طرف همکاران / نمایندگان فروش وب سایت در اودوو

در اودوو شما یک فرصت عالی برای راه اندازی فروشندگان و پیشبرد برخی سرنخ ها / وظایف آن ها دارید. نمایندگان فروش نیز در تب همکاران فروش وب سایت شما قرار می گیرند.

نمایندگان فروش، یک ماژول جداگانه در 

اودوو

 در اودوو شما یک فرصت عالی برای راه اندازی فروشندگان و پیشبرد برخی سرنخ ها / وظایف آن ها دارید. نمایندگان فروش نیز در تب همکاران فروش وب سایت شما قرار می گیرند. اودوو توسط افرادی که برای شرکت ها کار می کنند استقرار داده می شود. افراد مدلی به عنوان طرف همکار هستند، همانگونه که اشخاص و سازمان ها به عنوان افرادی هستند که با آن ها خرید و فروش می کنند و همچنین کسب و کار انجام می دهند. شرکای وب سایت در اودوو از نظر تعداد زیاد هستند و در سرتاسر جهان حضور دارند. 


راه اندازی:

_ ماژول نمایندگان فروش ابتدا باید نصب باشد.

_ سطح طرف همکار  را راه اندازی کنید.


در CRM / پیکربندی / سطح طرف همکاری را تنظیم کنید. می توانید از پیش فرض ها استفاده کنید یا می توانید آن ها را به موارد دلخواه تغییر دهید._ سطح Partner را تنظیم کنید.

برای تنظیم سطح طرف همکار از منوی کشویی استفاده کنید. به منوی مخاطبان > ایجاد / انتخاب مخاطب > طرف همکار بروید در اینجا مخاطب را به عنوان طرف همکار تگ کنید.

 

_ انتشار

 دکمه منتشر شده را بزنید. همچنین می توانید برای هر طرف همکار عملیات را تکرار کنید.


 
زمانی که دکمه انتشار را می زنیم، صفحه جدیدی از طرف همکار در وب سایت باز خواهد شد.برای مشتریان، باید طرف همکار خود را از طریق "فروش > مشتری > فروش و خرید > ارجاع شده توسط" اختصاص دهید و آن ها را منتشر کنید.

  
ما می توانیم در لیست مشتریان وب سایت مشاهده کنیم.

مشاوره

این فرصت را دارید که از مشاوره رایگان تسهیل گستر استفاده نمائید.
طرف همکاران / نمایندگان فروش وب سایت در اودوو
تسهیل گستر 02 دی 1398
این پست را به اشتراک بگذار
برچسب‌ها
ویرایش
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر


نحوه فعال کردن "تغییر رمز عبور" در اودوو
ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو