ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس چیست؟

 ویدئو کنفرانس این امکان را فراهم می کند که دو یا چند کاربر در محل های مختلف از طریق کامپیوتر یا موبایل باهم ارتباط صوتی و تصویری برقرار کنند و در صورت نیاز، دسکتاپ و یا وایت برد خود را نیز باهم به اشتراک بگذارند. 


شما می توانید به روش زیر با شرکت تسهیل گستر ویدئو کنفرانس برگزار کنید:

نیاز به نصب نرم افزار ندارید و از طریق مرورگر این ارتباط برقرار می شود، در این روش با کلیک بر روی لینکی که در اختیار شما قرار داده خواهد شد وارد اطاق می شوید، فقط کافیست قبل از آن با استفاده از مرورگر خود وارد حساب کاربری تان در گوگل و یا جی میل شده باشید، بعد از کلیک بر روی لینکی که از ما دریافت خواهید کرد و یا وارد کردن آن در آدرس بار مرورگر و زدن کلید اینتر و سپس کلیک بر روی دکمه Join now وارد اتاق گفتگو می شوید.

 

چند نکته برای برگزاری ویدئو کنفرانس با کیفیت

  • ترجیحا با لپ تاپ یا کامپیوتر وارد ویدئو کنفرانس شوید تا بتوانید مانیتور به اشتراک گذاشته شده را در سایز بزرگ و خواناتر ببینید.

  • قبل از ورود به اتاق ویدئو کنفرانس از عملکرد درست میکروفون و اسپیکر خود اطمینان حاصل کنید، هدفون ها عموما به هر دو نیاز میکروفون و اسپیکر شما پاسخ می دهند.

  • اگر قصد دارید تصویر خود را هم در حین کنفرانس به اشتراک بگذارید ترجیحا با لپ تاپ وارد شوید یا از عملکرد صحیح وب کم خود اطمینان حاصل کنید.

حتما بخوانید: سرویس گوگل میت چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟


فرم درخواست برگزاری ویدئو کنفرانس
برای درخواست برگزاری ویدئو کنفرانس، لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید، در ادامه با شما در ارتباط خواهیم بود: