سازمان یار ( Odoo )

جلسات خود را با سازمان یار مدیریت کنید

سازماندهی یک جلسه تیمی که شامل بسیاری از افراد می باشد می تواند بسیار حیرت انگیز باشد - گاهی اوقات پیدا کردن یک زمان مناسب برای همه بسیار دشوار است.

سازمان یار ( Odoo )

استراتژی های استقرار ERP

اگر پیاده سازی سیستم های ERP به درستی انجام شود می توان مزایای بیشماری را برای آن برشمرد. به واسطه آن عملیات و فرایندهای سازمان تسهیل می شود، کارایی افزایش پیدا می کند و هزینه های مرتبط با بخش های مختلف سازمان کاهش می یابد. اما سوال اینست که روش درست برای پیاده سازی و اجرای یک نرم افزار ERP چیست و چگونه می توان از موفقیت آن اطمینان حاصل کرد؟

سازمان یار ( Odoo )

منابع سخت افزار سرور سازمان یار ( ODOO فارسی )

سرویس دهنده اودوو (odoo Builtin Server)
سازمان یار دارای یک سرویس‌ دهنده HTTPداخلی است که ازmulti-threading و multiprocessing پشتیبانی می‌کند. برای سایت‌ های عملیاتی استفاده از سرویس ‌دهنده‌ هایی که از چند پردازشی پشتیبانی نمایند، توصیه می‌ شود.

سازمان یار ( Odoo )

امنیت سازمان یار

امنیت یکی از موضوعات بسیار مهم در سیستم ‌های اطلاعاتی می ‌باشد. امنیت در نرم افزارERP نیز یکی از پارامترهای اصلی در انتخاب این گونه نرم افزار ها است، که باید به آن توجه کرد. وقتی صحبت از امنیت می‌شود دو مساله متفاوت مورد بررسی قرار می گیرد. یکی امنیت سازمان یار (odoo) در مواجه با هکر ها و کرکر ها و امکان مقابله با تهدیدات و دیگری امنیت در سازمان یار (امنیت در odoo) یعنی نحوه ایجاد محدودیت ‌های دسترسی، برای کاربران داخلی سیستم جهت جلوگیری از دسترسی‌ های غیر مجاز و قابلیت‌های مختلف سازمان یار در کنترل این گونه دسترسی‌ هاست. در این مقاله قصد داریم در مورد امنیت در سازمان یار (security in odoo) صحبت کنیم.

سازمان یار ( Odoo )

تجربه استفاده شرکت تویوتا از ODOO ( سازمان یار )

شرکت Toyota Material Handling Franceیکی از اعضای شرکت صنایع تویوتا است که در صنعت حمل و نقل مواد غذایی دارای 5 شعبه ی فعال است. این شرکت عمدتا بر تولید و فروش لیفتراک ها در سراسر اروپا تمرکز دارد و تخصص آنها کامیون های متعادل با موتور الکتریکی و برقی با نام تجاری تویوتا است.

سازمان یار ( Odoo )

سازمان یار (ODOO فارسی) چیست؟

ERP برای برنامه ریزی منابع سازمانی است. و سازمان یار یک سیستم نرم افزاری است که بسیاری از ماژول های مورد نیاز مانند مدیریت فروش٬حسابداری٬مدیریت اطلاعات منابع انسانی٬مدیریت پروژه ها و غیره را با ویژگی های پیش فرض خود فراهم می کند. با این حال، هر کسی می تواند نرم افزار ERP مورد نیاز خود را با توجه به نیازهای شرکت خود سفارش دهد.

سازمان یار ( Odoo )

نرم افزار مدیریت پروژه

دلایل بسیاری برای استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت پروژه وجود دارد. تعداد وظایف و پیچیدگی آن‌ها، نیاز به هماهنگی میان اعضای گروه، مدیریت هزینه خصوصاً در زمینه پروژه‌های بزرگ و بخش‌های مختلف آن و... برخی از آن‌هاست.

سازمان یار ( Odoo )

نرم افزار سیستم اطلاعات منابع انسانی

دریک نگاه کلی به سازمان ، سیستم اطلاعات منابع انسانی یکی از مهمترین زیر سیستم های اطلاعاتی مانند سیستم اطلاعات حسابداری و مالی ، تولید، فروش و… به شمار می آید. چنین سیستم هایی در قلمرو کاری واحد نرم افزار ERP سازمان یار هستند اما در ارتباط با کل سازمان و سایر زیر سیستم های آن یک زیر سیستم قلمداد می شود.