وب سایت

Welcome!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

1

نحوه استفاده از دسته بندی های تجارت الکترونیکی

من 4000 محصول در اودوو دارم و همه آنها به طور صحیح دسته بندی شده اند. در حال حاضر ما می خواهیم از تجارت الکترونیکی و وب سایت اودوو استفاده کنیم، اما آنچه می بینم این است که به نظر می رسد باید همه دسته بندی ها را برای تجارت الکترونیکی ایجاد کنم ... آیا این منطقی است؟ آیا جایی وجود دارد که من فقط بتوانم گزینه ای را "تیک" بزنم تا دسته بندی های تجارت الکترونیکی با دسته بندی محصولات یکسان باشد؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

سلام

متأسفانه هیچ گزینه یا دکمه ای برای علامت گذاری برای استفاده از دسته بندی های فروش شما وجود ندارد. اما آنچه می توانید انجام دهید این است که ابتدا دسته بندی های فروش خود را اکسپورت کنید و سپس آنها را در دسته بندی های تجارت الکترونیکی ایمپورت نمایید. علاوه بر این می توانید یک عملیات سرور ایجاد کنید تا هر بار که یک دسته بندی محصول خاص به یک محصول اضافه می شود، یک دسته بندی تجارت الکترونیکی نیز به آن لینک داده شود.

منابع آموزشی مرتبط با این دسته بندی:
 
تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!