تسهیل گستر

در شرکت تسهیل گستر؛ جشن «پرستو جان» به میزبانی «پرستو» برگزار می شود


نوروز یکی از جاودانه ترین و با شکوه ترین آیین های ملی ایرانیان است که متأسفانه نمادهای آن دیگر برای نسل جوان و نوجوان ایرانی، تازه گی گذشته را نداشته و کم کم جذابیت خود را از دست می دهد.
در آستانه ی نوروز، گروه «کلاس پرنده» با برگزاری کمپینی قصد احیای یکی از نمادهای این آیین کهن را دارد. کمپین آنلاین «پرستو جان» توسط این گروه راه اندازی شده و قصد دارد «پرستو» این نماد نوروز را دوباره به مخاطبانش یادآوری کند.
از آنجا که «پرستو» نماد شرکت تسهیل گستر نیز می باشد، این شرکت با هدف اشاعه ی فرهنگ نوروز در جامعه و حمایت از گروه کلاس پرنده به کمپین «پرستو جان» پیوسته است تا سهمی کوچک در پایداری فرهنگ میهن مان داشته باشد.
به همین خاطر شرکت تسهیل گستر با مشارکت گروه کلاس پرنده، جشنی را روز یکشنبه 25 اسفند ماه از ساعت 16 الی 19 در محل شرکت تسهیل گستر با موضوع نوروز و محوریت «پرستو» برگزار می کند.
علاقمندان به ارائه ی آثار هنری برای کمپین «پرستو جان» می توانند آثار خود را با موضوع نوروز و تمرکز بر نماد «پرستو» در یکی از موضوعات زیر ارائه نمایند. در ضمن به آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

 

صدای پرستو نرم افزار آواز
فیلم بازی نقاشی
شعر تصویر سازی مجسمه سازی
عکس انیمیشن نمایش زنده کوتاه
کاراکتر آواز آثار هنری آزاد

 

 

 

پست های مرتبطتسهیل گستر

پرستو سمبل تسهیل گستر شد

سالها بود در این فکر بودیم که حیوان یا شیئی را به عنوان نماد تسهیل گستر انتخاب کنیم، پیشنهادهای بسیار زیادی دریافت شد تا نهایتا قرعه به نام پرستوی زیبای عاشق فهیم افتاد.

تسهیل گستر

جشن «پرستو» در شرکت تسهیل گستر برگزار شد

پرستو یکی از نمادهای نوروز، نماد عشق، ایثار، فداکاری و البته نماد تسهیل گستر است. در آستانه ی سال نو و با هدف احیای این نماد نوروز، جشنی در دفتر شرکت تسهیل گستر و با مشارکت گروه «کلاس پرنده» برگزار شد.

نظرها