تسهیل گستر

همایش راهکارهای عملیاتی سیستم های یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کارها روز چهارشنبه 19 تیرماه برگزار شد


در این همایش که با هدف معرفی سیستم های ERP به عنوان راهکار عملیاتی نوین برای چالش های کسب و کارها و با اجرای جناب آقای شعار برگزار شد، موضوعاتی مانند علت برگزاری این همایش که همان تئوری علمی ERP، بومی سازی آن و نیز اجرایی شدن ERP بود، مطرح شد. 

در ابتدای این همایش، مدیریت شرکت همراهان کارنو، خانم نسیم دوستی سخنرانی کوتاهی در مورد علت و نحوه برگزاری این همایش و نیز عوامل همکاری کننده داشتند. ایشان همچنین علت پیوستن خود به سیستم ERP را ابراز داشته و دلیل تصمیم به برگزاری این همایش را اهمیت و ضرورت این سیستم در مدیریت کسب و کارها اعلام کردند. 

سپس آقای دکتر علی اکبر نونهال، استادیار و پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی، در رابطه با تئوری به وجود آمدن سیستم های ERP صحبت کرده و ابعاد مختلف آن را از دیدگاه علمی و عملی بررسی نمودند.

در آخر، آقای مهندس علیرضا غضنفری، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات تسهیل گستر، به عنوان  مجری تخصصی سیستم های ERP در استان و ارائه دهنده اولین نسخه بومی سازی شده سیستم ERP اودوو در کشور، در مورد این سیستم که به صورت یکپارچه توان مدیریت کل بدنه یک سازمان یا شرکت را دارد، سخنرانی نمودند. ایشان همچنین خاطر نشان کردند که این سیستم در حال حاضر سیستم مورد استفاده در خود شرکت تسهیل گستر می باشد. همچنین بیان کردند که تلاش بر این است تا با معرفی این سیستم به کسب و کارهای دیگر، راهکارهای عملیاتی برای یکپارچه سازی و مدیریت آسان مجموعه ها ارائه گردد.

پست های مرتبطتسهیل گستر

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار شد

نخستین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با استقبال پرشور علاقه مندان و فعالان حوزه IT و با حضور مدیران استارت آپ های موفق ایران و تبریز در سالن همایش های استاندارد تبریز برگزار شد.
در این رویداد یک روزه مدیران تعدادی از استارتاپ های بزرگ ایران و تبریز، ضمن ایراد سخنرانی، دیدگاه های خود را در خصوص کارآفرینی در حوزه IT مطرح کردند.

تسهیل گستر

دومین سمینار «حسابداری مدیریت» شمال غرب کشور در تبریز برگزار می شود

دومین سمینار «حسابداری مدیریت» شمال غرب کشور، چهارشنبه 21 آذر ماه در تبریز برگزار می شود.
عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران با بیان این مطلب افزود: این سمینار با حضور مدیران صنایع، مدیران و مشاوران مالی، حسابداران، اساتید، پیشکسوتان و دانشجویان رشته حسابداری و با سخنرانی اساتید برجسته این رشته از جمله دکتر عزیز عالی‌ور، دکتر امیر ابراهیم زاده، دکتر هنگامه مقدس پور و دکتر مهدی زینالی برگزار می شود.

نظرها