تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

10 نکته ای که شما باید پیش از ارائه پیشنهاد خرید در اینترنت بدانید.

1- ارزش محصولات را قبل از این که پیشنهاد خرید بدهید بدانید. اگر محصول تجاری جدیدی است بررسی کنید که چه قیمتی برای استفاده از آن توسط خرده فروشان تعیین شده است. اگر کالایی مصرف شده و یا تعمیری است شما خواهید توانست پول کمتری برای آن بپردازید نسبت به قیمت خرده فروش ها.

2- اگر توضیحات مربوط به کالا و عکس های موچود کافی نبود با فروشنده تماس بگیرید تا پیش از پیشنهاد خرید اطلاعات بیشتری به دست آورید. شما هیچگاه به دنبال شانسی برای از دست دادن پولتان نیستسد.

3- از حداکثر ارزش و قیمت کالایی که می خرید آگاه باشید و در رقابتهای مزایده ای  دقت بسیاری کنید زایرا ممکن است شما پول بیشتری از ارزش واقعی کالا بپردازید. هزینه های مروبط به ارسال کالا نیز به عهده شماست فراموش نکنید.

4- قبل از ارائه پیشنهاد خرید چندین حراجی آنلاین را مشاهده کنید چرا که فروشندگان مختلفی در حراجی های مختلف اقدام به ارائه کالا می کنند. شما معولاً می توانید برخی کالا ها را در بعضی از این حراجی های آنلاین که زیاد معروف نیستند با قیمت پایین تری بدست آورید

5- زمان شروع و پایان مزایده ها و مناقصه ها را بدانید. همچنین لازم است که بدانید چه مدت زمانی برای حمل و نقل و ارسال کالا صرف خواهد شد. اگر شما نیاز دارید که کالاهایتان در یک تاریخ معین در اختیار شما قرار بگیرد. شما باید تخمین بزنید زمانی که نیاز خواهید داشت تا کالا را دریافت کنید.

6-لازم است قبل از اینکه پیشنهاد خرید کالایی را ارائه کنید، انتخاب هایی که از جانب فروشنده برای پرداخت هزینه کالا تعیین شده را بدانید. اگر این کار فقط با استفاده از چک و پول نقد قابل انجام است این کار ممکن است موجب صرف وقت زیادی برای دست یابی به کالا شود. اگر فروشنده کارتهای اعتباری را نیز می پذیرد از صحت و امنیت فرایندهای تراکش مالی در وب سایت او با خبر شوید.

7- قبل از سفارش خرید تحقیق کنید که آیا فروشندگان در قبال فروش کالا گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه می کنند.

8- در معاملات بر خط در سایت های فروشگاهی گاهی اوقات این امکان وجود خواهد داشت تا گذشته فروشندگان را سایر معاملاتشان بررسی کنید. قبل از ارائه سفارش خرید بررسی کنید تا ببینید ایا مردم شکایت و ابراز نارضایتی از ان فروشنده و تولیدات و خدماتش داشته اند یا خیر.

9- این خیلی مهم است که بتوانید سفارش خود را قبل از سایر علاقمندان آن کالای خاص به فروشنده ارائه دهید.

اگر کسی در ارائه سفارش از شما پیش افتاد نترسید و شما هم سعی کنید مقابله به مثل کنید اما فراموش نکنید که هرگز قیمتی بالاتر از ارزش کالا پیشنهاد ندهید.

10- دلیل دیگری که باید در مورد پایان زمان مناقصات و مزایده ها باید بدانید این است که شما می توانید سفارش خود را در آخرین دقایق ارائه دهید. چون فروشندگان بسیاری دیگر وقت نگهداری و تکرارموارد مناقصه را ندارند.

پست های مرتبطتبلیغات و بازاریابی دیجیتال

تجارت ديجيتال

شايد جزو نخستين ايده هاي هر علاقه مند به اينترنت ، صادرات خدمات ، جذابترين وعملي ترين ايده به نظر برسد
هيچگاه چنين امكان سهل الوصولي براي كسي كه در ايران داراي تخصصي است وجود نداشته كه بتواند حرفه خود را درقالب خدمات يا محصولاتي به خارج از ايران بفروشد واز اين چند صد برابري تفاوت پول ما با كشورهاي خارجي حداكثر استفاده را بكند

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

مراحل آموختن طراحی صفحات وب

اینترنت دنیای جدیدی است که موقعیت های فراوانی برای هر یک از ما فراهم کرده است. دنیایی که مقدار عظیمی از اطلاعات را در دسترس شما قرار می دهد و امکان ارسال سریع و ارزان پیام شما را به تمام دنیا فراهم می کند.

یک وب سایت شما را قادر خواهد ساخت که یک خانه و پایگاه شخصی در وب گستره جهانی داشته باشید. خانه شما می تواند بسیار ساده باشد و یا از پویایی برخوردار باشد آنچنانکه شما دوست دارید و محدوده این کار تنها با تصورات، انتظارات و ابتکار شما بستگی دارد.

اگر چه طراحی کردن یک وب سایت بزرگ بخش مهمی در توسعه دادن یک کسب وکار موفق در اینترنت می باشد اما باید اذعان داشت که این مسئله تنها بخش کوچکی از یک برنامه همه جانبه است.

نظرها