راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

عدم افزودن تائیدکننده توسط کاربر به درخواست تائید

تصویر پروفایل
صدیقه قنبری

در سازمان ما، هنگام درخواست تائید، شخص درخواست دهنده نباید بتواند تائید کنندگانی که برای یک درخواست معرفی شده است را حذف کرده و یا تغییر دهد و یا تائیدکننده اضافه کند، لذا می‌بایست جایی برای گرفتن این دسترسی از شخص وجود داشته باشد، لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمائید که کجا می‌توان این دسترسی را از او گرفت.

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
صدیقه قنبری
بهترین پاسخ

کاربر گرامی

با سلام و وقت بخیر

در صورتی‌که سطح دسترسی درخواست دهنده در ماژول تائیدها "کاربر" باشد، اجازه حذف را نخواهد داشت.

جهت جلوگیری از افزودن تائیدکننده، اگر در سازمان شما مانعی نباشد بهترین راه‌حل برای این موضوع این است که این فیلد به هنگام ایجاد درخواست، قابل مشاهده نباشد.

بنابراین جهت انجام این کار به شرح زیر عمل کنید (نیاز است که ماژول استادیو در نرم‌افزار شما نصب باشد):

1- با دسترسی مدیر وارد ماژول تائیدها شوید.

2- وارد منوی مدیر/ همه تائیدها شوید.

3- یکی از تائیدها را باز کنید.

4- روی آیکن ماژول استادیو کلیک کنید تا پنجره آن در این قسمت باز شود.

5- روی فیلد تائیدکنندگان (approves) کلیک کنید و در سمت راست گزینه "غیر قابل مشاهده" را تیک بزنید.6- کلیک روی "بستن" تا ماژول استادیو بسته شود.

نکته: هر زمان که خواستید این فیلد را از حالت "غیر قابل مشاهده" خارج کنید کافیست پس از باز کردن ماژول استادیو روی گزینه "نمایش عناصر غیر قابل مشاهده" کلیک کنید تا استادیو این فیلد را برای شما نشان دهد تا بتوانید تیک "غیر قابل مشاهده" را بردارید.

موفق باشید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو