نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار شد

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با استقبال پرشور علاقه مندان و فعالان حوزه IT و با حضور مدیران استارت آپ های موفق ایران و تبریز در سالن همایش های استاندارد تبریز برگزار شد.
در این رویداد یک روزه مدیران تعدادی از استارتاپ های بزرگ ایران و تبریز، ضمن ایراد سخنرانی، دیدگاه های خود را در خصوص کارآفرینی در حوزه IT مطرح کردند. این رویداد با سخنرانی مدیر آژانس خبری نصر نیوز و ارائه عملکرد این آژانس خبری شروع و با سخنرانی مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر ادامه یافت. موضوع سخنرانی مهندس علیرضا غضنفری در زمینه بایدها و نبایدهای کسب و کارهای استارتاپی و انتقال تجربیات به جوانان و کسانی بود که قصد ورود به این حوزه را دارند.

سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، حمیدرضا محمدی از فست کلیک و محمدحسن اطاعت مدیر عامل شرکت ایده های نوین پارسیان از دیگر سخنرانان این رویداد بودند که ضمن معرفی استارتاپ های خود، مسائل و مشکلات کارآفرینی و فضای کسب و کار ایران در این حوزه را بررسی کردند.

همچنین در بخشی از این رویداد، تعدادی از فعالان جوان استارتاپی تبریز ضمن معرفی استارت آپ خود، دیدگاه ها و تجربیات خود در زمینه شروع یک استارت آپ و مشکلات آن را در ایران به خصوص در تبریز مطرح کردند.

در پایان این رویداد نیز با ارائه لوح یادبود از مهمانان و سخنرانان و نیز تعدادی از استارت آپ های موفق تبریز تجلیل به عمل آمد.

 

کسب و کار شما را درست الکترونیکی می کنیم

بومی سازی و پشتیبانی Odoo ERP در ایران
 
نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار شد
تسهیل گستر 24 اردیبهشت 1397
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی

نسخه بومی سازی شده در پاسخ به نیاز کسب و کارهای ایرانی با پشتیبانی تسهیل گستر
همه نرم افزارهای مدیریت موفق کسب و کار بصورت یکپارچه

ورود | ثبت نام افزودن نظر
اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود