از جمله تحویل برای بازگرداندن، محصول، تعداد به روز رسانی در SO / PO و محل محصولات بازگشتی را پر کرده، سپس بر روی دکمه  "برگشت"  کلیک نمایید: در نهایت محصول بازگردانده شده و مانده نیز قابل بازپرداخت است.


 

علاوه بر این، می توانید این کار را با استفاده از دکمه "بازپرداخت" انجام دهید، ابتدا بر روی دکمه " بازپرداخت" کلیک نمایید:


 

سپس در ویزارد باز شده اطلاعاتی مانند فاکتور برای بازپرداخت، روش معتبرسازی، دلیل بازپرداخت، دفترروزنامه و تاریخ بازپرداخت را مشخص نمایید:


 

روش دیگر ارائه تخفیف است؛ برای این کار بر روی دکمه "بن تخفیف" کلیک کنید:


 

در ویزارد باز شده، برنامه بن تبلیغاتی مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی دکمه  "ایجاد" کلیک نمایید:هنگام ایجاد، وضعیت بن تخفیف "معتبر" است:می توانید با کلیک بر روی "ارسال از طریق ایمیل" ، بن تخفیف را به مشتری مربوطه ارسال نمایید، همچنین بعد از استفاده کد تخفیف توسط مشتری، وضعیت بن تخفیف به "استفاده شده" تغییر خواهد یافت:


 

 

علاوه بر این، اگر تیکت ایجاد شده برای تعمیر محصول است، می توانید مستقیماً از ماژول سامانه پشتیبانی، بر روی دکمه "تعمیر" موجود در فرم تیکت، سفارش تعمیر ایجاد کنید:در فرم ایجاد، می توانید فیلدهای الزامی را پر کرده و تعمیر را با کلیک بر روی دکمه "تایید تعمیر" ، تایید نمایید:


 

به  ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> سیاست های SLA بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک نمایید:


 

در فرم ایجاد یک نام به SLA اضافه کنید، سپس در بخش "اعمال به"،  تیمی که می خواهید این سیاست برای آن اعمال شود، انتخاب کنید. همچنین نوع تیکیت، اولویت، مرحله هدف (حداقل مرحله ای که باید یک تیکت برای جلب رضایت SLA به آن برسد) را مشخص نمایید و پس از پر کردن فیلدهای مربوطه، بر روی دکمه "ذخیره" کلیک نمایید:اکنون به ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی بروید:


 

 تیم پشتیبانی مورد نظر را انتخاب و ویرایش کنید، در بخش  "عملکرد" ، ویژگی "سیاست های SLA" را فعال کرده و بر روی دکم ه "ذخیره" کلیک نمایید:


 

اکنون از طریق ماژول سامانه پشتیبانی> تیکت ها، یک تیکت ایجاد کنید، بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه و کلیک بر روی دکمه  "ذخیره" ، مشاهده خواهید کرد که سیاست SLA به طور خودکار در تیکت اعمال می شود. علاوه بر این، اخرین مهلت SLA تیکت، به طور خودکار به روز خواهد شد.


 

هنگام ایجاد تیم پشتیبانی از طریق ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی> کلیک بر روی دکمه "ایجاد" ، باید اعضای تیم مرکز خدمات را در بخش بهره وری و قابلیت مشاهده اضافه کنید. علاوه بر این، تیکت هایی که ایجاد می شوند می توانند به اعضای تیم مرکز خدمات اختصاص داده شوند. این کار را می توان به یکی از سه روش ارائه داده شده انجام داد:

  • دستی: تیکت ها به صورت دستی به هر یک از اعضای تیم اختصاص داده می شود.

  • تصادفی: تیکت ها به طور تصادفی به هر یک از اعضای تیم اختصاص می یابد، صرف نظر از اینکه آیا آن عضو وظایف دیگری برای انجام دارد یا تعداد زیادی تیکت برای انجام دارد یا نه.

  • متعادل: تیکت ها به طور متعادل بین اعضای تیم تقسیم می شوند.

 

برای ایجاد تیم پشتیبانی جدید، به ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی بروید و بر روی دکمه  "ایجاد" کلیک نمایید:


 

در فرم ایجاد، می توانید جزئیات تیم پشتیبانی را اضافه کنید. یک نام برای تیم پشتیبانی همراه یک توضیح مختصر اضافه نمایید. علاوه بر این، می توان ویژگی های مختلفی مانند بهره وری و قابلیت مشاهده، ساعات پیگیری و فروش، عملکرد، خدمات پس از فروش و بسیاری از جنبه های دیگر را می توان هنگام طراحی تیم پشتیبانی مورد نظر برای خدمات کارآمد و با کیفیت تنظیم کرد.


 

شما می توانید اعضای تیم و روش تخصیص را در بخش "بهره وری و قابلیت مشاهده" تعیین نمایید. این مشخص می کند که بازدید کنندگان چگونه می توانند از طریق سیستم عامل های مختلف مانند وب سایت، گفتگوی زنده ، ایمیل ها یا API و سایر موارد با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنند.


 

با فعال کردن ویژگی "برگه ساعات کارکرد" در بخش ساعات پیگیری و فروش ، می توانید برگه ساعات کارکرد را در تیکت های خود ثبت کنید. شما می توانید توافق نامه های مختلف سطح خدمات را برای پیگیری عملکرد در بخش "عملکرد" تنظیم کنید. علاوه بر این، برای مدیریت جلسات پرسش و پاسخ از طریق وب سایت و بسته شدن تیکت، ویژگی "مرکز پشتیبانی" را از بخش  سلف سرویس فعال نمایید.


 

همچنین می توانید تنظیمات خدمات پس از فروش مانند برگشت محصولات، بن ها، بازپرداخت و تعمیرات را از بخش "پس از فروش" انجام دهید.