آیفون 7، خورشیدی است؟

فناوری اطلاعات > سخت افزار - ایسنا نوشت:

گزار‌ش ها حاکی از این است که آیفون 7 به قابلیت پیشتیبانی از انرژی خورشیدی و ضد آب مجهز خواهد بود.

به نقل از پایگاه کریستین تودی، این شایعات پیش‌تر درباره آیفون 6 نیز مطرح بود اما از آنجا که در این گوشی محقق نشد مجددا گمانه‌زنی‌هایی مطرح شده مبنی بر اینکه آیفون هفت این امکانات را خواهد داشت.

همچنین گفته می‌شود که آیفون هفت از قابلیت ضد آب بودن برخوردار است. البته بسیاری از گوشی‌های هوشمند اندرویدی در حال حاضر از این امکان بهره‌ می‌برند.

این قابلیت اولین‌بار در گوشی‌های اکسپریا سونی دیده شد که بیشتر کاربران آن را پسندیدند زیرا استفاده از گوشی موبایل در مجاورت آب امری اجتناب‌ناپذیر است. فقط تفاوت اصلی در این است که کل گوشی اپل و تمامی مدارهای آن احتمالا ضد آب خواهند بود که از آسیب‌دیدگی گوشی در زیر آب جلوگیری می‌کند.

همچنین گفته می‌شود آیفون هفت از قابلیت تشخیص حرکات کاربر بهره می‌برد که به وی این امکان را می‌دهد که بدون لمس فیزیکی دستگاه از آن استفاده کند. این امکان نیز در گوشی‌های هوشمند گلکسی سامسونگ دیده می‌شود و برخی فکر می‌کنند اپل در زمینه این رقابت از سامسونگ عقب افتاده است.

اپل اوایل این ماه طرفداران خود را با عرضه آیفون شش و شش پلاس که از نمایشگر بزرگتری بهره می‌برد غافلگیر کرد. این شرکت اعلام کرده که ظرف هفته اول 10 میلیون آیفون فروخته است، اما در بحبوحه این شادی و هیجان،مسئله خم شدن آیفون شش پلاس به وجود آمد که بیانگر این است که آیفون شش پلاس باید نمایشگر قوی‌تری داشته باشد که در برابر فشار مقاومت کند. این مساله باعث ناامیدی برخی از کاربران اپل شده است.

همچنین شایعات حاکی از این است که اپل از نمایشگر نشکن یاقوت کبود برای تمام نسخه های آیفون بعدی استفاده خواهد کرد. مدت هاست که گفته می‌شود این ماده در یک سری از آیفون‌های شش به کار گرفته خواهد شد.

اپل در حال حاضر نمایشگر یاقوت کبود را در یکسری از ساعت‌های هوشمند خود استفاده می‌کند.

هنوز برای گمانه‌زنی درباره تاریخ عرضه آیفون هفت خیلی زود است و کاربران باید حدود یک سال دیگر برای عرضه آیفون بعدی منتظر باشند.

منبع: http://www.khabaronline.ir/detail/380194

کسب و کار شما را درست الکترونیکی می کنیم

بومی سازی و پشتیبانی Odoo ERP در ایران
 
آیفون 7، خورشیدی است؟
تسهیل گستر 21 مهر 1393
این پست را به اشتراک بگذار
برچسب‌ها
ویرایش
بایگانی

نسخه بومی سازی شده در پاسخ به نیاز کسب و کارهای ایرانی با پشتیبانی تسهیل گستر
همه نرم افزارهای مدیریت موفق کسب و کار بصورت یکپارچه

ورود | ثبت نام افزودن نظر
69 درصد جوانان ایرانی فیلترشکن دارند