امتیازات

این امکان را برای مشتریان فراهم کنید تا در راستای افزایش اعتبار خودتان و کسب اعتماد آنها، به تجربیات خود با تیم‌های پشتیبانی شما امتیاز دهند. امتیازات می‌تواند بر تصمیم‌گیری مشتری تأثیرگذار باشد و بستری را برای داشتن بازخوردهایی از جانب آنها فراهم کند که این امر به افزایش کیفیت خدمات شما کمک می‌کند. 

راه‌اندازی 

 از داشبورد اصلی برنامه سامانه پشتیبانی را باز کنید و سپس از منوی پیکربندی روی گزینه تیم‌های پشتیبانی  کلیک کنید. در صفحه باز شده مراقبت از مشتری را باز کنید و در ادامه گزینه امتیازات برای تیکت‌ها را در بخش عملکرد فعال کنید. این ویژگی به صورت خودکار یک قالب ایمیل پیش‌فرض در مرحله (های) بسته‌نشده تیم فوق اضافه می‌کند. 


برای ویرایش قالب ایمیل و مرحله (های) تنظیم شده به عنوان مرحله (های) بستن، به نمای کانبان تیم پشتیبانی بروید و روی تنظیمات و بعد روی ویرایش مرحله(Edit Stage) کلیک کنید.


حالا، وقتی یک تیکت به مرحله(های) تعیین شده تحت عنوان مرحله بستن رسید، یک ایمیل به مشتری ارسال می‌شود.

امتیازات در گفتگوهای مربوط به هر تیکت، زیر لینک مشاهده رضایت مشتری در داشبورد اصلی و از طریق گزارش‌ها قابل مشاهده است. 


امتیازات قابل رؤیت در پورتال مشتری

از داشبورد اصلی به برنامه سامانه پشتیبانی بروید و از منوی پیکربندی روی گزینه تیم‌های پشتیبانی کلیک کنید و از آنجا گزینه نمایش امتیاز در پورتال مشتری را فعال کنید. حالا، مشتریان با کلیک روی نام تیم‌ پشتیبانی در تیکت‌‌‌شان، می‌توانند امتیازات آن تیم را ببینند.