وب سایت:

خیر نیاز نیست حتما نیروی صرفا متخصص در ای ارپی داشته باشید. تسهیل گستر پس از تحویل سیستم شما، کلاس های آموزش عمومی برای آموزش استفاده از سازمان یار( قدرت گرفته از اودوو ) و در صورت نیاز کلاس های خصوصی برای شما تشکیل می دهند و استفاده درست و به جا از سیستم را، به شما آموزش می دهد تا علاوه بر اینکه بتوانید در استقرار آن در سازمان خود موثر باشید، تغییرات روتین مورد نظر خود را هم به آسانی و هرجا که لازم شد در سیستم اعمال کنید. البته در بخش های گسترده تر و استقرار افزونه های تخصصی تر مانند انبار و تولید و.... صد البته که وجود نیروی متخصص و مسلط به موضوع، تاثیر گذارتر خواهد بود.

سازمان یار یه وب سایت نیست بلکه وب سایت صرفا بخشی از سازمان یار است. این سیستم کل کسب و کار شما اعم از فروشگاه اینترنتی، وب سایت، انبار، تولید، منابع انسانی، CRM و ... را در برمی گیرد و به صورت همزمان هم داخل سازمان  هم خارج سازمان  و سمت مشتری را مدیریت می کند.

خیر نیاز نیست، سیستم روی سرور های اختصاصی توسط خود شرکت تسهیل گستر ارائه می شود شما فقط کافی است به فکر استقرار سازمان یار تان  استفاده درست از آن در سازمان باشید.

تسهیل گستر در فاز اول ورود تعداد مشخصی از محصولاتتون را عهده دار می شود تا سیستم شما به صورت کامل و قابل استفاده تحویل داده شود، و همچنین پس از تحویل در کلاس های آموزش عمومی و در صورت نیاز کلاس های خصوصی نحوه ورود محصول و اضافه کردن دیتا به مشتریان آموزش داده میشود.

چه طور وب سایت ام را برای جستجوی گوگل بهینه کنم؟

اگرچه ما از همون اول سایتتونو بر اساس کلیدواژه هاتون میسازیم و برای جستجوی محلی و بارگذاری سریع صفحات بهینه اش می کنیم، اما اینها نمیتونه جای یه برنامه استراتژیکی سئو رو بگییرد. سازمان یار تسهیل گستر که قدرت گرفته از اودوو فارسی است مجهز به سیستم کنترل سئو است به این شکل که شما هر مطلبی که به سایت اضافه می کنید می توانید کیفیت محتوا  را از لحاظ سئو مد نظرتان برای  سایت، بسنجید و آن را منطبق با آن و در راستای بهبود سئو سایت به کار گیرید.برای آشنایی با جزییات موضوع با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آیا صفحات، لینک ها و تصاویر سایت به میل من تغییر پیدا میکنند/ بعدا می توانم خودم هم تغییر دهم ؟

جواب : بله سیستم شما سیستمی داینامیک است و مدیریت آن در هنگام تحویل پروژه به خود مشتری هم تحویل و هم آموزش داده می شود تا خودتان بتونید هر تغییری هر زمان که خواستید در سیستم اعمال کنید.

تنها کافیست هزینه تمدید دامنه و هاست پرداخت شود.

تا یک سال پس از قرارداد پشتیبانی شما رایگان است، پس از آن تنها 25 درصد مبلغ از شما دریافت خواهد شد. 

 تا یک هفته پس از تحویل پروژه شما فرصت دارید تا موارد و تغییرات سازمن یار تان را کتبا به شرکت تسهیل گستر اعلام کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن موارد ذکر شده توسط شما را رفع خواهند کرد. هدف ما رضایت و آرامش خاطر شماست.

خیر، شرکت تسهیل گستر سال هاست که سیتم های امن و غیر قابل  هک ای را به مشتریانش ارائه می دهد. برای حفظ امنیت اطلاعات و سرعت سیستم، این بخش انحصارا بر عهده شرکت تسهیل گستر است

در کل این انتخاب کاملا سلیقه ای است ولی اگر کسب و کار شما بین المللی است، تسهیل گستر دات کام یا سایر پسوند های بین المللی به جز دات ای ار را پیشنهاد می کند. همچنین اگر قصد دارید که از سیستم و تبلیغات های گوگل برای بهبود و انالیز یستم خود مانند گوگل ادز، استفاده کنید، حتما پسوند دات کام را انتخاب کنید.

این هزینه بعد از جلسه تحلیل نیاز با کارشناسان تسهیل گستر برآورده می شود. ما می خوام کسب و کار خاص شما را الکترونیکی کنیم و سیستمی مختص شما، در سازمان شما استقرار دهیم پس هزینه و زمان و عملکرد تسهیل گستر در پروژه های مختلف، متفاوت است.

ابتدا باید درک درستی از چشم اندازها و هدف خود از طراحی وب سایت و الکترونیکی کردن کسب و کارتان داشته باشید.یک سیستم الکترونیکی مناسب و حرفه ای در بسیاری هزینه های فیزیکی شما مانند هزینه مکان و نگه داری آن مانند هزینه های آب و برق و... صرفه جویی می کند و بهترین و ارزان ترین روش سرمایه گذاری برای توسعه کسب و کارتان است. اما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی حتما جلسه ای برای تحلیل نیاز ها و شناخت بهتر کسب و کار شما ، با  متخصصین تسهیل گستر داشته باشید تا بهترین روش ها و راه کارها را،  بسته به نیاز و نوع فعالیت شما بررسی و خدمت شما اعلان کنند. تا محکم و با اطمینان از صحت انتخاب تان در این عرصه قدم بگذارید.

با توجه به اینکه هیچ کسب و کار یا سازمانی بدون هدف  انتفایی یا غیر انتفایی خلق نمی شود و همه به دنبال با کیفت ترین و بهینه ترین روش و منابع برای رسیدن به اهداف شان هستند. با توجه به پیشرفت سریع اینترنت  و دوایس های مربوط به آن و همه گیری گوشی های هوشمند و موتورهای جستجوگر، بیشتر افراد به دنبال پاسخ  نیاز های خود در اولین قد در اینترنت هستند، تمامی افراد قرن حاضر به اهمیت حضور در این فضا واقف اند و تمامی سازمان ها دیر یا زود مسیری جز این را پیش رو ندارند. پس برای تمامی افراد و کسب و کارهایی که به فکر بقا و پیشرفت هستند داشتن وب سایت و سیتم الکترونیی ضروری است.

طراحی وب سایت و سئو دو مفهوم مجزا از هم هستند که در قدم اول باید پایگاهیی برای ارائه محصولات و خدمات و معرفی خود و سازمانتان را داشت باشید و گام دوم برای جذب کاربران و مخاطبان بیشتر به سیستم تان و همچنین توسعه شبکه ارتباطی خود نیازمند بهینه سازی سئو ودیده شدن در موتورهای جستجوگر هستید. 

برای رسیدن به یک کسب و کار الترونیکی موفق هردو قدم باید باهم و به صورت موازی و روبه جلو برداشته شوند. شرکت تسهیل گستر با اشراف بر این موضوع و اهمیت آن، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند و هر دو را در یک سیستم به صورت یکجا و در قالب سازمان یار به شما ارائه میدهد. برای جزییات بیشتر با ما در تماس باشید.

بسته به سفارش شما و افزونه های انتخابی و کارهای گرافیکی برنامه ریزی شده برای پروژه شما این بازه از دو ماه تا یکه هفته متغییر است.فراموش نکنید که طراحی یک وب سایت و سیستم حرفه نیازمند صبر و حوصله و زمان است.پس زیاد عجله نکنید اجازه دهید طراحان و برنامه نویسان ما کار شما را به نحو احسنت در کوتا ترین زمان ممکن تحویل خواهند داد.

سیستم منابع انسانی سازمان یار که قدرت گرفته از اودوو می باشد بسیار منعطف و دقیق است و کلیه فرایندهای منابع انسانی را پوشش میدهد در رابطه با سیستم حقوق و دستمزد نیز بخوبی کلیه قوانین ایران و قوانین خاص شرکتها در این ماژول قابل پوشش و با سایر  افزونه ها مانند حسابداری و ساعات کارکرد و .... در ارتباط است و به طور اتوماتیک برحسب ساعات کارکرد، حضور و غیاب، مرخصی و قوانین اعمالی منابع انسانی به طوراتوماتیک حقوق و دستمزد افراد را محاسبه و ثبت می کند.

بله، با آموزش درست کارکنان و استقرار سازمان یار که قدرت گرفته از اودوو فارسی است، فارغ از زمان و مکان فیزیکی، می توانید فعالیت سازمان خود را تحت کنترل داشته باشید و از گزارشات روزانه کاری کارمندان و همچنین  پیشرفت پروژه ها اطلاع داشته باشید و با کارمندان خود به صورت انلاین در بستری متمرکز و کاری در تماس باشید.

 صد درصد، علاوه بر اینکه استفاده از سازمان یار که قدرت گرفته از اودوو فارسی است، باعث می شودمدیریت سازمان نظم خاصی را بگیرد و تمامی وظایف به بهینه ترین صورت پیش رود و از اتلاف هزینه و زمان اضافی جلوگیری شود، 

خیر نیاز نیست. سازمان یار طوری طراحی شده که تمامی مراحل نظم و برنامه خاص خود را دارد و ماربر را مستلزم دنبال کردن و رعایت قوانین خاصی می کند. در واقع به طور اتوماتیک تمامی وظایف و پروژه ها تحت نظر مدیر به بهینه ترین روش ممکن هدایت می شوند. و نیاز به حضور مستمر و رسیدگی مدیر به جزییات کارها و لایه های پایین تر نیست. با اطمینان بخشی از وظایف خود را به عقل سلیم سیستم سازمان یار بسپارید.

پاسخ ما همیشه این است، دلیل این مشکل این است که برنامه ریزی درستی ندارید و برای پیش پا افتاده ترین کارها مستقیما وارد عمل می شوید. سازمان یار با نظم ای که به سازمان شما می دهد به شما این اجاره را می دهد که وظایف رو به صورت درست بین کارکنان تقسیم بندی کندی و نتایج و گزارشات را از آن ها بخواهید و فید بک های مختلفی از جمله انواع نمودارهای آماری را هم در این راستا به مدیر ارائه می کند تا هر سری اقدامات خود را بهبود بخشد.

تبریک می گویم شما در بهترین جای ممکن هستید. سازمان یار قدمی بزرگ برای توسعه و پیشرفت سازمان شما و سریع ترین روش برای ورود کسب و کار شما به تجارت الکترونیک است. مهم نیست کسب و کار شما کوچک هست یا بزرگ یا در حال رشد ، تسهیل گستر با الکترونیکی سازی سازمان شما سکوی پرتابی به سوی سازمان ایده ال شما خواهد بود.

 صد درصد، علاوه بر اینکه استفاده از سازمان یار که قدرت گرفته از اودوو فارسی است، باعث می شودمدیریت سازمان نظم خاصی را بگیرد و تمامی وظایف به بهینه ترین صورت پیش رود و از اتلاف هزینه و زمان اضافی جلوگیری شود، 

 یکی از موضوعات اساسی در حوزه کسب و کار جهانی مبحث ارزهای جهانی است. لازم است که به منظور پیشگیری از زیان مالی ناشی از نوسانات نرخ ارز، استعلام نرخ ارز از فروشندگان یا تأمین کنندگان در هر مرحله از فرآیند سفارش دهی یا سفارش گیری انجام شود. کنترل نمایید که آیا در سیستم کنونی شما موارد زیر دیده شده است:

– امکان تبدیل بودجه و موارد دیگر به سایر ارز‌ها نظیر دلار، یورو، پوند و ین،

– قابلیت به روز رسانی سریع لیست قیمت‌ها با توجه به تغییرات نرخ ارز،

– قابلیت تهیه گزارش‌های تلفیقی با ارزهای انتخابی شما.

ویژگی چندزبانی این امکان را برای کارمندان شرکت فراهم می‌آورد که فعالیت‌هایشان را با زبان‌های انتخابیشان انجام دهند.

الزامات و قوانین نظارتی بین المللی باید با قوانین نظارتی حاکم بر کشور محل فعالیت شما تطبیق داده شود.

سیستم سازمان قدرت گرفته از اودوو فارسی به گونه ای است که کارمندان موظف هستند کارها و وظایف خود را از طریق سیستم پیگیری ومستند کنند.. نیاز نیست برای گرفتن گزارش یا دستیابی به یک سند به کارمند های خاصی مراجعه کنید، کافیست با یک جستجو در سیستم به هر فایل نامه یا گزارشی که می خواهید دسترسی داشته باشیدو متقابلا در صورت جایگزینی کارمند هم، نیروی جدید به آسانی به گزارش ها و تسک های کارمند پیشین مراجعه می کند و ادامه وظایف وی را پیش می گیرد.

پیش‌نیازها به دو  بخش زیرساختی و فرهنگی تقسیم می‌­شود. بخش زیر ساختی شامل بستر مناسب از جمله سرور، بستر اینترنت و .... می‌باشد که با توجه به نوع نرم­‌افزار پیشنهاد شده متفاوت می­‌باشد. بخش فرهنگی که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در پروژه‌های ERP می‌باشد و متاسفانه کمتر به آن توجه می­‌شود مربوط به آمادگی سازمان برای پیاده‌سازی نرم‌افزار ERP، حمایت مدیریت همچنین همکاری همه جانبه پرسنل برای قبول سیستم جدید می­‌باشد.

صد درصد بله، چون تمامی افزونه ها اعم از حسابداری، فروش، انبار و .... با هم لینک است و هر تغییر در هرکدام از بخش ها ، باعث به روز رسانی اتتوماتیک سایر بخش ها نیز می گردد. 

 ERP از سه حرف ابتدایی كلمات Enterprise به معني سازمان، Resource به معني منبع و Planning به معني برنامه ريزي تشكيل شده است.

نرم افزار ERP یا نرم افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی (Enterprise Resource Planning) یک راهکار نرم افزاری متشکل از چندین نرم افزار کاربردی است که به صورت یکپارچه همه فعالیت‌های داخلی یک سازمان را در گستره واحدهای عملیاتی سازمان و در راستای رسیدن به اهداف آن سازمان و ایجاد ارزش افزوده مدیریت می‌کند. این فعالیت‌ها می‌تواند همه بخش‌های سازمان و نرم افزارهای آن اعم از نرم افزار حسابداری، نرم افزار برنامه ریزی تولید، نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم افزار CRM، نرم افزار بهای تمام شده، نرم افزار داشبورد مدیریت و … را شامل شود

از آنجایی‌که نرم افزار ERP از طریق یك پايگاه داده اجرا شده و به دنبال آن واحدهای مختلف می‌توانند اطلاعات را ساده‌ترو صورت یکپارچه به اشتراك بگذارند، به کمک آن سازمان ها و شرکت ها می توانند كليه منابع خود اعم از پول، كالا، نيروي انساني، ماشين آلات، فضا و هر گونه منبع ديگر را بصورت يكپارچه مديريت نموده و امكانات لازم جهت برنامه ريزي استفاده بهينه تر از اين منابع را فراهم نمایند

یک نرم افزار ERP برای كليه سازمانهاي با ابعاد متوسط و بزرگ قابل اجرا است و کلیه حوزه های صنعتي، خدماتي ، بازرگاني ، پروژه ای و موارد مشابه را در بر گرفته و برای هر شرکت / سازمان دارای قابلیت سفارشی سازی است.

 بله، و برای مربیان اساتید و دانشجویان دسترسی جداگانه و مربوط را تعریف کنید و ثبت نامی کلاس ها هم به صور انلاین صورت گیرد و قوانین دیگر که مختص آموزشکاه های مختلف مانند آموزشگاه زبان و... است قابل پیاده سازی و استقرار به عنوان افزونه ای مجزا در سیستم است.

در ابتدای کار مهم نیست تیم شما چند نفره است، اما باید بدانید سازمان یار نخستیم گام برای توسعه تیم و کسب و کار شماست.پس اگر به فکر گسترش و رشد سامانتان هستید، سازمان یار نیروی محرکه کسب و کار شما به سوی جلوست.

بله صد در صد، افزونه سی ار ام سازمان یار به ارتباط شما با مشتریان فعلی و پتانسیل و سرنخ هایی که احتمالا در آینده نزدیک تبدیل به مشتری شوند را بهبود می بخشد و نظم می دهد. می توانید تقویم  جلسات، ارتباطات تلفنی پیامکی و ایمیلی خود و یا حتی تما س های خود را به سیستم منتقل کنید و با مراجعه به هر سرنخ یا پتانسیل فروش، سوابق ارتباطی با وی را به صورت منظم و تاریخچه جلسا با مشتری را مشاهده کنید و مشتریان خود را با جدیت و عملکرد برجسته ناشی از سی ار ام سازمان یار تحت تاثیر قرار داده و فروش خود را به طور حرفه ای بالا برید.

با استفاده از سیستم مدیریت پروژه سازمان یار، می توانید هر پروژه را تعریف و افراد مربوط به آن را در پروژه مربوطه تعریف کنید. بدون نیاز به مراجعه یا دیدار با کارمند مربوطه، تسک و وظیفه وی را در پروژه درگیر تعریف و اطلاعات لازم را به وظیفه وی اضافه کنید و برای انجام آن برای فرد مورد نظر دد لاینی تعریف کنید. تمام است کارمند مذکور توسط نوتیفیکیشنی از پروژه و جزییات وظیفه خود مطلع خواهد شد و گزارش کارکرد و انجام وظیفه خود را تا تاریخ درج شده به شما تحویل خواهد داد. به همین آسانی در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید و کارهای خود را سامان بخشید.

سازمان یار امکانی به نام مولتی وب سایت دارد که به دارنده سازمان یار و هولدینگ هایی این سیستم را در سازمان خود مستقر کرده اند، این امکان را می دهد تا برای هر کدام از زیر مجموعه ها و یا فعالیت های دیگر خود هم وب سایتی در همان سیستم ایجاد کرده که همه تنها از یک مقرر واحد مدیریت میشوند ولی وب سایتی مجازا با دامنه و گرافیکی مجزا خواهد بود.

بله سازمان یار که از اودوو فارسی قدرت گرفته است، سیستمی کاملا منعطف و قابل ارتقا دارد، مهم نیست سازمان شما به چه اندازه و گستردگی است، با هر بودجه و امکاناتی می توانید فعالیت خود را شروع کنید و در طی زمان با بزرگتر شدن سازمانتان و برای پاسخ گویی نیازهای جدیدی که همه سازمان ها با گذر زمان و تغییرات محیطی و دیگر پیرامونشان به وجود می آید، با گرفتن مشاوره ای از کارشناسان ما می توانید، افزونه های جدیدی را انتخاب و در سیستم خود نصب کنید و سازمان یار خود را ارتقا بخشید. سازمان یار زنده است  پویا، شما هم با ما زندگی کنید.

در جهانی که گوگل و اینترنت حرف اول را می زنند، چه جایی بهتر از اینکه در صفحه اول جستجوی مخاطبانتان باشید و چه شخصیت و برند مطمئن تر و مورد اعتماد تر از این خصیصه. پس اجازه دهید سازمان یار به شما وبهینه سازی سئو  برند شما کمک کند و جایگاه شما را در صفحه اول گوگل تثبیت نماید.

پس از تحویل سازمان یار ، شما را تنها نمی گذاریم. با انواع خدمات و محصولات مکمل مان در کنار شما هستیم. کافیست با ما در ارتباط باشید تا شما را تا مقصد تان همراهی کنیم

صد البته که صرفا باز کردن وب سایت فروشگاهی باعث فروش شما نخواهد شد. لازم است اقداماتی که انجام می دهید در راستای خدمت به مشتریان و بهبود فروگاه اینترنتی تان باشد چه را که به مراتب مشتری اینترنتی هوشمند تر و دقیق تر از مشتریان فیزیکی شما هستند و به رفتارها و عملکرد شما در حساس اند. تسهیل گستر پس از تحویل سازمان یار، شما را تنها نمی گذارد، اگر پس از آموزش های تسهیل گستر، هنوز نتونستید اودووی فارسی را در سازمان و در بطن کسب و کار خود مستقر کنید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مورد را شناسایی کرده و در حل آن شم را یاری کنیم.

سیستم سازمان یار به گونه ای طراحی شده، که دائما محتوای ورودی توسط شما را کنترل می کند و بازخوری در باره کیفیت محتوا  به شما ارائه میکند. کافیست پس از ورود هر محتوایی از بخش بهینه سازی سئو می توانید وضعیت نصبی آن را در گوگل بسنجید . در واقع شما سیستمی دارید که همیشه مجهز و در حال کنترل وضعیت سئو سیستم شماست.

به جای اینکه از نرم افزار های مختلف برای هرکدام از فیلد های سازمان خود استفاده کنید می توانید تنها  سیستم یکپارچه سازمان یار را در سازمان خود مستقر کنید.  این سیستم برای هر بخش از سازمان شما افزونه ای مجزا و کامل دارد که به صورت یکپارچه و لینک شده به سایر افزونه های سیستم عمل می کند. به عنوان مثال هر تغییر در حقوق دستمزد، انبار، به طور اتوماتیک در حسابدار یهم اعمال می شود. 

به جای اینکه از سیستم های مجازایی برای پیش برد و مدیریت فیلدهای مختلف سازمان خود استفاده کنید، کافیست سیستم مدرن سازمان یار را که قدرت گرفته از ادووی فارسی است، در سازمان خود استقرار دهید.اگر قبلا از نرم افزار های دیگری برای انبارداری استفاده کرده باشید، در مدت کوتاهی متوجه تفاوت و قدرت سازمان یار خواهید شد.

بله سیستم سازمان یار قابلیت مولتی کارنسی را داراست که به شما این امکان را میدهد کلیه افزونه های آن را با اعمال این مزیت به واحدهای پولی مختلف و شرایط حاکم بر هر کدام استفاده کنید.

سازمان یار با ارائه افزونه مارکت پلیس، به طور کامل این خواسته شما را پوشش می دهد و شما صاحب بازاری خواهید شد که با یک سیستم مدیریت واحد تمامی ابعاد آن من جمله فروش و حسابداری و همکاری در فروش و.... را مدیریت و کنترل می کند

بله، سیستم نوبت دهی آنلاین سازمان یار لینک به تقویم و  افراد سازمان است که برنامه و  زمان افراد و امکانات سازمان را مدیریت می کند و به شما این امکان را میدهد که به مشتریان خود نشان دهید که چقدر به زمان و انرژی آن ها و خودتان ارزش قائلید.

 بله، سیستم سازمان یار، قدرت گرفته از اودووی فارسی این امکان را دارد که به سخت افزارهای استاندارد دیگر شما مانند دستگاه های حضور غیاب و.... لینک شود و اطلاعات را ثبت و در سایر افزونه ها مانند حقوق دستمزد و حسابداری اعمال کند.

بله سیستم سازمان یار قابلیت مولتی کارنسی را داراست که به شما این امکان را میدهد کلیه افزونه های آن را با اعمال این مزیت به واحدهای پولی مختلف و شرایط حاکم بر هر کدام استفاده کنید.

سازمان یار با ارائه افزونه مارکت پلیس، به طور کامل این خواسته شما را پوشش می دهد و شما صاحب بازاری خواهید شد که با یک سیستم مدیریت واحد تمامی ابعاد آن من جمله فروش و حسابداری و همکاری در فروش و.... را مدیریت و کنترل می کند.

بله، سیستم نوبت دهی آنلاین سازمان یار لینک به تقویم و  افراد سازمان است که برنامه و  زمان افراد و امکانات سازمان را مدیریت می کند و به شما این امکان را میدهد که به مشتریان خود نشان دهید که چقدر به زمان و انرژی آن ها و خودتان ارزش قائلید.

 بله، سیستم سازمان یار، قدرت گرفته از اودووی فارسی این امکان را دارد که به سخت افزارهای استاندارد دیگر شما مانند دستگاه های حضور غیاب و.... لینک شود و اطلاعات را ثبت و در سایر افزونه ها مانند حقوق دستمزد و حسابداری اعمال کند.

 بله، سیستم سازمان یار، قدرت گرفته از اودووی فارسی این امکان را دارد که به سخت افزارهای استاندارد دیگر شما مانند دستگاه های حضور غیاب و.... لینک شود و اطلاعات را ثبت و در سایر افزونه ها مانند حقوق دستمزد و حسابداری اعمال کند.

 کلیه فعالیت های تبلیغات و بازاریابی با نام و اطلاعات تماس تاجر فیزیکی صورت می پذیرد و همین امر، امنیت خاطر را به تاجر فیزیکی می دهد که در طول زمان برند او ارتقا خواهد یافت

وجوه مورد نظر ابتدا به حساب تاجر فیزیکی واریز می شود و در انتهای هر ماه، تاجر فیزیکی سهم تاجر الکترونیکی (تسهیل گستر) را از محل تلاش های بازاریابی به حساب او واریز می کند.

محدوده فعالیت های تجارت الکترونیکی طرح برد برد صرفاً وب سایت شما نیست، برنامه ریزی این است که سمت الکترونیکی تجارت تاجر فیزیکی را به عهده بگیریم و عملاً نتیجه بگیریم، اگر نتیجه در جایی خارج از سایت تاجر فیزیکی باشد در آنجا به دنبالش خواهیم بود، ما از پتانسیل اینترنت، اشخاص، کسب و کارهای دیگر و ... برای حصول نتایج موفقیت آمیز و افزایش فروش محصولات و خدمات کسب و کار شما بهره خواهیم گرفت

خیر در این مدت نرم افزار وب سایت تاجر فیزیکی به صورت رایگان به نسخه های جدید ارتقاء داده خواهد شد، ضمن این که یک گروه بزرگ توسعه دهنده، با تلاش مداوم، به طور منظم نرم افزارها را به نسخه جدید ارتقاء می دهند یا آن را به افزونه های جدید تجهیز می کنند تا همه تجار فیزیکی طرف قرارداد بتوانند از قابلیت ها و امکانات نسخه های جدید نرم افزار بهره بگیرند.

نه خیر پنل مدیریتی وب سایت هم در اختیار تسهیل گستر خواهد بود و هم در اختیار تاجر فیزیکی

 در نرم افزار تجارت الکترونیکی روش های متعددی برای دریافت هزینه ها در نظر گرفته شده است، اعم از پرداخت اعتباری، پرداخت هنگام تحویل، واریز به حساب، چک، پرداخت آنلاین و...، بسته به سیاست تاجر فیزیکی و نوع کسب و کار تاجر فیزیکی، روش های مناسب کسب و کار او انتخاب و به کار گرفته می شود.

انتخاب روش حمل، بسته به نوع تجارت تاجر فیزیکی متفاوت خواهد بود، در نرم افزارهای تسهیل گستر، ارتباط آنلاین با سرویس پست خرید اینترنتی شرکت پست برقرار شده است، در صورتی که محصول شما قابلیت توزیع از طریق پست را داشته باشد تنها با یک کلیک حمل و حتی در صورت عدم پرداخت توسط مشتری، دریافت پول را به عهده شرکت پست واگذار می کنید، در مواردی می توانید از پیک موتوری، تیپاکس، شرکت های حمل و نقل و روندهای جاری کسب و کار خود، نسبت به ارسال سفارشات دریافتی از مشتریان اقدام کنید.

اصراری بر اتمام فروش در فضای الکترونیکی نداریم، برنامه ریزی برای پیشبرد فعالیت های تجارت الکترونیکی و بازاریابی و فروش محصولات و خدمات تجار فیزیکی، اقتضایی و به تناسب نوع فعالیت تاجر فیزیکی خواهد بود، در مواردی از طریق اینترنت نفرات یا کسب و کارهایی را پیدا می کنیم و از آنها می خواهیم با حفظ منافعشان به صورت حضوری سراغ مشتریان هدف تاجر فیزیکی رفته و بازاریابی و فروش انجام دهند، در مواردی از ابزارهایی مثل پیامک، فکس، پیام صوتی، ارسال بسته های تبلیغاتی پستی و بازاریابی حضوری بهره می گیریم، به هر حال ما از فروش محصولات و خدمات تاجر فیزیکی منتفع هستیم و درست ترین روش ممکن برای بازاریابی و فروش محصولات او را انتخاب کرده و بر اساس آن عمل می کنیم.

