تسهیل گستر

جشن ۲۰ سالگی تأسیس شرکت تسهیل گستر برگزار شد

جشن ۲۰ سالگی تأسیس شرکت تسهیل گستر با حضور جمع زیادی از مشتریان و کارکنان شرکت تسهیل گستر به همراه خانواده های آنان برگزار شد.
در این مراسم که دکتر پزشکیان به عنوان مهمان ویژه حضور داشت، مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، طی سخنانی کارکنان و مشتریان شرکت تسهیل گستر را سرمایه های اصلی این شرکت دانست و گفت: مأموریت اصلی شرکت تسهیل گستر، کمک به استقرار تجارت الکترونیکی در کسب و کارهای ایرانی است و افتخار داریم که طی ۲۰ سال تلاش و فعالیت در این حوزه توانسته ایم گام هایی در جهت استقرار موفق تجارت الکترونیکی در کسب و کارها برداریم.

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

وی افزود: این جشن به پاس قدردانی و تشکر از همراهی و حمایت های شما مشتریان ارجمند برگزار می شود و ۲۰ سال دوام شرکت فقط در سایه وجود و همراهی مشتریان عزیزی است که بخصوص در روزهای نخستین، کاستی ها و مشکلات را تحمل کردند تا در نهایت بتوانیم محصولات و خدماتی شایسته مشتریان گرانقدر عرضه کنیم.
وی با اشاره به اهمیت شبکه های ارتباطی برای کسب و کارها گفت: افتخار ما این است که دارای شبکه بزرگی از مشتریانی هستیم که خانواده بزرگ تسهیل گستر هستند، کسانی که در تمام سختی ها و مشکلات همواره کنار ما بودند و از ما حمایت کرده اند.
ادامه مراسم با اجرای موسیقی، مسابقه کودکان، شعبده بازی و اجرای برنامه های طنز و شاد با هنرمندی حامد اسماعیلی و علی کاظمیان و تعدادی از هنرمندان دیگر همراه بود که فضایی بسیار شاد و مفرح برای مهمانان و خانواده ایجاد کرده بود.
تجلیل از کارکنان شرکت تسهیل گستر و عکس یادگاری کارکنان با مهمانان به رسم یادبود، پایان بخش این جشن باشکوه بود.

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

پست های مرتبطتسهیل گستر

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با حضور مدیران و چهره های موفق تجارت الکترونیکی، ۱۹ اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری دبیر این رویداد در نشست مطبوعاتی که به همین منظور در دفتر شرکت تسهیل گستر برگزار شد با بیان این خبر گفت: این رویداد مهم با حضور و سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، مجید حسینی نژاد بنیان گذار علی بابا، دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.

تسهیل گستر

نسخه اندروید اَپ موبایل فروشنده های بازار اینترنتی تسهیل منتشر شد

با تلاش تیم تحقیق و توسعه شرکت تسهیل گستر و در آستانه آغاز سومین سال فعالیت بازار اینترنتی تسهیل، نسخه اندروید اپلیکیشن موبایل ویژه فروشنده های بازار تسهیل منتشر شد و در دسترس آنها قرار گرفت.

نظرها