تسهیل گستر

دومین همایش حسابداری مدیریت شمال غرب کشور در تبریز برگزار شد


 دومین همایش بزرگ حسابداری مدیریت شمال غرب کشور در تالار شهریار دانشگاه آزاد تبریز برگزار گردید.

در این همایش یک روزه که با حضور جمعی از پیشکسوتان و دانشجویان رشته حسابداری و با سخنرانی اساتید برجسته این رشته برگزار گردید، مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر نیز در خصوص سیستم های مدیریت منابع سازمان (ERP) به ایراد سخنرانی پرداخت.

مدیر عامل شرکت تسهیل گستر با اشاره به اهمیت یکپارچه سازی فعالیت ها در سازمان، به ضعف بزرگ کسب و کارهای ایرانی در این زمینه اشاره کرد و افزود: یکی از ضعف های بزرگ و ساختاری که سازمان ها و کسب و کارهای ایران از آن رنج می برند، بحث عدم یکپارچه سازی فعالیت های سازمانی با یکدیگر است.

وی گفت: امکان مدیریت همه فعالیت های مدیریتی، حسابداری، انبارداری، اجرایی، منابع انسانی و حتی تجارت الکترونیکی از طریق یک سیستم، یکی از نیازمندی های اساسی در کسب و کارهای ایرانی است و در حال حاضر نیز این نیاز توسط شرکت های فناوری اطلاعات، به صورت کامل برطرف نمی شود.

مهندس علیرضا غضنفری در بخش دیگری از سخنرانی خود که به معرفی «سازمان یار» محصول جدید شرکت تسهل گستر اختصاص داشت افزود: شرکت تسهیل گستر با درک این ضعف بزرگ، اقدام به بومی سازی و توسعه نرم افزار قدرتمند Odoo ERP نمود و توانسته است آن را براساس نیازهای کسب و کارهای ایرانی توسعه دهد.

وی در پایان ضمن تشریح امکانات و قابلیت های سیستم سازمان یار، خاطر نشان ساخت: سیستم سازمان یار می تواند تمام فعالیت ها و فرآیندهای سازمانی را یکپارچه سازی نموده و باعث افزایش بهره وری در سازمان ها گردد.

لازم به ذکر است در این همایش یک روزه اساتید برجسته حسابداری از جمله دکتر امیر ابراهیم زاده عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، دکتر عزیز عالی ور و دکتر هنگامه مقدس پور در مضوعات مرتبط با حسابداری به ایراد سخنرانی پرداخته و نقطه نظرات خود را بیان کردند.


پست های مرتبطتسهیل گستر

دومین سمینار «حسابداری مدیریت» شمال غرب کشور در تبریز برگزار می شود

دومین سمینار «حسابداری مدیریت» شمال غرب کشور، چهارشنبه 21 آذر ماه در تبریز برگزار می شود.
عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران با بیان این مطلب افزود: این سمینار با حضور مدیران صنایع، مدیران و مشاوران مالی، حسابداران، اساتید، پیشکسوتان و دانشجویان رشته حسابداری و با سخنرانی اساتید برجسته این رشته از جمله دکتر عزیز عالی‌ور، دکتر امیر ابراهیم زاده، دکتر هنگامه مقدس پور و دکتر مهدی زینالی برگزار می شود.

تسهیل گستر

همایش راهکارهای عملیاتی سیستم های یکپارچه (ERP) برای گذر از چالش های نوین کسب و کارها روز چهارشنبه 19 تیرماه برگزار شد

در این همایش که با هدف معرفی سیستم های ERP به عنوان راهکار عملیاتی نوین برای چالش های کسب و کارها و با اجرای جناب آقای شعار برگزار شد، موضوعاتی مانند علت برگزاری این همایش که همان تئوری علمی ERP، بومی سازی آن و نیز اجرایی شدن ERP بود، مطرح شد.

نظرها