راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

تفکیک قالب برای اسناد تجاری و فاکتورها

با سلام. خواهشمند است برای اسناد تجاری و حسابداری که معمولا در قطع A4 تنظیم می شوند و فاکتورهای فروش که معمولا قطع A5 برای آنها کفایت می کند، تفکیک اعمال شود. اصلاح قالب در تنظیمات، مشترکا هر دو آنها را اصلاح می کند که مطلوب نیست.

با تشکر
----------
Email: alireza.behroozsarand@gmail.com
Phone: 04136666448

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

به جهت تنظیم مورد درخواستی، ابتدا حالت توسعه دهنده را فعال نموده، سپس از بخش تنظیمات، به منوی فنی رفته و از طریق زیرمنوهای زیر اقدام نمایید:

1- قالب کاغذ: می توانید در این بخش قالب های مختلف کاغذ که در سازمانتان مورد استفاده قرار میگیرد را طراحی نمایید. به صورت پیش فرض برخی از قالب های مرسوم از جمله A4 و A5 طراحی شده است.

2- گزارش ها: می توانید برای عملیات مدنظر خود، قالب تعریف شده در قسمت فوق را انتخاب نمایید. به صورت پیش فرض مجموعه ای از گزارش ها، از جمله پیش فاکتورها، فاکتورها در این بخش وجود دارند. کافیست گزارش مورد نظر را باز کرده و در بخش "قالب کاغذ" گزینه مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!