طرح برد برد به گونه ­ای برنامه ­­ریزی شده است که در آن تسهیل گستر نقش دفتر فروش اینترنتی کسب و کار شما را ایفا کند نه نماینده فروش اینترنتی شما، وظیفه هایی مثل جذب نمایندگی در فضای الکترونیکی، برندسازی، تبلیغات الکترونیکی، مکانیزه کردن فرآیندها، کاهش هزینه ها از طریق به کارگیری ابزارهای فناوری اطلاعات و ... را نیز تسهیل گستر به عهده می­ گیرد. با این نگاه، برنامه ­ریزی­ هایی صورت گرفته است که تلاش های تسهیل گستر به عنوان تاجر الکترونیکی، نه تنها خللی در کار نماینده ها ایجاد نکند بلکه منافع آنها را نیز بیشتر تأمین کند تا حداکثر همکاری لازم همه ذینفعان برای ورود موفقیت آمیز شما به تجارت الکترونیکی صورت پذیرد.

نه خیر، کارمزد تاجر الکترونیکی یک بار در انتهای هر ماه و پس از وصول نقدی چک دریافت می شود و از فروش های برگشتی احتمالی نیز تاجر الکترونیکی کارمزدی مطالبه نمی کند.

ضمن اینکه انجام این امر به معنی از دست دادن همه امکانات به وجود آمده و عدم بهره مندی تاجر فیزیکی از زیرساخت به وجود آمده توسط تاجر الکترونیکی است، در قرارداد فیمابین توافق می شود که چنین عملی نمی تواند اتفاق بیافتد.

راهکار این است که تاجر الکترونیکی بازاریابی می کند و تاجر فیزیکی فروش را نهایی خواهد کرد. یعنی تاجر الکترونیکی با دریافت محتوا از تاجر فیزیکی وب سایت را ایجاد می کند و با انجام تبلیغات بر روی مشتریان بالقوه آنها را به سمت سایت هدایت می کند، مشتری یا پاسخ تمام سوالات خود را در وب سایت پیدا کرده و خرید را نهایی می کند و با به یکی از روش های الکترونیکی یا سنتی با تاجر فیزیکی ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالاتش را دریافت می کند.

کسی که تجارت الکترونیکی را خوب می داند می تواند محصولات و خدماتش را به کسانی که در اینترنت نیستند هم بفروشد. برای این کار کافی است به خلق شبکه فروش فکر کند، و با تخصیص کارمزدهایی به همکاری کنندگان در فروش، نمایندگان یا عمده فروش ها می تواند از توان بازاریابی آنها برای فروش و بازاریابی بهره بگیرد. در طرح برد برد نیز برای استفاده از علاقه مندان به همکاری، برنامه ریزی گسترده ای صورت پذیرفته است.

راهکار این است که تاجر الکترونیکی بازاریابی می کند و تاجر فیزیکی فروش را نهایی خواهد کرد. یعنی تاجر الکترونیکی با دریافت محتوا از تاجر فیزیکی وب سایت را ایجاد می کند و با انجام تبلیغات بر روی مشتریان بالقوه آنها را به سمت سایت هدایت می کند، مشتری یا پاسخ تمام سوالات خود را در وب سایت پیدا کرده و خرید را نهایی می کند و با به یکی از روش های الکترونیکی یا سنتی با تاجر فیزیکی ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالاتش را دریافت می کند.

 کسی که تجارت الکترونیکی را خوب می داند می تواند محصولات و خدماتش را به کسانی که در اینترنت نیستند هم بفروشد. برای این کار کافی است به خلق شبکه فروش فکر کند، و با تخصیص کارمزدهایی به همکاری کنندگان در فروش، نمایندگان یا عمده فروش ها می تواند از توان بازاریابی آنها برای فروش و بازاریابی بهره بگیرد. در طرح برد برد نیز برای استفاده از علاقه مندان به همکاری، برنامه ریزی گسترده ای صورت پذیرفته است

 لطفاً به هر روشی که راحت هستید، اعم از حضوری، تلفنی، تکمیل فرم تماس با ما، گفتگوی آنلاین و ... با تسهیل گستر در ارتباط باشید، جزئیات کامل طرح پس از ارتباط شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.