ویژگی هشدارها شما را قادر می سازد تا  هشدار یا مسدود کردن پیام در سفارشات خرید را، وابسته به یک فروشنده یا یک آیتم را ایجاد کنید. به عنوان مثال، در صورتی که شما دائما با فروشنده مشکلی دارید، حتما باید مطرح کنید. در صورت رعایت نکردن یک آیتم، ممکن است شما نیاز به ارسال پیام مسدودکننده در درخواست خرید داشته باشید.


برای فعال کردن این ویژگی، به ماژول فروش> پیکربندی> تنظیمات> تب پیش فاکتورها و سفارشات بروید و گزینه " هشدارهای فروش " را بر اساس پیش فاکتور ها و سفارشات فعال کنید، سپس تغییرات را ذخیره کنید.
افزودن هشدار در فرم فروشنده


هنگامی که ویژگی هشدارها را فعال می کنید، در تب یادداشت های  شخصی ، یک کادر به نام "هشدار در مورد سفارش فروش" دریافت می کنید. می توانید از زیر منوی کشویی "هشدار در مورد سفارش فروش"، هشدار یا پیام مسدود کننده را انتخاب کنید.


 

افزودن هشدار در فرم محصولات

هنگامی که این ویژگی را فعال می کنید، گزینه دیگری را در تب فروش در فرم محصول دریافت می کنید که در آن می توانید یک هشدار یا یک پیام مسدود کننده را درج کنید.
هنگامی که شما اقدام به خرید محصول می کنید، یک اعلان هشدار یا پیام مسدود کننده دریافت خواهید کرد.

در صورت تلاش برای "تایید" سفارش خرید از فروشنده، یک پیام هشدار مانند تصویر زیر، در صفحه ظاهر خواهد شد. می توانید با کلیک بر روی "تایید" آن را نادیده بگیرید.