چرا تسهیل گستر

چون برای برد شما تدارک ها دیده است

با مقایسه توانمندی ها و خدمات تسهیل گستر با توانمندی ها و خدمات سایر شرکت ها، مزایای همکاری با ما به سهولت مشخص می گردد. در

ذیل مواردی که تسهیل گستر را از سایر شرکت های مشابه متمایز می نماید، قید شده است:

تجربه حضور از سال 1376

آمار نشان می دهد بیش از 80% شرکت های تازه تأسیس در دو سال اول و 15% در دو سال دوم شکست می خورند و صحنه تجارت خارج می شوند و از این رو نمی توانند شریک دراز مدت خوبی به حساب آیند. سابقۀ فعالیت پایدار ما از سال 1376 این اطمینان را به شما می دهد که ما قدم های استواری در این راه برداشته ایم و روند رو به رشد خود را ادامه خواهیم داد و در همکاری مان همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

گرد هم آمدن گروهی بزرگ و متخصص و مکمل هم

نیروهای انسانی فعال در تسهیل گستر همه در زمینۀ کاری خود، جزو برجسته ترین متخصصان هستند، آماده شدن بستر همکاری با کارکنان الکترونیکی از طریق سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) «سازمان یار» و حضور متخصصین حرفه ای از سرتاسر دنیا در گروه، این نقطه قوت شرکت را دو چندان کرده است. ( به عنوان نمونه، مدیر عامل تسهیل گستر، کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش تجارت الکترونیکی و مدرس دانشگاه بوده و با کسب 10 رتبه برتر ملی در موضوع تجارت الکترونیکی، به عنوان چهره ماندگار ایران معرفی شده اند).

سبد کامل محصولات و خدمات کسب و کار الکترونیکی

نرم افزارهایی که کسب و کار الکترونیکی شما با استفاده از آن ایجاد می شوند، فقط به عنوان یک محصول در اختیار شما قرار نمی گیرند، بلکه خدمات ایجاد مثل استقرار، آموزش، سفارشی سازی، انتقال اطلاعات و خدمات پس از ایجاد مثل پشتیبانی، بروزرسانی، بازاریابی دیجیتال و ... نیز ارائه می شوند تا به اهداف خود از ورود به دنیای الکترونیکی بیش از پیش نزدیک شوید.

بهره مندی از توانمندی شرکت های بین المللی

ما چرخ اختراع شده را از اول اختراع نکرده ایم، از آنچه که شرکت های قدرتمند نرم افزاری بین المللی برای کمک به کسب و کارها جهت ورود موفق به تجارت و کسب و کار الکترونیکی آماده کرده اند بهره گرفته ایم و بجای دوباره کاری، زمان و انرژی خود را به مواردی متمرکز کرده ایم که کسب و کارها بدون آن، عملا نمی توانند حضوری موفق در دنیای الکترونیکی داشته باشند، در واقع شما در واگذاری سمت الکترونیکی تجارت خود به ما، هم از زیر ساخت ها و منابع تسهیل گستر بهره مند می شوید و هم از زیر ساخت ها و منابع سیستم قدرتمند بین المللی Odoo  و توسعه دهندگان افزونه های آنها.

بهبود مستمر و سریع

تعدد مشتریان تسهیل گستر، تعدد کارکنان متخصص و کارکنان الکترونیکی شرکت، به همراه سرمایه گذاری های زیادی که شرکت در این زمینه کرده است، باعث شده است ضمن داشتن تنوع زیاد محصولات مرتبط، هر یک از نرم افزارها در مدت زمان کوتاهی به نسخه بالاتر ارتقاء پیدا کنند.

توجه به کیفیت

در آماده سازی هر یک از محصولات و خدمات، زمان بسیار زیادی صرف شده است و کاستی های محصولات از بین رفته تا کیفیت محصولات ما مهمترین وجه تمایز ما از سایر شرکت های رقیب باشد.

راه اندازی بالغ بر 3000 کسب و کار الکترونیکی

تسهیل گستر با داشتن تجربه راه اندازی و پشتیبانی بیش از 3000 کسب و کار الکترونیکی، تدارکات لازم برای ورود موفق کسب و کارها به دنیای الکترونیکی را از قبل دیده و از همین رو زیر ساخت نرم افزاری کسب و کار الکترونیکی شما در کوتاه ترین زمان و حرفه ای ترین شکل ممکن طراحی و راه اندازی شده و در ادامه پشتیبانی و حمایت می شود.

احداث مرکز بزرگ تجارت و کسب و کار الکترونیکی ایران

اقدام برای احداث مرکز بزرگ تجارت و کسب و کار الکترونیکی ایران در فضایی به مساحت 8100 متر مربع، برای پیشبرد موفق فعالیت های الکترونیکی کسب و کارها، موفقیت شما در تعامل تجاری با این شرکت را بیش از پیش تضمین خواهد کرد.

10 عنوان برتری ملی و بین المللی

کسب رتبه برتر کشوری طی 10 سال متوالی و اخذ 3 لوح تقدیر از وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، باعث شده است که این شرکت در حد ملی مطرح باشد و فرصت های زیادی در حوزه تجارت و کسب و کار الکترونیکی بدست آورد و طبیعتاً فروش بیشتر، عامل کاهش قابل توجه هزینه ها و افزایش مداوم کیفیت و خلق زیر ساختی بهتر به نفع مشتری خواهد بود.

درک درست از تجارت

کسی که فقط فناوری اطلاعات می داند و تجارت را درست درک نمی کند نمی تواند کسب و کاری را به درستی الکترونیکی کند، برای درک درست قواعد کسب و کار استاندارد، سیستم مدیریتی کسب یار را در بالغ بر 6000 صفحه سند یکپارچه تجاری و مدیریتی تولید کرده ایم.

بازاریابی دیجیتال

همه نتایج موفق از کسب و کار الکترونیکی و رسانه تحت مالکیت شما حاصل نخواهد شد، ما مدیریت فعالیت های الکترونیکی شما را به عهده می گیریم و تجربیاتی که از کار کردن با پروژه های متعدد به دست آورده ایم را به خدمت شما خواهیم آورد تا بتوانید از دیگر فرصت های موجود در اینترنت که در طول زمان برای کمک به پیشبرد اهداف کسب و کارها به وجود آمده اند و ما آنها را شناسایی کرده ایم نیز بهره بگیرید، ما برد خود را در برد شما می دانیم.

تجربه مشتریان

گروهی که تامین رضایت مندی آنها را، بزرگترین تکلیف خود می دانیم


برای اینکه مورد انتخاب شما قرار بگیریم، سخت تلاش کرده ایم و ادامه خواهیم داد

فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره های  35251447-041 | 47626486-021 تماس بگیرید