قالب گرافیکی

بر بستر نرم افزار سازمان یار (نسخه بومی سازی شده Odoo ERP)، کسب و کار الکترونیکی جامع و یکپارچه متناسب با نیاز شما را ایجاد می کنیم.

0

اندازه تصاویر

تصویر پروفایل
زهرا عباسی

با سلام و عرض ادب

تصاویر محصولات جهت درج در سایت، باید در چه اندازه ای باشد؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
1
تصویر پروفایل
زهرا نجف پور
بهترین پاسخ

با سلام

شرکت تسهیل گستر جهت درج تصاویر محصولات در سایت، قالبی آماده کرده و در فرمت (PSD و JPG) در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. شما می توانید لینک پیوست شده را دانلود و تصاویر محصولات خود را با این قالب تنظیم و در سایت درج نمایید.

https://www.uplooder.net/files/4b19dfb45c7974c5dc70b2a4de71c904/product-template.zip.html

لازم به ذکر می باشد، ابعاد فوق با توجه به عملکرد ماژول zoom در نظر گرفته شده است. چنانچه zoom بر روی تصویر محصولات شما به هنگام خرید برای کاربر مهم باشد حتما ابعاد فوق را لحاظ فرمایید. در غیر این صورت می توانید از ابعاد کوچکتر اما مربع به عنوان مثال: 800*800 پیکسل استفاده کنید.

نکته: یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد و آن اینکه بدانیم هر چه حجم عکسمان کمتر باشد، برای گذاشتن در فروشگاه اینترنتی‌مان بهتر است و به دیده شدن بیشتر محصولات ما کمک می‌کند.
جهت بهینه سازی تصاویر در فتوشاپ در هنگام ذخیره، save for web را انتخاب نمایید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین Unfortunately, the answer support is not available. later please Try
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو