بررسی اجمالی پروژه اودوو

 

 
 

به عنوان مدیر پروژه، مشاغل مختلفی با سهامداران متعدد داشتم. برای مدیریت یکپارچه تمامی وظایف، اودوو کمک بسیار خوبی است.

با برنامه پروژه اودوو ، اعضای تیم پروژه ما می توانند به راحتی برنامه ریزی کرده و یک خط تولید جدید را در کانادا راه اندازی کنند. من این پروژه را با ایجاد مراحل مختلف سازماندهی کردم. این برنامه به ما اجازه می دهد تا بتوانیم در هر زمان و برای هر کاربر، وضعیت را به طور واضح مشخص کنیم. برای دیگر مدیران پروژه نیز این کار بسیار آسان است.

این مراحل پروژه که خوب هم سازماندهی شده، کاملا قابل سفارشی سازی است.در اینجا می توانم ببینم که یکی از مراحل از قلم افتاده است، به سادگی می توانم تنها با یک کلیک آن را اضافه کنم. در روند مدیریت پروژه ما، خواستم مروری نهایی بر پروژه داشته باشم؛ بنابراین این مرحله را اضافه کردم. پروژه اودوو برای کار با تمامی انواع کسب و کارها طراحی شده است.

پس از اتمام یک وظیفه، هر یک از همکاران می توانند با تغییر وضعیت آن، آن را برجسته کنند. این امر به مدیر پروژه کمک می کند تا بتواند پیش از تغییر مرحله، با یک درگ و دراپ ساده وظیفه را مرور کند. ساده است، نه؟

همچنین می توانیم با انتخاب نوع نمایش، وظایف مختلف را سازماندهی کنیم. در این قسمت، من نمایش لیستی را انتخاب می کنم که در آن اطلاعات دیگری مانند مدت زمان انجام پروژه نیز قابل نمایش است. اگر روی وظیفه من کلیک کنم، می توانم وارد نمایش فرمی شوم که می توانم در آن ساعات برنامه ریزی ام را اصلاح کرده و آن را وارد برگه ساعات کارکرد خود کنم. این یک ابزار عالی برای تمامی مدیران پروژه است. کنترل زمان انجام هر پروژه و زمانی که هر یک از اعضا صرف کرده اند، مهم است. من برای تیم فروش، 24 ساعت را اختصاص داده ام. امروز من اطلاعات را تهیه کرده ام، بنابراین در برگه ساعات کارکرد خود 4 ساعت را ثبت می کنم. زمان انجام پروسه، به طور خودکار به¬روز می شود. به لطف این یکپارچگی برگه ساعات کارکرد، مدیر پروژه برای روند هر وظیفه، پیگیری جامعی دارد. 

یکی دیگر از ویژگی های عالی اودوو، ابزار پیش بینی است. پس از فعال سازی، می توانم برای هر پروژه و انبوه کارها، منابعی را طرح ریزی کنم. بنابراین تخصیص زمان برای پروژه های دیگر بسیار راحت تر است. برای این پروژه، باید تمامی اعضای تیم فروش را آموزش دهم. این کار تا آخر هفته، نصف زمان من را خواهد گرفت. به عنوان مدیر پروژه، می توانم این تخصیص منبع را برای هر کاربر انجام دهم و بر حسب پروژه های دیگرشان آن ها را انطباق دهم. این کار از تداخل زمان ها جلوگیری خواهد کرد. می توانم وظیفه ای را دوباره محول کنم یا مهلت مقرر تعیین کنم. پروژه اودوو، برنامه ای کامل است برای برنامه ریزی راهبردی و اجرایی. 

به علاوه، به لطف وجود بخش گزارشات، هر جنبه از هر پروژه را می توان تحلیل کرد. به طور مثال، می توانیم گزارشی مقایسه ای از ساعات صرف شده مؤثر و ساعات برنامه ریزی شده داشته باشیم. می توانم سودآوری هر پروژه، وظیفه، یا هر یک از اعضای تیم را ارزیابی کنم. همچنین می توانم تعداد ساعات اختصاص داده شده برای هر یک از اعضای تیم را ببینم.

یکی دیگر از عناصر عالی مدیریت پروژه بخش ارتباطات است. این ویژگی، کلیدی اساسی در موفقیت هر پروژه است. هنگام تعامل با سهامداران، به اشتراک گذاشتن اسنادی که از آنان گرفته می شود، به صورت مستقیم بسیار مفید است. با برنامه پروژه اودوو، برای مباحثه از طریق ویژگی بحث و گفتگو، تنها یک کلیک فاصله دارم. همچنین می توانم در هر زمان، با هر یک از اعضای تیم گفتگو کنم.

علاوه بر اینکه پروژه اودوو، برنامه ای بسیار قوی برای مدیریت یکپارچه پروژه است، برای خدمات برای مشتریان و خدمات پس از فروش نیز برنامه ای مؤثر است. می توانم با کمک آن، تمامی مسائل مربوط به مشتریان را دنبال کنم و حتی پروژه پشتیانی اختصاصی را ایجاد کنم. همچنین این برنامه برای زمان صرف شده برای هر وظیفه یا هر مسئله، به صورت خودکار فاکتور صادر می کند.

برنامه پروژه اودوو، برنامه ای قدرتمند و در عین حال ساده برای استفاده است. در ابتدا از برنامه ریز برای تعیین اهداف خود استفاده کردم و سپس برنامه پروژه را نصب کردم. این برنامه را دریافت کنید، برای شروع سریع نیز به شما کمک خواهد کرد. 

هم اکنون آزمایش خود را به صورت رایگان شروع کرده و پروژه های خود را با اودوو بهتر مدیریت کنید.