سازمان یار ( Odoo )

نکاتی که کسب و کارهای کوچک باید درمورد CRM بدانند


استفاده از CRM با گذشت زمان، تاثیر مثبتی بر کسب و کار شما خواهد گذاشت. خصوصاً اگر نیاز به ارتباط بیشتر با مشتریان خود داشته باشید،CRM  نرم افزاری کاربردی برای شما خواهد بود.

ما به شما توصیه می کنیم که برای شناخت و انتخاب CRM مناسب و بالابردن سطح فروشتان، وقت بگذارید و بررسی کنید آیا کسب و کار شما به CRM نیاز دارد یا خیر؟ 

نرم افزار CRM خوب، نرم افزاری است که به مشتری شما حس خوبی انتقال دهد و فرایند فروش شما را بهبود بخشد. 

قبل از تصمیم گیری، این نکته را درنظر داشته باشید که CRM چگونه می تواند کمک حال کسب و کار شما باشد.

CRM نرم افزاری برای مدیریت ارتباط با مشتریان است

CRM فقط برای ثبت، مدیریت و استفاده از اطلاعات مشتریان نیست، بلکه بهترین راه برای مدیریت ارتباط با آنهاست و یکی از مهمترین بخش های کار شما بحساب می آید. 

اما باید به این توجه داشته باشید که نرم افزار   CRM خوب، نرم افزاری است که به مشتری شما حس خوبی انتقال می دهد و سبب می شود مشتری احساس کند به او توجه می شود، در نتیجه مکالمه بهتری با شما خواهد داشت. 

استفاده از CRM این معنی را می دهد که شما به مشتریان خود اهمیت می دهید و باعث می شود تا فرصتی برای درک بهتر مشتریان داشته باشید تا بتوانید رابطه خود را با آنها تقویت کنید. 

می توان گفت، CRM قادر است به شما کمک کند تا مشتریان تان را راضی و وفادار نگه دارید و به فروشی موفق دست پیدا کنید.

CRM فقط یک نرم افزار نیست

CRM تنها یک نرم افزار مدیریتی نمی باشد. شما با یادگرفتن این نرم افزار و کار کردن با آن، به سوی تغییر در سبک کار سازمانی خود قدم برمی دارید. 

شما باید یاد بگیرید که از امکانات CRM چگونه برای بهبود کسب و کارتان استفاده کنید و چگونه با آن، اطلاعات مشتریان را که لازم دارید، جمع آوری کنید. 

تسلط بر CRM یعنی یافتن نیازهای مشتریان که بوسیله آن شما قادر خواهید بود که فعالیت های خود را متناسب با نیازهای مشتریان طبقه بندی کنید.

CRM نیازمند همکاری تمام مجموعه است

همه ما باید خود را آماده تغییرات مثبت در کسب و کارمان کنیم و به استقبال این تغییرات برویم؛ CRM یکی از عامل های این تغییرات در سازمان ها محسوب می شود. 

وقتی شما به عنوان مدیر سازمان، اطلاعات شرکت و مشتریان را وارد CRM می کند تا مدیران و کارکنان قادر باشند به طور منظم از این اطلاعات استفاده کنند، دیر یا زود متوجه تاثیر مثبت آن در مجموعه خواهید شد.

CRM انتخاب شماست

در دنیا هزاران CRM موجود است که شما می توانید تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت، بسیاری از آنها را بشناسید. اما برای انتخاب CRM مناسب، بهتر است به سراغ اولین گزینه نروید و تمام گزینه ها را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. 

لیستی از اولویت های خود تهیه کنید و هنگام ارزیابی CRM های مختلف همه آنها را در نظر بگیرید. 

اگرچه شاید این چنین به نظر برسد که CRM های گران قیمت نتایج بهتری را برای شما در بر خواهند داشت اما این نمی تواند معیار مناسبی برای انتخاب CRM باشد. امروزه CRM های مقرون به صرفه زیادی موجود هستند که قادرند ارتباط شما با مشتریان را بهبود بخشند.

پست های مرتبطسازمان یار ( Odoo )

مدیریت ارتباط با مشتری

از نظر تاریخی، تا قبل از انقلاب صنعتی، تجارت و بازرگانی بیشتر، رابطه محور بوده است. پس از انقلاب صنعتی زمانی که تولید انبوه با روشهای جدید به‌سرعت رشد کرد و مصرف انبوه رخ نمایاند، واسطه‌ها در زنجیره توزیع قدرتمندتر شده، رابطه سنتی بین تولید کنندگان و مشتریان از هم گسسته شد.

سازمان یار ( Odoo )

سازمان یار چیست؟

ERP برای برنامه ریزی منابع سازمانی است. و سازمان یار یک سیستم نرم افزاری است که بسیاری از ماژول های مورد نیاز مانند مدیریت فروش٬حسابداری٬مدیریت اطلاعات منابع انسانی٬مدیریت پروژه ها و غیره را با ویژگی های پیش فرض خود فراهم می کند. با این حال، هر کسی می تواند نرم افزار ERP مورد نیاز خود را با توجه به نیازهای شرکت خود سفارش دهد.

نظرها