جشن ۲۰ سالگی تاسیس شرکت تسهیل گستر ۱۲ شهریور ماه برگزار می شود

به پاس قدردانی از همراهی و حمایت های مشتریان عزیز و ارج نهادن به تلاش های کارکنان شرکت تسهیل گستر که سرمایه های ارزشمند این شرکت محسوب می شوند، مراسم جشن بزرگی با حضور مشتریان و کارکنان شرکت تسهیل گستر برگزار می شود.
راه اندازی بالغ بر ۱۵۰۰ وب سایت اینترنتی، کسب رتبه برتر کشوری طی ۱۰ سال متوالی و رشد تسهیل گستر طی سال های اخیر و صدها موفقیت دیگر، همگی مرهون حمایت و همراهی مشتریان ارجمند و تلاش و پشتکار انسان های خلاق، متخصص و شریفی است که از ابتدای تأسیس شرکت تسهیل گستر همواره برای رشد و بالندگی آن تلاش کرده اند، و از این رو برگزاری جشن ۲۰ سالگی تسهیل گستر بهانه ای است برای گرد هم آمدن و شاد بودن که به آنها بگوییم قدردان زحمات شما هستیم.


جشن 20 سالگی شرکت تسهیل گستر

 

Odoo CMS - یک تصویر بزرگ

در این جشن برنامه های شاد و سرگرم کننده متنوعی در نظر گرفته ایم تا شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز در کنار هم سپری کنیم. اجرای موسیقی با خوانندگی علی کاظمیان، کنسرت خنده با هنرمندی حامد اسماعیلی، تک نوازی موسیقی، مسابقه، شعبده بازی و ... از جمله برنامه هایی هستند که تدارک دیده ایم.
این جشن ویژه مشتریان شرکت تسهیل گستر، و از ساعت ۲۰ الی ۲۲:۳۰ دقیقه ۱۲ شهریور ماه ۹۶ در سالن نمایش لونا پارک ائل گلی تبریز برگزار می شود. همه مشتریان ارجمندی که در طی ۲۰ سال گذشته به هر روشی اعم از سفارش وب سایت، خرید سیستم مدیریتی کسب یار، خرید از بازار اینترنتی تسهیل یا فروش محصولاتشان در بازار اینترنتی تسهیل با شرکت تسهیل گستر تعامل تجاری داشته اند در صورت علاقه مندی به حضور در این جشن، می توانند حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۱۱ شهریور با تکمیل فرم اعلام حضور و یا تماس با شماره تلفن ۳۵۲۵۱۴۴۷ - ۰۴۱اعلام آمادگی نمایند تا هماهنگی های لازم بعدی جهت حضورشان در جشن صورت پذیرد.

 

کسب و کار شما را درست الکترونیکی می کنیم

بومی سازی و پشتیبانی Odoo ERP در ایران
 
جشن ۲۰ سالگی تاسیس شرکت تسهیل گستر ۱۲ شهریور ماه برگزار می شود
تسهیل گستر 09 شهریور 1396
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی

نسخه بومی سازی شده در پاسخ به نیاز کسب و کارهای ایرانی با پشتیبانی تسهیل گستر
همه نرم افزارهای مدیریت موفق کسب و کار بصورت یکپارچه

ورود | ثبت نام افزودن نظر
بازدید جمعی ازدبیران هنرستان های تبریز از تسهیل گستر