مالی و حسابداری

بر بستر نرم افزار سازمان یار (نسخه بومی سازی شده Odoo ERP)، کسب و کار الکترونیکی جامع و یکپارچه متناسب با نیاز شما را ایجاد می کنیم.

0

تغییر نرخ ارز دلار

سلام

آیا تغییر نرخ ارز دلار به صورت دستی امکان پذیر است؟

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
2
بهترین پاسخ

سلام

بله، جهت تغییر نرخ ارز دلار به صورت دستی مراحل زیر را پیش ببرید:


1- وارد ماژول حسابداری شده و در منوی پیکربندی روی زیرمنوی ارزها کلیک نمایید.

ارز دلار را انتخاب کرده و در پنجره باز شده در بخش بالایی سمت چپ، روی نرخ ها کلیک کنید. طبق تصویر زیر روی ایجاد کلیک کرده و نسبت ریال به دلار را در بخش نرخ وارد کنید.
2- به صفحه اصلی بخش مدیریت وارد شده و طبق تصویر زیر روی پروفایل خود کلیک کرده و از زیر منوی باز شده روی گزینه فعالسازی حالت توسعه دهنده کلیک نمایید.3. از صفحه اصلی بخش مدیریت وارد تنظیمات شوید و طبق تصویر زیر وارد منوی فنی و زیر منوی عملیات زمانبندی شده شوید.

در این بخش محاسبه قیمت از روی دلار را باز کنید و روی دکمه اجرای دستی کلیک کنید.قیمت محصولات شما مطابق با نسبتی که وارد کرده اید آپدیت خواهد شد.

تصویر پروفایل
انصراف
1
بهترین پاسخ

باسلام 

در سازمان یار سند هایی که برای صورت های مالی زده میشه طبق ارز اولیه هست که تعریف شده  ولی چون سازمان یار چند ارزی می باشد این امکان رو به شما میده از تمامی ارز ها استفاده بکنید،سند تسعیر ارز رو هم صادر میکنه و میتونید هم بصورت خودکار و هم بصورت دستی، آنلاین قیمت های ارز رو محاسبه بکنه و سندش رو طبق ارزش ارز تعیین میکنه...

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما