Document topics

سفارشی سازی و ثبت گزارش ساعات کارهای انجام شده بر روی وظیفه مشتری که به آن برگه ساعات کارکرد نیز گفته می شود، به شما امکان می دهد برای هر نوع فعالیت، توضیحات مختلفی از وظیفه انجام داده شده، داشته باشید. این قابلیت سرعت کارمندان شما را افزایش می دهد و همچنین خلاصه ای دقیق از توضیحات کار شما را در اختیار مشتریان قرار می هد که می تواند در سایت بررسی و امضا شود.

پیکربندی

برای فعالسازی این ویژگی، به ماژول خدمات درب محل> پیکربندی> تنظیمات> تب خدمات درب محل، بروید و ویژگی "کاربرگ ها" را فعال کرده سپس بر روی دکمه "ذخیره" کلیک کنید:طراحی قالب کاربرگ

به ماژول خدمات درب محل> پیکربندی> قالب های کاربرگ ها بروید و و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید و شروع به طراحی کاربرگ ها کنید. 

اکنون اگر بر روی دکمه " طراحی قالب برگه کار " کلیک کنید به برنامه استودیو اودوو هدایت خواهید شد. در صفحه استودیو می توانید فیلدهای مختلفی که در سمت راست قرار دارد، در صفحه دراگ و دراپ کنید تا گزارشی متناسب با نیازهای شما ایجاد شود. پس از اتمام کار، بر روی دکمه "بستن" که در بالا سمت چپ صفحه قرار دارد، کلیک کنید و یک نمای کلی از کارهای انجام شده دریافت نمایید.


 

کاربرگ ها جایی است که می توانید در آنجا مشاهده کنید چقدر زمان صرف یک کار / وظیفه کرده اید. با کلیک بر روی دکمه "تحلیل"، گزارش و تجزیه و تحلیل تمام برگه های کار را با نمودارهای خطی، میله ای ای، دایره ای مشاهده خواهید کرد.