تسهیل گستر

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار شد

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با استقبال پرشور علاقه مندان و فعالان حوزه IT و با حضور مدیران استارت آپ های موفق ایران و تبریز در سالن همایش های استاندارد تبریز برگزار شد.


در این رویداد یک روزه مدیران تعدادی از استارتاپ های بزرگ ایران و تبریز، ضمن ایراد سخنرانی، دیدگاه های خود را در خصوص کارآفرینی در حوزه IT مطرح کردند. این رویداد با سخنرانی مدیر آژانس خبری نصر نیوز و ارائه عملکرد این آژانس خبری شروع و با سخنرانی مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر ادامه یافت. موضوع سخنرانی مهندس علیرضا غضنفری در زمینه بایدها و نبایدهای کسب و کارهای استارتاپی و انتقال تجربیات به جوانان و کسانی بود که قصد ورود به این حوزه را دارند.

سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، حمیدرضا محمدی از فست کلیک و محمدحسن اطاعت مدیر عامل شرکت ایده های نوین پارسیان از دیگر سخنرانان این رویداد بودند که ضمن معرفی استارتاپ های خود، مسائل و مشکلات کارآفرینی و فضای کسب و کار ایران در این حوزه را بررسی کردند.

همچنین در بخشی از این رویداد، تعدادی از فعالان جوان استارتاپی تبریز ضمن معرفی استارت آپ خود، دیدگاه ها و تجربیات خود در زمینه شروع یک استارت آپ و مشکلات آن را در ایران به خصوص در تبریز مطرح کردند.

در پایان این رویداد نیز با ارائه لوح یادبود از مهمانان و سخنرانان و نیز تعدادی از استارت آپ های موفق تبریز تجلیل به عمل آمد.

 

پست های مرتبطتسهیل گستر

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با حضور مدیران و چهره های موفق تجارت الکترونیکی، ۱۹ اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری دبیر این رویداد در نشست مطبوعاتی که به همین منظور در دفتر شرکت تسهیل گستر برگزار شد با بیان این خبر گفت: این رویداد مهم با حضور و سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، مجید حسینی نژاد بنیان گذار علی بابا، دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.

تسهیل گستر

همایش راهکارهای عملیاتی سیستم های یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کارها روز چهارشنبه 19 تیرماه برگزار شد

در این همایش که با هدف معرفی سیستم های ERP به عنوان راهکار عملیاتی نوین برای چالش های کسب و کارها و با اجرای جناب آقای شعار برگزار شد، موضوعاتی مانند علت برگزاری این همایش که همان تئوری علمی ERP، بومی سازی آن و نیز اجرایی شدن ERP بود، مطرح شد.

نظرها