همایش راهکارهای عملیاتی سیستم های یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کارها روز چهارشنبه 19 تیرماه برگزار شد

در این همایش که با هدف معرفی سیستم های ERP به عنوان راهکار عملیاتی نوین برای چالش های کسب و کارها و با اجرای جناب آقای شعار برگزار شد، موضوعاتی مانند علت برگزاری این همایش که همان تئوری علمی ERP، بومی سازی آن و نیز اجرایی شدن ERP بود، مطرح شد. 

در ابتدای این همایش، مدیریت شرکت همراهان کارنو، خانم نسیم دوستی سخنرانی کوتاهی در مورد علت و نحوه برگزاری این همایش و نیز عوامل همکاری کننده داشتند. ایشان همچنین علت پیوستن خود به سیستم ERP را ابراز داشته و دلیل تصمیم به برگزاری این همایش را اهمیت و ضرورت این سیستم در مدیریت کسب و کارها اعلام کردند. 

سپس آقای دکتر علی اکبر نونهال، استادیار و پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی، در رابطه با تئوری به وجود آمدن سیستم های ERP صحبت کرده و ابعاد مختلف آن را از دیدگاه علمی و عملی بررسی نمودند.

در آخر، آقای مهندس علیرضا غضنفری، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات تسهیل گستر، به عنوان  مجری تخصصی سیستم های ERP در استان و ارائه دهنده اولین نسخه بومی سازی شده سیستم ERP اودوو در کشور، در مورد این سیستم که به صورت یکپارچه توان مدیریت کل بدنه یک سازمان یا شرکت را دارد، سخنرانی نمودند. ایشان همچنین خاطر نشان کردند که این سیستم در حال حاضر سیستم مورد استفاده در خود شرکت تسهیل گستر می باشد. همچنین بیان کردند که تلاش بر این است تا با معرفی این سیستم به کسب و کارهای دیگر، راهکارهای عملیاتی برای یکپارچه سازی و مدیریت آسان مجموعه ها ارائه گردد.

همایش راهکارهای عملیاتی سیستم های یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کارها روز چهارشنبه 19 تیرماه برگزار شد
سمیرا حسین پور
23 تیر 1398
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر
دعوت به حضور در کارگاه راهکارهای عملیاتی سیستم یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کار