ماژول تایید سازمان یار یک نرم افزار پیشرفته درخواست مجوز برای مدیریت عملیات کارکنان یک سازمان است. این متدولوژی، روشی درست در برخورد با عملیات درخواست مجوز و اعطای آن را در پی خواهد داشت. این افزونه کاربردی بدون کاغذ باعث ایجاد اتفاق نظر و پیشرفت در به اشتراک گذاری اطلاعات با کارمندان و مدیران مربوطه می شود.

برای استفاده از این برنامه، ابتدا آن را از ماژول برنامه ها نصب کنید:در داخل نرم افزار به طور پیش فرض انواع مختلفی برای عملیات وجود دارد که می توانید از طریق ماژول تاییدها> پیکربندی> انواع تایید ها  انواع جدید از قبل ایجاد شده را مشاهده کنید و یا با کلیک بر روی دکمه "ایجاد"، تاییدیه های جدیدی ایجاد و سفارشی کنید. تصویر زیر فرم داشبوردی را نشان می دهد که می توان تاییدهای جدید ایجاد کرد:


برای ایجاد درخواست تأیید، کاربر ابتدا باید انواع تأیید را تنظیم کند. منوی انواع تأییدها لیست تأییدیه های موجود را نشان می دهد و کاربر می تواند با انتخاب دکمه "ایجاد"، مورد جدیدی ایجاد کند. لیست تأییدها را می توان با استفاده از فیلترهای مختلف و گروه بندی بر اساس گزینه هایی که به طور پیش فرض و با گزینه های سفارشی در دسترس است، مرتب کرد.هنگامی که بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید، مانند تصویر زیر به فرم ایجاد هدایت خواهید شد، کاربر شرایطی را برای ارائه نام و توضیحات در مورد نوع تأیید فراهم کرده است. در زیرمنوی فیلدها گزینه های مختلفی وجود دارد که برای تأیید توسط مدیران قابل قبول است که می تواند لازم، اختیاری و هیچ کدام باشد.

در منوی تأییدکنندگان، کاربر می تواند تأییدکننده های مربوطه را اختصاص دهد. مدیر مربوطه را قادر می سازد که به عنوان تأیید کننده انتخاب شود، تأیید کنندگان داخلی علاوه بر این، "حداقل افراد برای تایید" را برای درخواست تأیید توسط مدیر مشخص می کنند.با ایجاد نوع تأیید جدید، کاربر می تواند درخواست های تأیید را بر اساس نوع تأیید مربوطه ایجاد کند. از داشبورد صفحه اصلی تأییدها، نوع تأیید مورد نیاز را انتخاب کرده و بر روی دکمه "درخواست جدید" کلیک کنید.


 

مانند تصویر زیر، فرم موضوع تایید در صفحه شما ظاهر خواهد شد، در آنجا می توانید تاریخ و دوره بهره برداری، مقدار، شماره ارجاع، اطلاعات تماس و مکان عملیات درخواستی را ارائه دهید.

در صورت وجود محصولات، کاربر می تواند در تب محصولات با کلیک بر روی گزینه "افزودن سطر"، آنها را اضافه کند:


در تب توضیحات می توانید توضیحات سفارشی خود را اضافه نمایید:


و در آخر، لیست تأیید کنندگان مورد نیاز برای تأیید درخواست را می توانید با کلیک بر روی گزینه "افزودن سطر" در تب تایید کننده (ها)، اضافه نمایید:


زمانی که درخواست ها توسط کارمندان ارسال می شوند، مدیران می توانند با ورود به داشبورد خود از طریق  ماژول تاییدها> مدیر> همه تاییدها،  تمامی درخواست های ارسال شده را مشاهده کنند.  تصویر زیر کلیه درخواست های ایجاد شده را نشان می دهد که مدیر می تواند با کلیک بر روی هر کدام، آن را تایید یا لغو کند.همچنین گزینه هایی برای برداشت / لغو درخواست ارسال شده و پیوست سند در فرم به مدیر ارائه می شود:ماژول تأیید اودوو، استقلال و حالت پایدار اصول عملیاتی در عملکرد درخواست های تایید سازمان شما را برقرار می سازد.