تسهیل گستر

جلسه آموزشی سازمان یار


می توان گفت نرم افزار ERP مانند دریایی است که انتهایی ندارد. دریایی که نزدیک به 20 هزار جزیره دارد. بنابراین افقی که می توان برای آن تصور کرد، وسیع تر از هر افقی است که تاریخ فناوری و تجارت بشریت به خود دیده است. برای شنا در این دریای بی کران و رسیدن به غایت مقصود، بایستی تا حد امکان مجهز بوده و آموزش های لازم را دریافت کرد.

جلسه آموزشی عمومی ERP که تحت عنوان نرم افزار سازمان یار در شرکت تسهیل گستر ارائه می شود، با محوریت چرایی و چگونگی استفاده از این نرم افزار در تاریخ 26 اردیبهشت 98 در راستای سیاست حمایت از مشتریان و با تدریس مهندس علیرضا غضنفری برگزار شد. این جلسه با هدف آشنا ساختن مشتریان سازمان یار با این نرم افزار و رفع مشکلات آنان در استفاده از آن تشکیل شد.

در این جلسه که با شرکت مشتریان هم به صورت سمینار و هم به صورت وبینار همراه بود، مباحثی مانند آشنایی با اودوو، بخش وبسایت، ماژول ها و امکانات آن، کاربری وبسایت و مدیریت سیستم، سئو و ارتقای وبسایت، سهولت استفاده از امکان درگ و دراپ در تهیه محتوای صفحات، افزودن منوهای مختلف، و نیز امکان ویرایش تمام اطلاعات پس از اتمام طراحی وبسایت مطرح شد.

در پایان جلسه آموزشی که به پاسخ به سوالات مشتریان اختصاص داده شده بود، سعی شد ابهامات پیش آمده برای مشتریان رفع شود. امید است طی جلسات آینده که نزدیک ترین موعد آن شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 15:30 خواهد بود، بتوانیم بیشتر این ابهامات را رفع کرده و قسمت دیگری از دریای بی کران سازمان یار را برایشان نشان دهیم.


پست های مرتبطتسهیل گستر

دومین همایش حسابداری مدیریت شمال غرب کشور در تبریز برگزار شد

دومین همایش بزرگ حسابداری مدیریت شمال غرب کشور در تالار شهریار دانشگاه آزاد تبریز برگزار گردید.
در این همایش یک روزه که با حضور جمعی از پیشکسوتان و دانشجویان رشته حسابداری و با سخنرانی اساتید برجسته این رشته برگزار گردید، مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر نیز در خصوص سیستم های مدیریت منابع سازمان (ERP) به ایراد سخنرانی پرداخت.

تسهیل گستر

همایش راهکارهای عملیاتی سیستم های یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کارها روز چهارشنبه 19 تیرماه برگزار شد

در این همایش که با هدف معرفی سیستم های ERP به عنوان راهکار عملیاتی نوین برای چالش های کسب و کارها و با اجرای جناب آقای شعار برگزار شد، موضوعاتی مانند علت برگزاری این همایش که همان تئوری علمی ERP، بومی سازی آن و نیز اجرایی شدن ERP بود، مطرح شد.

نظرها