سازمان یار ( Odoo )

جلسات خود را با سازمان یار مدیریت کنید


جلسات را ایجاد و دنبال کنید

سازماندهی یک جلسه تیمی که شامل بسیاری از افراد می باشد ٬ می تواند بسیار حیرت انگیز باشد - گاهی اوقات پیدا کردن یک زمان مناسب برای همه بسیار دشوار است.

با جدیدترین ویژگی های سازمان یار ، می توانید از جلسات خود و دیگران پیروی کنید. همه چیز در یک نمایه قابل مشاهده است و فقط افراد دعوت شده دسترسی به اطلاعات را دارند. شما می توانید افرادی را که معمولا ملاقات می کنید دنبال کنید تا بتوانید جلسات مشترک خود را برای زمان مناسب تنظیم کنید.


همگام سازی با گوگل

هماهنگ سازی با تقویم Googleبه شما یک کاربرد کاملا جدیدی از آزادی و انعطاف پذیری می دهد. اکنون شما می توانید دستور کار Odooفارسی خود را با تقویم شخصی Googleخود هماهنگ کنید. این عمل  به شما امکان مشاهده یک نمای کلی از هر دو - کسب و کار شما و جلسات شخصی خود - می دهد و شما را قادر می سازد که دستور کار خود را به طور موثر تر برنامه ریزی کنید.

 

هماهنگ سازی کامل به شما این امکان را می دهد تا همه چیز را از لپ تاپ، تبلت یا تلفن هوشمند خود به دست آورید تا بتوانید به راحتی همه اطلاعات لازم را دریافت کنید.ارسال دعوت نامه ها و شرکت کنندگان را دنبال کنید

با استفاده از یک سیستم که به شما امکان دعوت کردن مردم به جلسات، کنفرانس تلفنی یا رویدادهای مشابه را می دهد، به راحتی می توانید برنامه ریزی جلسات را ساده تر کنید و به راحتی پاسخ های خود را پیگیری کنید. کاربران دعوت شده یک ایمیل دریافت می کنند و می توانند دعوت شما را تنها با یک کلیک ساده پذیرفته یا رد کنند.

شما می توانید پاسخ های خود را به طور مستقیم در جزئیات جلسه مشاهده و پیگیری کنید که چه کسی پذیرفته (سبز)، نپذیرفته (قرمز) و یا هنوز پاسخ نداده است (خاکستری).

 

همه چیز در یک نمایه قابل مشاهده است و شما به راحتی می توانید وضعیت فعلی حضور خود را پیگیری کنید.

 

بیشتر درباره سازمان یار کشف کنید

با استفاده از نرم افزار ERPOdooفارسی ٬کاملا یکپارچه می توانید به راحتی جلسات خود را مدیریت کنید، برنامه ریزی تماس های تجاری، ایجاد جلسات تکراری، هماهنگ کردن دستور کار خود در ارتباط با همکاران و سایر افراد درگیر در پروژه ها یا بحث های تجاری به راحتی شرکت کنید.

 

پست های مرتبطسازمان یار ( Odoo )

سازمان یار چیست؟

ERP برای برنامه ریزی منابع سازمانی است. و سازمان یار یک سیستم نرم افزاری است که بسیاری از ماژول های مورد نیاز مانند مدیریت فروش٬حسابداری٬مدیریت اطلاعات منابع انسانی٬مدیریت پروژه ها و غیره را با ویژگی های پیش فرض خود فراهم می کند. با این حال، هر کسی می تواند نرم افزار ERP مورد نیاز خود را با توجه به نیازهای شرکت خود سفارش دهد.

سازمان یار ( Odoo )

10 شرکت برتر در زمینه ERP کدامند؟

برنامه ریزی منابع سازمانی یا نرم افزار ERP سیستم های کلیدی داخلی شما را ادغام می کند تا به شما در مدیریت کارآیی و دقت، بیشتر کمک کند. علاوه بر این، به عنوان یک منبع داده ای در یک پلت فرم واحد، مرتبط است، به کمک رابط ERP شما می توانید مجموعه داده های معاملات خود را از طریق تجزیه و تحلیل اجرا و کشف بینش برای الگوها که در برنامه ریزی استراتژیک و یا حل مشکل استفاده کنید.

نظرها