تسهیل گستر

همایش نقش ساختار ذهن در موفقیت اقتصادی بانوان کارآفرین برگزار می شود

همایش نقش ساختار ذهن در موفقیت اقتصادی بانوان کارآفرین، 7 مرداد در تالار اندیشه شهرداری تبریز برگزار می شود.
در این همایش که به همت موسسه «همراهان کار نو» و با حضور بانوان کارآفرین برگزار می گردد، مسائل و مشکلات کارآفرینی بانوان و راهکارهای بهبود فضای کسب و کار برای بانوان بررسی خواهد شد.

تسهیل گستر

از اولین و قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت در تبریز و شمال غرب ایران

شرکت تسهیل گستر به عنوان برترین شرکت طراحی سایت در تبریز و شمال غرب این امکان را برای شهروندان فراهم می دارد که از خدمات خاص و منحصر به فرد و حرفه ای طراحی وب سایت در تبریز بهره ببرند.

شرکت تسهیل گستر به هدف کمک موثر تر به کسب و کارها در درست تر الکترونیکی کردن کسب و کارشان و همچنین بازاریابی و فروش موفق تر کالا و خدمات شان از طریق اینترنت، همزمان با انتشار نسخه جدید وب سایت خود، از نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) خود تحت عنوان " سازمان یار" رونمایی کرد.

تسهیل گستر

نسخه اندروید اَپ موبایل فروشنده های بازار اینترنتی تسهیل منتشر شد

با تلاش تیم تحقیق و توسعه شرکت تسهیل گستر و در آستانه آغاز سومین سال فعالیت بازار اینترنتی تسهیل، نسخه اندروید اپلیکیشن موبایل ویژه فروشنده های بازار تسهیل منتشر شد و در دسترس آنها قرار گرفت.

تسهیل گستر

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار شد

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با استقبال پرشور علاقه مندان و فعالان حوزه IT و با حضور مدیران استارت آپ های موفق ایران و تبریز در سالن همایش های استاندارد تبریز برگزار شد.
در این رویداد یک روزه مدیران تعدادی از استارتاپ های بزرگ ایران و تبریز، ضمن ایراد سخنرانی، دیدگاه های خود را در خصوص کارآفرینی در حوزه IT مطرح کردند.

تسهیل گستر

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با حضور مدیران و چهره های موفق تجارت الکترونیکی، ۱۹ اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری دبیر این رویداد در نشست مطبوعاتی که به همین منظور در دفتر شرکت تسهیل گستر برگزار شد با بیان این خبر گفت: این رویداد مهم با حضور و سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، مجید حسینی نژاد بنیان گذار علی بابا، دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.

تسهیل گستر

جشن ۲۰ سالگی تأسیس شرکت تسهیل گستر برگزار شد

جشن ۲۰ سالگی تأسیس شرکت تسهیل گستر با حضور جمع زیادی از مشتریان و کارکنان شرکت تسهیل گستر به همراه خانواده های آنان برگزار شد.

تسهیل گستر

جشن ۲۰ سالگی تاسیس شرکت تسهیل گستر ۱۲ شهریور ماه برگزار می شود

به پاس قدردانی از همراهی و حمایت های مشتریان عزیز و ارج نهادن به تلاش های کارکنان شرکت تسهیل گستر که سرمایه های ارزشمند این شرکت محسوب می شوند، مراسم جشن بزرگی با حضور مشتریان و کارکنان شرکت تسهیل گستر برگزار می شود.

تسهیل گستر

نسخه اصلی «بازار اینترنتی تسهیل» منتشر شد

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و گرامی داشت روز پدر، نسخه اصلی «بازار اینترنتی تسهیل» پس از انتشار نسخه آزمایشی و طی مراحل مختلف تست، عیب یابی و رفع ایرادهای نرم افزاری، با شعار «آسان بخرید، آسان بفروشید» و با هدف تسهیل و تضمین امنیت و سلامت معاملات اینترنتی، منتشر شد.

تسهیل گستر

بازدید جمعی ازدبیران هنرستان های تبریز از تسهیل گستر

جمعی از معلمان هنرستان های آموزش و پرورش تبریز از تسهیل گستر بازدید کردند.
در این بازدید گروهی،معلمان هنرستان های تبریز، از نزدیک در جریان روند کاری بخش های مختلف تسهیل گستر قرار گرفته و با بخش های مختلف شرکت و فعالیت های آن ها آشنا شدند.