چرا تسهیل گستر

چون برای برد شما تدارک ها دیده است

با مقایسه توانمندی ها و خدمات تسهیل گستر با توانمندی ها و خدمات سایر شرکت ها، مزایای همکاری با ما به سهولت مشخص می گردد. در

ذیل مواردی که تسهیل گستر را از سایر شرکت های مشابه متمایز می نماید، قید شده است:

تجربه حضور از سال 1376

آمار نشان می دهد بیش از 80% شرکت های تازه تأسیس در دو سال اول و 15% در دو سال دوم ورشکست می شوند و از این رو نمی توانند شریک دراز مدت خوبی به حساب آیند. سابقۀ فعالیت پایدار ما از سال 1376 این اطمینان را به شما می دهد که ما قدم های استواری در این راه برداشته ایم و روند رو به رشد خود را ادامه خواهیم داد و در همکاری مان همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

گرد هم آمدن گروهی بزرگ و متخصص و مکمل هم

نیروهای انسانی فعال در تسهیل گستر همگی در زمینۀ کاری خود، جزو برجسته ترین متخصص ها هستند، آماده شدن بستر همکاری با کارکنان الکترونیکی از طریق سیستم برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) «سازمان یار» و حضور متخصصین حرفه ای از سرتاسر دنیا در گروه، این نقطه قوت شرکت را دو چندان کرده است. ( مدیر عامل تسهیل گستر، کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات - گرایش تجارت الکترونیکی و مدرس دانشگاه بوده و با کسب 10 رتبه برتر ملی در موضوع تجارت الکترونیکی، به عنوان چهره ماندگار ایران در سال 91 معرفی شده اند).

سبد کامل محصولات و خدمات کسب و کار الکترونیکی

نرم افزارهایی که کسب و کار الکترونیکی شما با استفاده از آن ایجاد می شوند، فقط به عنوان یک محصول در اختیار شما قرار نمی گیرند، بلکه خدمات ایجاد و خدمات پس از ایجاد نیز ارائه می شوند تا به اهداف خود از ورود به دنیای الکترونیکی بیش از پیش نزدیک شوید.

بهره مندی از توانمندی شرکت های بین المللی

ما چرخ اختراع شده را از اول اختراع نکرده ایم، از آنچه که شرکت های قدرتمند نرم افزاری بین المللی برای کمک به کسب و کارها جهت ورود موفق به تجارت و کسب و کار الکترونیکی آماده کرده اند بهره گرفته ایم و بجای دوباره کاری، زمان و انرژی خود را به مواردی متمرکز کرده ایم که کسب و کارها بدون آن، عملا نمی توانند حضوری موفق در دنیای الکترونیکی داشته باشند، در واقع شما در واگذاری سمت الکترونیکی تجارت خود به ما، هم از زیر ساخت ها و منابع تسهیل گستر بهره مند می شوید و هم از زیر ساخت ها و منابع سیستم قدرتمند بین المللی Odoo  و توسعه دهندگان افزونه های آنها.

بهبود مستمر و سریع

تعدد مشتریان تسهیل گستر، تعدد کارکنان متخصص و کارکنان الکترونیکی شرکت، به همراه سرمایه گذاری های زیادی که شرکت در این زمینه کرده است، باعث شده است ضمن داشتن تنوع زیاد محصولات مرتبط، هر یک از نرم افزارها در مدت زمان کوتاهی به نسخه بالاتر ارتقاء پیدا کنند.

توجه به کیفیت

در آماده سازی هر یک از محصولات و خدمات، زمان بسیار زیادی صرف شده است و کاستی های محصولات از بین رفته یا به پایین ترین حد ممکن رسیده است تا کیفیت محصولات ما مهمترین وجه تمایز ما از سایر شرکت های رقیب باشد.

به موفقیت مشتریان متمرکز می شویم

ما فقط وب سایت های خوب و زیبا ایجاد نمی کنیم. بلکه راهکارهای موفقیت مبتنی بر وب سایت و فناوری اطلاعات ارائه می کنیم. راهکارهایی هدفمند که ترافیک را تولید و به سمت سایت شما هدایت می کنند و در نهایت فروش را افزایش می دهند.

از همان ابتدا به تولید محتوا و عکس خوب کمک می کنیم

ما به خوبی می دانیم که یکی از بزرگ ترین ضعف های وب سایت های موجود، ضعف محتوایی است. به همین دلیل تیم محتوای ما سعی می کند از همان ابتدا با ارائه مشاوره های خوب و فنی، مشتریان را به سمت ارائه یک محتوای خوب و با کیفیت هدایت کند.

سرمایه گذاری و ایجاد زیر ساخت های لازم

تسهیل گستر، الکترونیکی کردن کسب و کارها را حرفه، تخصص و مأموریت اصلی خود تعریف کرده و از این رو تلاش کرده برای رشد و موفقیت در حرفه خود سرمایه گذاری های لازم را انجام دهد.

راه اندازی 3000 وب سایت و کسب و کار اینترنتی

تسهیل گستر با داشتن تجربه راه اندازی و پشتیبانی بیش از 3000 وب سایت و کسب و کار اینترنتی، تدارکات لازم برای ورود موفق کسب و کارها به دنیای الکترونیکی را از قبل دیده و از همین رو، وب سایت و نرم افزار سفارشی و اختصاصی شما در کوتاه ترین زمان و حرفه ای ترین شکل ممکن طراحی و راه اندازی شده و در ادامه پشتیبانی و حمایت می شود.

احداث مرکز بزرگ تجارت و کسب و کار الکترونیکی ایران

احداث مرکز بزرگ تجارت و کسب و کار الکترونیکی ایران در فضایی به مساحت 8100 متر مربع، برای پیشبرد موفق فعالیت های الکترونیکی کسب و کارها، موفقیت شما در تعامل تجاری با این شرکت را بیش از پیش تضمین خواهد کرد.

10 عنوان برتری ملی و بین المللی

کسب رتبه برتر کشوری طی 10 سال متوالی و اخذ 3 لوح تقدیر از وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، باعث شده است که این شرکت در حد ملی مطرح شده و فرصت های زیادی در حوزه تجارت و کسب و کار الکترونیکی بدست آورد و طبیعتاً فروش بیشتر، عامل کاهش قابل توجه هزینه ها و افزایش مداوم کیفیت و خلق زیر ساختی بهتر خواهد بود.

مبتکر طرح برد برد

طرح برد برد اندیشه ای بوده در پاسخ به بزرگ ترین نیازهای الکترونیکی کسب و کارهای ایرانی در تفکیک وظایف و مسئولیت های تجارت از الکترونیکی که تسهیل گستر در طی حضور فعال در عرصه فناوری اطلاعات از سال 1376 به آن رسیده است و تقلیدی از یک نمونه ملی و بین المللی نبوده است، به همین دلیل با عشق و علاقه تمام، همه موانع موفقیت آن به دقت شناسایی و برای رفع آن برنامه ریزی شده است و در ادامه با سرعتی بالا تکمیل تر هم خواهد شد.

درک درست از تجارت

کسی که فقط فناوری اطلاعات می داند و تجارت را درست درک نمی کند نمی تواند کسب و کاری را به درستی الکترونیکی کند، برای درک درست قواعد کسب و کار استاندارد، سیستم مدیریتی کسب یار را در بالغ بر 6000 صفحه سند یکپارچه تجاری و مدیریتی تولید کرده ایم.

فعالیت فراتر از وب سایت شما

قرار نیست همه نتایج از وب سایت خود شما به دست آید، ما مدیریت فعالیت های الکترونیکی شما را به عهده گرفته ایم و در بسیاری از موارد فرصت ها را در جایی غیر از وب سایت شما برایتان پیدا می کنیم.

تجربه مشتریان

گروهی که تامین رضایت مندی آنها را، بزرگترین تکلیف خود می دانیم


برای اینکه مورد انتخاب شما قرار بگیریم، سخت تلاش کرده ایم و ادامه خواهیم داد

فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره های  35251447-041 | 47626486-021 تماس بگیرید