سرویس نقشه و مسیریاب ایرانی مپ (Map.ir) شروع به کار کرد

تاکنون در زمینه نقشه و مسیریابی یک سرویس خوب داخلی وجود نداشت و کاربران و توسعه‌دهندگان معمولاً از نمونه‌های خارجی استفاده می‌کنند. حالا سرویس ایرانی مپ (Map.ir) قرار است این خلا را در کشورمان پر کند.
هرچقدر هم که به گوگل مپس و یا ویز علاقه داشته باشید نمی‌توان انکار کرد که یک سرویس نقشه داخلی می‌تواند مزایایی برای کاربران و همچنین کسب‌وکارها داشته باشد. با شروع به‌کار سرویس مپ به نشانی Map.ir می‌توان امیدوار بود تا یک سرویس داخلی خوب برای استفاده در کنار نقشه‌های گوگل در اختیار کاربران و کسب‌وکارهای اینترنتی قرار بگیرد. با این‌که سرویس‌های مشابهی مثل سرویس نقشه شهرداری تهران نیز در حال حاضر فعال هستند اما Map به مراتب سبک‌تر، سریع‌تر و پاسخگوتر خواهد بود.تیم مپ متشکل از مهندسین و متخصصینی است که سابقه ۲۰ ساله در سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS داشته و با توجه به فرهنگ و نیازهای کاربران ایرانی توسعه پیدا می‌کند. شاید یکی از مزایای اصلی این سرویس نسبت به نمونه‌های خارجی دریافت بازخورد سریع‌تر از کاربران و ایجاد اصلاحات و یا افزودن قابلیت‌های جدید به این سرویس باشد. در سرویس Map آدرس‌دهی بسیار دقیق و با ذکر کامل نام شهر، خیابان و کوچه انجام می‌گیرد و علاوه بر این می‌توانید از هر آدرس دلخواه یک کروکی هم خروجی بگیرید. به گفته تیم توسعه‌دهنده در این سرویس تاکنون بیش از ۲/۵ میلیون کسب‌وکار مختلف اضافه شده‌اند که در آینده و با کمک کاربران این مقدار بیشتر هم خواهد شد.در Map.ir همچنین امکانات بسیار مفیدی مثل طرح ترافیک، طرح ترافیک زوج و فرد، نقشه مترو، خطوط اتوبوس BRT و آب و هوا هم گنجانده شده تا نیازی به اپلیکیشن‌های جانبی دیگر نداشته باشید.سرویس مپ آن‌قدر هوشمند هست که موقعیت کنونی کاربر را در جستجوها در نظر بگیرد، با توجه به اولویت‌ها مقصد را مشخص کند، اشتباهات تایپی را اصلاح کرده و به‌طور مثال نزدیک‌ترین پمپ بنزین‌ها و یا ایستگاه‌های مترو را برایتان نمایش دهد. این سرویس قابلیت مسیریابی با ماشین، دوچرخه و یا پیدا را نیز داراست و می‌تواند با در نظر گرفتن طرح ترافیک و زوج و فرد بهترین مسیر را نمایش دهد.از آن‌جا که توسعه مپ در اولین مرحله استفاده عمومی قرار دارد این سرویس از کاربران علاقمند تقاضا دارد تا به عنوان کاربر ویژه به توسعه این سرویس کمک کنند.
مپ برای استفاده تجاری
در صورتی که توسعه‌دهندگان بخواهند از نقشه‌های گوگل درون اپلیکیشن یا سرویس خود استفاده کنند باید ماهانه مبلغ قابل توجهی را به گوگل بپردازند درحالی‌که سرویس Map.ir با هزینه‌ای بسیار کمتر در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌گیرد. ضمن این‌که اگر یک استارت‌آپ نوپا باشید مپ پس از بررسی درخواست شما علاقمند است تا با شما همکاری کند.
همین حالا از مپ استفاده کنید
برای استفاده از مپ چه در مرورگر و چه به صورت اپلیکیشن اندرویدی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. استفاده از مپ برای کاربران عادی کاملاً رایگان است و همچنین می‌توانید با پیوستن به جمع کاربران ویژه این سرویس به پیشرفت آن کمک کنید.

 ورود به سرویس مپ

کسب و کار شما را درست الکترونیکی می کنیم

بومی سازی و پشتیبانی Odoo ERP در ایران
 
سرویس نقشه و مسیریاب ایرانی مپ (Map.ir) شروع به کار کرد
تسهیل گستر 24 خرداد 1397
این پست را به اشتراک بگذار
برچسب‌ها
ویرایش
بایگانی

نسخه بومی سازی شده در پاسخ به نیاز کسب و کارهای ایرانی با پشتیبانی تسهیل گستر
همه نرم افزارهای مدیریت موفق کسب و کار بصورت یکپارچه

ورود | ثبت نام افزودن نظر
عضویت ناخواسته کاربران در پیام رسان سروش حقیقت دارد؟