مگا منو:

مگا منوی ویژه توسعه یافته، منحصرا برای تم تجارت الکترونیکی اودوو است.  منوی آلان یک مگا منوی جامع و پرکاربرد برای تجارت الکترونیکی و فروشگاه وب سایت است.

 1. ابتدا، شما باید با جزئیات مدیر سیستم وارد شوید.

 2. منوی وب سایت را باز کنید.

 3. در وب سایت به منوی پیکربندی> پیکربندی قالب پیشرفته> مگامنو بروید.

برای ایجاد منوی جدید برای مگا منو، روی دکمه  "ایجاد"  کلیک کنید.در کل هفت نوع مگا منو، در دسترس است:

 1. جدول محصولات

 2. لیست محصولات

 3. جدول دسته بندی ها

 4. لیست دسته بندی ها

 5. محتوا

 6. لیست ترکیبی

 7. کلید دسته بندی افقی

 


پارامترهای اصلی (عمومی) پیکربندی کلیه فهرست ها:

هدر: می توانید هدر هر منو را با ویرایشگر html تنظیم کنید.

فونت ها: شما می توانید پابرگ هر منو را با ویرایشگر html تنظیم کنید.

تعداد ستون ها: شما می توانید تعداد ستون ها را در هر فرم از 1 تا 6 نوع ثابت تعریف کنید.1. جدول محصولات:  منوی نوع جدول محصول، در طرح بندی جدول محصول انتخاب شده، نمایش داده خواهد شد.


 

2. لیست محصولات:  محصول انتخاب شده را در نمای لیست نمایش دهید.3. جدول دسته بندی ها:   دسته بندی انتخاب شده را در نمای جدول، همراه تصویر و نام دسته بندی نمایش دهید. همانند جدول محصولات، نمایش داده می شود.4. لیست دسته بندی ها:  دسته بندی لیست مگامنو، در نمای لیست دسته بندی نمایش داده می شود.5. نوع محتوا:   منوی محتوا به شما اجازه می دهد محتوای html را برای مگامنو اضافه کنید.

نکته: html را برای فعال کردن حالت اشکال زدایی اضافه کنید و فقط می توانید گزینه "<>" را برای اضافه کردن html پیدا کنید.


 

6. لیست ترکیبی:  شما می توانید با لینک های صفحات، رویداد، محصول و دسته بندی، منوی پویا ایجاد کنید. برخی از ویژگی های زیادی در این نوع منو وجود دارد مانند تصویر پس زمینه، که با کلیک بر روی این گزینه "آپلود فایل شما" می تواندی تصاویر زیبایی را به منو خود اضافه کنید.
شما می توانید صفحات، دسته بندی، محصول یا رویداد را در لیست اضافه کنید. همچنین با انتخاب نام دسته بندی، لینک آدرس صفحه بصورت خودکار پر می شود. • برای تنظیم منو، باید موقعیت ستون و موقعیت ردیف مناسب را تنظیم کنید.

 • در صورت تنظیم توضیحات، پس ازلینک منو در وب سایت نمایان می شود.

 • همچنین می توانید با استفاده از گزینه "آپلود فایل شما"، تصاویر منو را تنظیم کنید.

 

7. کلید دسته بندی افقی: با استفاده از این نوع مگامنو، شما می توانید یک منوی داینامیک کلید دسته بندی افقی ایجاد کنید. شما باید تعداد ستون ها و دسته بندی های سطح اول، دوم و سوم را انتخاب کنید. این نوع، فقط از سه سطح دسته بندی پشتیبانی می کند.
 حال باید گزینه مگامنو را در منوی خود اختصاص دهید. شما باید گزینه مگامنو را در فهرست انتخاب کرده و تیک بزنید و گزینه مگامنوی مناسب را در بخش محتوا معین کنید.