سازمان یار ( Odoo )

طرف همکاران / نمایندگان فروش وب سایت در اودوو


نمایندگان فروش، یک ماژول جداگانه در اودوو است. در اودوو شما یک فرصت عالی برای راه اندازی فروشندگان و پیشبرد برخی سرنخ ها/ وظایف آنها دارید. نمایندگان فروش نیز در تب همکاران فروش وب سایت شما قرار می گیرند. اودوو توسط افرادی که برای شرکت ها کار می کنند استقرار داده می شود. افراد مدلی به عنوان طرف همکار هستند، همانگونه که اشخاص و سازمان ها به عنوان افرادی هستند که با آن ها خرید و فروش می کنند و همچنین کسب و کار انجام می دهند. شرکای وب سایت اودوو از نظر تعداد زیاد هستند و در سرتاسر جهان حضور دارند.

 راه اندازی

 •    ماژول نمایندگان فروش ابتدا باید نصب باشد.


•    سطح طرف همکار  را راه اندازی کنید.


در CRM / پیکربندی / سطح طرف همکاری را تنظیم کنید. می توانید از پیش فرض ها استفاده کنید یا می توانید آنها را به موارد دلخواه تغییر دهید.


 •    سطح Partner را تنظیم کنید.

برای تنظیم سطح طرف همکار از منوی کشویی استفاده کنید. به منوی مخاطبان > ایجاد / انتخاب مخاطب > طرف همکار بروید در اینجا مخاطب را به عنوان طرف همکار تگ کنید.

 

 •    انتشار


 دکمه منتشر شده را بزنید. همچنین می توانید برای هر طرف همکار عملیات را تکرار کنید.


 زمانی که دکمه انتشار را می زنیم، صفحه جدیدی از طرف همکار در وب سایت باز خواهد شد.

  برای مشتریان، باید طرف همکار خود را از طریق "فروش > مشتری > فروش و خرید > ارجاع شده توسط" اختصاص دهید و آنها را منتشر کنید.

  ما می توانیم در لیست مشتریان وب سایت مشاهده کنیم.

 

پست های مرتبطسازمان یار ( Odoo )

مدیریت ارتباط با مشتری

از نظر تاریخی، تا قبل از انقلاب صنعتی، تجارت و بازرگانی بیشتر، رابطه محور بوده است. پس از انقلاب صنعتی زمانی که تولید انبوه با روشهای جدید به‌سرعت رشد کرد و مصرف انبوه رخ نمایاند، واسطه‌ها در زنجیره توزیع قدرتمندتر شده، رابطه سنتی بین تولید کنندگان و مشتریان از هم گسسته شد.

سازمان یار ( Odoo )

پياده سازي و بكارگيري CRM

در رابطه با مديريت ارتباط با مشتري ( CRM ) ، توجه به اين نكته بسيار حائز اهميت است كه CRM ، يك راهبرد تجاري سازمان است و نه محصول يا خدمات قابل ارائه توسط يك سازمان

نظرها