ایجاد خودکار فرصت / سرنخ ها، به طور چشمگیری بهره وری عملیات را بهبود می بخشد. هر بازدید کننده ای که از فرم  "تماس با ما"  در وب سایت استفاده می کند، منجر به ایجاد یک فرصت/ سرنخ خواهد شد. برای کارایی این ویژگی، از فرم  "تماس با ما"  استفاده کنید.


استفاده از فرم تماس با ما وب سایت

ابتدا به ماژول وب سایت بروید و سپس بر روی دکمه "برو به وب سایت" کلیک کنید:

ایجاد سرنخ / فرصت از طریق فرم تماس با ما در وب سایت


با نصب ماژول CRM ، از فرم "تماس با ما" آماده برای استفاده در وب سایت اودوو خود بهره مند می شوید، که این منجر به ایجاد خودکار فرصت ها / سرنخ ها می شود.


برای تغییر آن به یک کانال فروش اختصاصی، به ماژول وب سایت > پیکربندی >  تنظیمات > تب ارتباطات بروید، در این قسمت اطلاعات فرم تماس و فیلدهایی برای تغییر تیم فروش و فروشنده قابل مشاهده است.


می توانید با کلیک بر روی هر یک تیم فروش و فروشنده را بنا به درخواست مورد نیاز تغییر داده و یا تیم فروش و فروشنده جدیدی ایجاد کنید.یک فرم تماس سفارشی ایجاد کنید

ممکن است بخواهید بیشتر از بازدیدکنندگان خود بدانید. هنگامی که از فرم تماس استفاده می کنند، باید یک فرم تماس سفارشی در وب سایت خود ایجاد کنید. این فرم‌های تماس می‌توانند انواع مختلفی از رکوردها را در سیستم ایجاد کنند (ایمیل، سرنخ/فرصت‌ها، وظایف پروژه، تیکت های پشتیبانی و غیره) 

پیکربندی

برای استفاده از اسنیپت فرم ساز، ابتدا باید ماژول آن را که فقط در نسخه اینترپرایز اودوو موجود است، نصب نمایید. 


 یک فرم تماس سفارشی ایجاد کنید

ابتدا به صفحه ای که می خواهید فرم تماس خود را قرار دهید بروید. در حالت ویرایش، فرم ساز را در صفحه درگ و دارپ کنید، سپس می توانید تمام فیلدهایی را که می خواهید، اضافه نمایید. 


به طور پیش فرض، هر فرم تماس جدید یک ایمیل ارسال می کند.  می‌توانید در تغییر پارامترهای فرم به تولید سرنخ/فرصت تغییر دهید. 

نکته: اگر همان بازدیدکننده دو بار از فرم تماس استفاده کند، ورودی دوم به اولین سرنخ/فرصت در چت اضافه خواهد شد.

به جای فرصت ها، سرنخ ایجاد کنید

هنگام استفاده از فرم تماس، باید قبل از تخصیص فرم به فروشندگان مناسب، از مرحله صلاحیت استفاده کنید. برای انجام این کار، سرنخ ها را در تنظیمات ماژول CRM فعال کنید و به راهنمای تبدیل سرنخ ها به فرصت مراجعه کنید.