سامانه پشتیبانی

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

0

کانفیگ odoo برای دریافت دیتاهای CRM بر اساس یک دیتا بیس دیگر

تصویر پروفایل
موید

با سلام 

من در Postgres SQL دو دیتابیس با رمز و Owner یکسان دارم . یکی مربوط به Odoo و دیگری مربوط به یک نرم افزار دیگر. چطور میتونم در odoo مثلا بخش CRM تعریف کنم که دیتاهای جدیدی بر اساس اون یکی دیتابیس ایجاد بشه ؟ و دیتاهای اون یکی دیتابیس بصورت مشترک  استفاده بشه؟
 لازم به توضیح است این دیتاها بصورت لحظه ایی از طرف اون یکی نرم افزار تغییر میکنن. 

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

با سلام،

شما برای حل این مشکل یا باید برای اودو یک ماژول توسعه بدین تا داده های اون یکی نرم افزار رو براتون بخونه و توی دیتابیس خودش هم ذخیره کنه یا میتونین توی اون یکی نرم افزارتون از طریق External API به اودو وصل بشین و داده هاتونو باز توی اودو ایجاد کنید.

موفق باشید

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!