تسهیل گستر

نسخه اصلی «بازار اینترنتی تسهیل» منتشر شد

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و گرامی داشت روز پدر، نسخه اصلی «بازار اینترنتی تسهیل» پس از انتشار نسخه آزمایشی و طی مراحل مختلف تست، عیب یابی و رفع ایرادهای نرم افزاری، با شعار «آسان بخرید، آسان بفروشید» و با هدف تسهیل و تضمین امنیت و سلامت معاملات اینترنتی، منتشر شد.

در این بازار، فروشندگان قادر خواهند بود با ایجاد کاملا رایگان و فوری فروشگاه، محصولات خود را به صورت عمده و خرده در اختیار بازار هدف قرار دهند و خریداران نیز خریدی امن، آسان و لذت بخش را تجربه خواهند کرد.

سابقه 19 سال فعالیت و کسب 10 رتبه برتر ملی در زمینه تجارت الکترونیکی، و اخذ نماد اعتماد الکترونیکی برای «بازار اینترنتی تسهیل» تضمینی برای امنیت، سلامت و صحت معاملات صورت گرفته خواهد بود.

همچنین برای افزایش اطمینان و رفع دغدغه خریداران در خرید های اینترنتی، تسهیل گستر خود به عنوان رابط تجاری بین فروشندگان و خریداران عمل می کند. بدین صورت که وجه خرید ابتدا به حساب تسهیل گستر (سایت تسهیل) واریز می شود و فروشندگان هنگامی وجه خود را دریافت خواهند کرد که خریدار، دریافت محصول در موعد مقرر و مطابقت آن با توصیف ارائه شده توسط فروشنده را تأیید کند، بدین ترتیب خریدار در یک فضای رقابتی و بدون نیاز به اعتماد به فروشنده ها، خرید امن، ارزان، بی واسطه و بدون مشکلی را تجربه خواهد کرد.

 

 

پست های مرتبطتسهیل گستر

نسخه اندروید اَپ موبایل فروشنده های بازار اینترنتی تسهیل منتشر شد

با تلاش تیم تحقیق و توسعه شرکت تسهیل گستر و در آستانه آغاز سومین سال فعالیت بازار اینترنتی تسهیل، نسخه اندروید اپلیکیشن موبایل ویژه فروشنده های بازار تسهیل منتشر شد و در دسترس آنها قرار گرفت.

نظرها