راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

قالب پیش فاکتور

با سلام جسارتا بنده فقط در قالب پیش فاکتور نیاز دارم که برگه سفید باشد بدونه لگو و هر گونه مشخصاتی از مجموعه ما، اما قالب فاکتور همین با لوگو و اطلاعاتی که هست بماند. امکانش هست؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
1
تصویر پروفایل
زهرا عباسی
بهترین پاسخ

با سلام و وقت بخیر

در خصوص مورد مطرح شده لازم به توضیح می باشد که به صورت پیش فرض در بخش بالایی و پائینی کاغذ، مشخصات شرکت در برگه کاغذ نمایش داده می شود (در پیش فاکتور و فاکتور و ...).

در صورتیکه تمایل داشته باشید در پیش فاکتور نمایش داده نشود می توان با کدنویسی فراخوانی هیدر و فوتر را غیرفعال کرد. در صورت نیاز اعلام فرمایید تا در صف اجرا قرار گیرد.

با سپاس از همراهی شما

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو