چرا سازمان های تولیدی به ابزارهای CRM نیاز دارند؟
امروزه تقریباً هر کسب‌وکاری با ابزارهای اختصاصی CRM کار می‌کند، که هر جنبه‌ای از جنبه‌های مدیریت ارتباط با مشتری کسب‌وکار، مانند پیگیری سرنخ‌ها یا فرصت‌ها، پیگیری آن‌ها، و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالقوه که یک دارایی خواهند بود را برآورده می‌کند.

ارتباط با مشتری و مدیریت در هر سازمانی اولویت دارد. آنها رشد کسب و کار را هموار می کنند و مشتریان بیشتری را برای نیازهای خود به سازمان می آورند.

امروزه تقریباً هر کسب‌وکاری با ابزارهای اختصاصی CRM کار می‌کند، که هر جنبه‌ای از جنبه‌های مدیریت ارتباط با مشتری کسب‌وکار، مانند پیگیری سرنخ‌ها یا فرصت‌ها، پیگیری آن‌ها، و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالقوه که یک دارایی خواهند بود را برآورده می‌کند. در میان مشاغلی که برای فعالیت های خود به ابزار اختصاصی CRM نیاز دارند، مشاغل تولیدی و تولیدی در اولویت بالاتری قرار دارند. از آنجایی که آنها شکل اولیه کسب و کار هستند که در آن جنبه های متعددی از عملیات درگیر در مدیریت ارتباط با مشتری وجود دارد، ابزارهای اختصاصی CRM مورد نیاز هستند.

امروزه راه حل های متعددی جنبه های اختصاصی و تاثیرگذار مدیریت ارتباط با مشتری را برای کسب و کار ارائه می دهند. این ابزارها به کنترل کامل و کافی جنبه های مدیریت ارتباط با مشتری کسب و کار با منوهای اختصاصی و عناصر قابل اجرا کمک می کنند. با تأثیر، توسعه فناوری پیشرفته و بهبود امکانات مخابراتی، راه را برای توسعه راه حل های مختلف نرم افزاری موجود در بازار امروز هموار کرده است. این منجر به توسعه و ایجاد راه‌حل‌های مختلف مدیریت ارتباط با مشتری با قابلیت‌های اختصاصی شد، یکی بهتر از دیگری و تغییر چندین انتخاب برای کسب‌وکار. با تعداد زیادی راه حل در دسترس برای انتخاب، این کسب و کار یک اشکال نیز دارد. آنها باید همه این راه حل ها را برای انتخاب بهترین راه حل بر اساس نیازهای عملیات تجاری خود در نظر بگیرند.

از آنجایی که راه‌حل‌های نرم‌افزار عملیاتی کسب‌وکار گران‌تر هستند، بار سرمایه‌گذاری وجود دارد که مدیریت کسب‌وکار تنها یک فرصت برای انتخاب بهترین راه‌حل مورد نیاز خواهد داشت. شکست در جنبه های عملیات موثر منجر به خسارات فاجعه آمیز خواهد شد. بنابراین، مدیران و صاحبان کسب و کار باید در انتخاب بهترین راه حل ها، فرآیند انتخاب و مقایسه کامل را طی کنند. با این حال، فرض کنید تمام جنبه های مدیریت ارتباط با مشتری و توانایی مدیریت کل تجارت بر اساس نیاز می تواند از یک پلت فرم انجام شود. در این صورت، بهترین راه حلی است که به سود کسب و کار خواهد بود. اودوو یکی از این راه حل ها است که در آن یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری اختصاصی و همچنین توانایی مدیریت کل تجارت وجود دارد.

در این مطلب توضیح خواهد داد که چرا کسب و کار تولیدی برای عملیات خود به ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری نیاز دارد.

ابزارهای CRM چگونه برای مؤسسات تولیدی و تولیدی مفید هستند؟

نیاز به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری برای کسب و کار را می توان به وضوح در شرکت های تولیدی مشاهده کرد زیرا آنها بر اساس نیازهای مشتری کار می کنند. هرچه مشتری بیشتر به شرکت برسد، سود بیشتری خواهد داشت. رویکرد اختصاصی ابزارهای CRM برای پرداختن به جنبه‌های ارتقای کسب‌وکار و پیگیری فرصت‌های تجاری بر اساس نیازهای عملکردی سازمان، آن را به ابزاری ضروری به‌ویژه در کسب‌وکار تولیدی تبدیل می‌کند. در اینجا جنبه خاصی از ابزارهای CRM وجود دارد که بینشی را برای کسب و کار تولیدی در مورد نیاز به آن ارائه می دهد:

ادغام با فروش و خدمات

هدف اصلی ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری، ارتقای شرکت و افزایش فروش است. با کمک ابزارهای اختصاصی CRM در تجارت، قابلیت سفارش مشتری و پتانسیل آن می تواند جنبه های آینده کسب و کار را پیش بینی کند. تمام ابزارهای CRM با تیم های فروش و بخش یکپارچه شده اند. فرصت ها در کسری از زمان ایجاد و به پیشنهادات تجاری و مشتریان بالقوه تبدیل می شوند.

