بازدید جمعی ازدبیران هنرستان های تبریز از تسهیل گستر

جمعی از معلمان هنرستان های آموزش و پرورش تبریز از تسهیل گستر بازدید کردند.


در این بازدید گروهی،معلمان هنرستان های تبریز، از نزدیک در جریان روند کاری بخش های مختلف تسهیل گستر قرار گرفته و با بخش های مختلف شرکت و فعالیت های آن ها آشنا شدند.

در جریان این بازدید، آقای مهندس غضنفری، مدیر عامل شرکت تسهیل گستر ،ضمن تشریح روند اجرای پروژه های طراحی و اجرای وب سایت مشتریان در هر بخش، بر اهمیت نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه ی کشور تاکید کرد و گفت : تسهیل گستر یک شرکت دانش بنیان است که از نیرو های انسانی متخصص و توانمندی تشکیل شده که عمده ماموریت آن ایفای نقش اول در رشد و ارتقاء جایگاه تجارت الکترونیکی در کشور می باشد. وی رشد روز افزون تجارت الکترونیکی در کسب وکار های ایرانیان را مورد توجه قرار داد و افزود : در سال های اخیر شاهد رشد خوبی در حوزه ی تجارت الکترونیک در کشور بودیم و این امر نشان دهنده ی درک درست کسب وکار ایرانی از آینده ی تجارت در دنیا است.


مهندس غضنفری در ادامه، به نقش ویژه معلمان و و اساتید حوزه IT در پرورش استعدادهای این حوزه تاکید کردو گفت: رشد سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور مرهون تلاش چشمگیر معلمان و اساتید این حوزه در آموزش و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در کشور است .که باید قدردان این زحمات باشیم . مدیر عامل تسهیل گستر در پایان، ضمن تقدیر و ابراز خوشحالی از حضور دبیران هنرستان های تبریز در تسهیل گستر ابراز امیدواری کرد که با تلاش این قشر زحمت کش ، در آینده شاهد تربیت نیروهای انسانی متخصص پاسخگوی نیاز بازار در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی باشیم.

بازدید جمعی ازدبیران هنرستان های تبریز از تسهیل گستر
تسهیل گستر 21 آبان 1394
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر
استخدام طراح و برنامه نویس وب در تسهیل گستر