تسهیل گستر

سمینار پس از آغاز، معرفی اقدامات تکمیلی پس از ایجاد وبسایت


سمینار پس از آغاز با محوریت بررسی اقدامات تکمیلی پس از ایجاد وبسایت برای موفقیت در تجارت الکترونیکی و بازاریابی و فروش از طریق اینترنت، روز یکشنبه 15 اردیبهشت 98 برگزار شد. در این سمینار که با سخنرانی آقای مهندس علیرضا غضنفری و اجرای سرکار خانم پریسا فرقان دوست برگزار شد، نحوه فعالیت پس از آغاز به کار وبسایت مورد بررسی قرار گرفت و تلاش کردیم تا مشتریان را با نحوه پیشبرد کارهایشان آشنا کنیم و پاسخگوی سوالات و مشکلاتشان باشیم و نیز یاریشان کنیم تا از محل تعامل با این شرکت از ظرفیت های فناوری اطلاعات حداکثر بهره برداری را برای تحقق اهداف تجاری شان داشته باشند. 

امید است بتوانیم گامی موثر در پیشبرد اهداف و رفع مشکلات پیش رو برای مشتریان عزیز برداریم.

پست های مرتبطتسهیل گستر

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با حضور مدیران و چهره های موفق تجارت الکترونیکی، ۱۹ اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری دبیر این رویداد در نشست مطبوعاتی که به همین منظور در دفتر شرکت تسهیل گستر برگزار شد با بیان این خبر گفت: این رویداد مهم با حضور و سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، مجید حسینی نژاد بنیان گذار علی بابا، دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.

نظرها