بازاریابی

این ابزارهای CRM به کسب‌وکار کمک می‌کنند فرصت‌های تجاری را به دست آورند و از منابع متعددی مانند پورتال‌های آنلاین، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌های شرکت، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و تشکیل کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی هدایت شوند. علاوه بر این، فرم تولید مستقیم سرنخ برای کمپین های بازاریابی و رویدادهای تبلیغاتی انجام شده به عنوان یک مزیت اضافی برای کسب و کار است.

حریم خصوصی و امنیت داده ها

با عملیات CRM، کسب و کار به مجموعه ای از اطلاعات در مورد مشتری، عادات خرج کردن آنها و اطلاعات شخصی خاص دست می یابد. بنابراین، مسئولیت حفاظت از این داده ها به هر قیمتی بر عهده گینس است و اطمینان حاصل می کند که از آنها سوء استفاده نمی شود. سیستم‌های CRM اختصاصی مانند ماژول CRM پلتفرم Odoo در حین برخورد با اطلاعات حساس به عنوان جزئیات مشتری، سطح سلسله مراتبی از احراز هویت کارمندان را خواهند داشت./ علاوه بر این، لایه بالایی از تنظیمات امنیتی موجود در این پلتفرم‌ها تضمین می‌کند که مشتری داده ها و اطلاعات توسط شخص ثالث دیده نمی شود یا در دسترس نیست.

اینها جنبه های عملکردی خاصی هستند که چرا کسب و کار تولیدی باید از ابزارهای CRM برای عملیات مدیریت ارتباط با مشتری شرکت استفاده کند. بیایید اکنون به بخش بعدی برویم، که قابلیت‌های odoo CRM را توضیح می‌دهد و توضیح می‌دهد که چرا بهترین ابزار مدیریت ارتباط با مشتری برای تجارت است.

چرا CRM اودوو را به عنوان ابزار مدیریت ارتباط با مشتری برای تجارت انتخاب کنید؟

Odoo یکی از بهترین و کارآمدترین راه حل های ERP است که اکثر کسب و کارها برای مدیریت و بهره برداری موثر به آن نیاز دارند. ساختار ماژولار اختصاصی پلتفرم، کاربردهای ماژول های فرآیند اقیانوس آرام را در اختیار شرکت قرار می دهد که برای مدیریت کامل و مؤثر تجارت و عملکرد آن مفید خواهد بود. با توجه به رویکرد ماژولار، ماژول CRM به عنوان یک ابزار مدیریت ارتباط با مشتری کامل و موثر عمل می کند که شرکت می تواند به آن تکیه کند. با تولید سرنخ پیشرفته، پیگیری و قابلیت های پرورش، یکی از بهترین ابزارها برای جذب مشتریان بیشتر و مدیریت موثر آنها به منظور شکوفایی کسب و کار است.

با قابلیت‌های پیشرفته و ابزارها و گزینه‌های کاربردی موجود در ماژول CRM پلتفرم Odoo، کسب‌وکار قادر خواهد بود جنبه‌های مدیریت ارتباط با مشتری شرکت را به طور موثر انجام دهد، که می‌تواند به طور موثر انجام شود. برای درک دقیق اینکه چرا شرکت باید odoo CRM را به عنوان ابزار مدیریت ارتباط با مشتری انتخاب کند، می توانید وبلاگ زیر را بخوانید:

منبع: Cybrosys

کسب و کار شما را درست الکترونیکی می کنیم

بومی سازی و پشتیبانی Odoo ERP در ایران
 
چرا سازمان های تولیدی به ابزارهای CRM نیاز دارند؟
تسهیل گستر, بابک شعبانی 16 آذر 1401
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی

نسخه بومی سازی شده در پاسخ به نیاز کسب و کارهای ایرانی با پشتیبانی تسهیل گستر
همه نرم افزارهای مدیریت موفق کسب و کار بصورت یکپارچه

ورود | ثبت نام افزودن نظر
چگونه با Odoo ERP کسب و کار خود را برای رکود برنامه ریزی کنید
یکی از راه های موثر برای بقا در یک کسب و کار، سرمایه گذاری در فناوری است. Odoo ERP یک بسته سودمند برای کارآفرینان با هزینه کم و ویژگی های دیگر است. کاربران به راحتی می توانند عملیات یک شرکت را با استفاده از Odoo ERP متصل کنند.