راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

ایجاد شعبه فروشگاه در پایانه فروش

با سلام

شرکت ما چندین شعبه فروشگاهی دارد که در پایانه فروش می‌خواهیم اطلاعات این شعبه‌ها درج شود، چگونه این شعبه‌ها را ایجاد کنیم؟ آیا نیاز است چندشرکتی تعریف شود؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

کاربر گرامی
با سلام و وقت بخیر

با توجه به اینکه شعبه‌ها مربوط به یک شرکت می‌باشد، نیاز به تعریف شرکتی جداگانه نیست (به عنوان مثال شرکت رفاه را در نظر بگیرید، چندین شعبه در سراسر کشور دارد ولی فقط یک برند دارد).

بنابراین اگر در موقعیت های جغرافیایی متفاوت، چندین شعبه پایانه فروش دارید، برای هر کدام از شعبات خود یک پایانه فروش تعریف کرده و در قسمت تنظیمات آن پایانه فروش، بخشی به اسم "سربرگ و پابرگ" وجود دارد، آن را فعال کرده و اطلاعات شعبه را در آن بخش وارد کنید. این اطلاعات معمولا شامل آدرس و تلفن شعبه، شعار تبلیغاتی می‌باشد.

موفق باشید
تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو