تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

چه نكاتي را به هنگام خريد Online بايد به خاطر داشت؟

براي انجام يك خريد مطمئن از طريق اينترنت رعايت برخي نكات بسيار مهم است . در اولين مرحله انتخاب يك فروشگاه كه در مورد آن شناخت داريم يا انجام تحقيقات لازم قبل از خريد مي تواند به انتخاب درست كمك كند . فروشگاههاي معتبر عموما آدرس پستي ، تلفن و مشخصات خود را بطور دقيق برروي  وب سايتشان معرفي مي كنند .
بررسي اين مشخصات و تطبيق آنها با سايتهايي كه داراي فهرستي از ليستهاي شكايت عليه سايتهاي اينترنتي (مانند bbb.org) هستند براي درك وضعيت سايت مي تواند مورد استفاده قرار گيرد . همچنين بررسي گواهي اعتبار سايت كه نشان دهنده همكاري فروشگاه با سايتهاي داراي برنامه حفظ امنيت خريداران مي باشند نيز داراي اهميت است . بعد از انتخاب فروشگاه مطالعه و بررسي دقيق شرايط و تعهدات اطلاعات لازم در مورد نحوه ارسال كالا ،زمان ارسال ، قابليت بازپس  فرستان خريد و نحوه محاسبه پول برگشتي ، نحوه تبديل ارز و هزينه هاي مربوطه به آن نيز ضروري است . حتما آدرس پست الكترونيكي و تلفن واحد پشتيباني خريدار را داشته باشيد .  بايد دقت شود كه آيا خريد از يك فروشگاه و يا شركت انجام مي گيرد يا از طريق يك فروشنده و يك سايت حراجي. زيرا حقوق شما در قبال خريد از يك فروشنده شخصي و يا يك شركت و فروشگاه متفاوت است .


در سيستم پرداخت بوسيله كارتهاي اعتباري صادر كنندگاني مانند Master card & Visa فروشندگان و پذيرندگان اين كارتهاي اعتباري را ملزم كرده اند كه دارندگان كارت ها را از كليه مسئوليت ها در قبال خريدها مبرا سازند. از امنيت سايتي كه اطلاعات كارت خود را در آن وارد مي كنيد كاملا مطمئن شويد . براي اين منظور مي توانيد به شروع آدرس سايت (URL) دقت نمائيد چنانچه اين آدرس با https:// آغاز شده باشد مي توانيد از امنيت ارسال اطلاعات كارت اعتباريتان مطمئن گرديد با اين وجود اگر همچنان احساس امنيت در انتقال اطلاعات كارت خود را نداريد از طريق تلفن يا فاكس جهت ارسال آن اقدام نمائيد .

اگر از طريق سايتي  كه از شما مي خواهد نام و رمز عبور براي خريد ايجاد نماييد از اين رمز عبور بايد با دقت حفاظت نمائيد و هرگز آن را در اختيار شخص ثالث قرار ندهيد . پس از انجام هر خريد اطلاعات مربوط به خريد و آدرس سايت محل خريد را نگهداري نمائيد . اكثر سايتها بعد از انجام معامله يك نامه الكترونيكي كه در آن جزئيات خريد مانند  قيمت ، تعداد و ... درج شده به آدرس الكترونيكي شما خواهند فرستاد اين نامه ها را چاپ كرده و نگهداري نمائيد .

پست های مرتبطتبلیغات و بازاریابی دیجیتال

10 کلمه ای که در تبلیغات می تواند بیننده را برای ورود به سایت شما تحریک کند.

1- کلمه"سریع"(fast ) را در تبلیغات خود استفاده کنید. مردم معمولا انتظار نتیجه سریع، تحویل سریع، سفارش سریع و... را دارند. مردم این روزها ارزش بیشتری برای وقت خود در قیاس با پول قائل هستند.

2- کلمه "ضمانت"(guaranteed) را در تبلیغات خود به کار ببرید. مردم مایل هستند از شرایط کالایی که می خرند خاطر جمع باشند آنها بر روی پولی که به سختی به دست اورده اند ریسک نمی کنند.

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

بازاريابي اينترنتي ،راهکاری موثر برای افزایش سود

استراتژي‌هاي بازاريابي براي رونق كار تجاري شما طراحي شده است. همه رشد و پيشرفت را دوست دارند و در اين مسير به سختي كار مي‌كنند. همه ما در بازار براي انجام كار و كسب پول حضور داريم. چه كسي نمي‌خواهد سود ببرد؟
كاملاً واضح است كه هيچ‌كس نمي‌خواهد به هيچ وجه در تجارت متحمل ضرر شود. در مقاله حاضر، رشد و پيشرفت در تجارت،‌ در اولويت قرار دارد. در رابطه با بازاريابي،‌ تكنولوژي بسيار پيشرفته شده است. هر روزه دستاوردهاي جديدتري در اين زمينه ديده مي‌شود.

نظرها