راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

1

راه‌اندازی و پیکربندی دستگاه حضورغیاب zk با اودوو

سلام وقت بخیر.
تو راه‌اندازی و اتصال دستگاه حضورغیاب به مشکل برخوردم ممکنه یکم راهنمایی کنید؟

تصویر پروفایل
انصراف
3 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

وقت بخیر

من قبلا واسه دستگاهی که خریده بودم نرم‌افزار یونیس رو نصب کردم. الان یه دستگاه حضورغیاب از برند ZK گرفتم. می‌شه بازهم با همون نرم‌افزار کار کنم یا با این محصول سازگار نیست؟

ممنون می‌شم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید.

تصویر پروفایل
انصراف
1
بهترین پاسخ

با سلام و عرض ادب نرم‌افزار unis کلا با دستگاه های verdi سازگاری دارد ولی برای هماهنگ‌سازی با دستگاه‌ها از نوع zk باید کانفیگ های لازمه صورت گیرد که طبق نرم‌افزار unis این کانفیگ از سوی برخی شرکت‌ها از جمله (ایران اکسس ) که سازگاری لازم برای دستگاه‌های verdi که از نوع unis است با zk انجام داده است البته این کانفیگ‌ها برای انتقال اطلاعات و سازگاری از zk به verdi می‌باشد ولی در مورد انتقال یا سازگاری از verdi به zk باید با این مجموعه در ارتباط باشید لینک ایران اکسس برای کانفیگ verdi (unis) با دستگاه‌های: https://iranacs.com/product/unis 

با سپاس و تشکر 

تصویر پروفایل
انصراف
1
بهترین پاسخ

سلام و وقت بخیر.

ابتدا حالت توسعه‌دهنده رو فعال کنید (تنظیمات > پایین صفحه، فعال سازی حالت توسعه دهنده)

حال ماژول حضورغیاب را باز کنید (اگر موجود نیست نیاز هست که ماژول رو نصب کنید یا با تسهیل گستر جهت خرید ماژول تماس بگیرید)

همانند تصویر، مدیر بیومتریک > پیکربندی دستگاه را انتخاب کنید.

نام دستگاه: یک نام برای دستگاه خود انتخاب کنید (به دلخواه)

IP: این آی پی حتما باید یک آی پی استاتیک (ثابت) باشد. برای این کار پورت فوروارد حتما باید انجام پذیرد. (ترجیها برای انجام این قسمت با شبکه کار خود در ارتباط باشید.)

پورت: این پورت معمولا روی ۴۳۷۰ قرار می‌گیرد و به خوبی کار می‌کند.

رمزعبور: رمزعبوری که در دستگاه تعریف شده است را وارد نمایید.

UDP: این گزینه حتما در حالت غیرفعال باشد.

نشانی: شرکتی که می‌خواهید حضورغیاب برایش انجام شود انتخاب نمایید.

منطقه زمانی: Asia/Tehran

سپس کاربران را تعریف نمایید.

ابتدا کاربران را در دستگاه تعریف کنید ترجیها با شناسه های ۳ رقمی مانند ۱۱۱، ۱۲۳، ۱۱۴ و... سپس این اطلاعات را وارد دستگاه کنید.

در نهایت تست اتصال را بزنید. اگر پیکربندی رو درست انجام داده باشید پیامی شامل "موفقیت آمیز بودن عملیات" برای شما نشان داده خواهد شد.

همچنین برای راهنمایی بیشتر می‌توانید ویدیوی زیر رو مشاهده کنید:

نحوه کار با ماژول حضورغیاب و نحوه ارتباط آن با دستگاه حضورغیاب ZK

نکته: دستگاه شما حتما باید ZK باشد.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو