آیا می توانم ویدئوهای سخنرانی را به محتوای دوره آموزش الکترونیکی خود اضافه کنم؟

بله، ابتدا از طریق وب سایت آموزش الکترونیکی، بر روی گزینه "+ افزودن محتوا" کلیک کنید:


 

در ویزارد باز شده،  "ویدئو"   را انتخاب نمایید:سپس عنوان و آدرس ویدئو را در فیلدهای مربوطه اضافه کرده و بر روی دکمه "ذخیره و انتشار" کلیک کنید. از این پس شرکت کنندگان می توانند از URL موجود در محتوای دوره استفاده کنند:


 

به ماژول آموزش الکترونیکی> تالار گفتگو> پست بروید، می توانید تمام پست های به اشتراک گذاشته شده در تالار گفتگو، تعداد بازدیدها، پاسخ ها و وضعیت آنها را در نمای لیست مشاهده نمایید:


 

بله، شرکت کنندگان می توانند از طریق کلیک بر روی "افزودن نظر"   به دوره ها امتیاز بدهند. جزئیات امتیازات را می توانید از   طریق ماژول آموزش الکترونیکی> دوره ها> امتیازات مشاهده کنید:


 

 

 

برای انجام این کار ابتدا باید ماژول وب سایت نصب شده باشد. سپس می توانید از طریق ماژول آموزش الکترونیکی> دوره ها> دوره ها ، دکمه  "برو به وب سایت" را در گوشه سمت چپ فرم دوره مشاهده نمایید، برای انتشار دوره، به وب سایت رفته و بر روی دکمه " منتشر نشده"  کلیک کنید:


 

 

 

ابتدا از طریق ماژول آموزش الکترونیکی> پیکربندی> تنظیمات ، ویژگی  "تالار گفتگو"  را فعال کرده و بر روی دکمه  "ذخیره" کلیک نمایید. با فعالسازی این گزینه، تالار گفتگو ایجاد می شود و اعضا می توانند در آنجا همدیگر ار راهنمایی کنند.


 

اکنون به ماژول آموزش الکترونیکی> تالار گفتگو> تالارهای گفتگو  بروید و بر روی دکمه "ایجاد"  کلیک کنید:


 

در فرم ایجاد نام تالار گفتگو، حالت و نام وب سایتی که میخواهید این تالار گفتگو در آن انتشار یابد، اضافه نمایید. همچنین در تب تنظیمات ، می توانید نظم و قابلیت مشاهده تالار گفتگو را پیکربندی کنید:


 

در تب "کسب امتیاز" می توان امتیازاتی را برای کابران هنگام سوال پرسیدن، سوال رای مثبت گرفت و موارد دیگر تنظیم کرد.


 

علاوه بر این در تب  "دسترسی های مرتبط با امتیاز" ، می توانید دسترسی های امتیاز را برای کاربران تنظیم کنید:


 

ایتدا از طریق ماژول آموزش الکترونیکی> پیکربندی> تنظیمات ، ویژگی "گواهینامه ها" را برای ارزیابی دانشجویان و ارائه گواهینامه، فعال کرده و بر روی دکمه "ذخیره"  کلیک کنید:


 

 سپس به ماژول آموزش الکترونیکی> دوره ها> گواهینامه بروید و بر روی دکمه  "ایجاد" کلیک کنید:


 

در فرم ایجاد می توانید نام گواهینامه و سوالات را در تب سوالات با کلیک بر روی گزینه "افزودن سوال" اضافه نمایید:


 

 

در تب توضیح ، می توانید توضیحی را که باید مانند دستورالعمل ها در صفحه اصلی برای داوطلبان نشان داده شود، اضافه کنید:علاوه بر این، در تب تنظیمات می توانید طرح سوال را بر اساس یک صفحه با تمام سوالات، یک صفحه در هر بخش، یک صفحه در هر سوال انتخاب کنید. همچنین ویژگی هایی مانند محدودیت زمانی، روش انتخاب سوال، جزئیات امتیازدهی و درصد موفقیت برای گواهینامه و سایر موارد را می توان برای این گواهینامه تنظیم کرد.


 

پس از وارد کردم داده های مربوطه، بر روی دکمه "ذخیره" کلیک نمایید.

ابتدا محتواها از طریق ماژول آموزش الکترونیکی> دوره ها> محتوا> کلیک بر روی دکمه "ایجاد" ، ایجاد کنید:


 

در فرم ایجاد، نام محتوا و برچسب مربوطه را اضافه نمایید. در  تب سند ، دوره ای را که محتوا مربوط به آن است، نوع محتوا، مدت زمان را اضافه کرده و اگر می خواهید این محتوا توسط هرکسی قابل دسترس باشد، گزینه "امکان پیش نمایش"  را فعال کنید.


 

در تب توضیح  می توان توضیح محتوا را ارائه داد:


 

همچنین در تب منابع دیگر، می توانید لینک های خارجی و منابع را وارد نمایید:


 

ابتدا از طریق ماژول آموزش الکترونیکی> پیکربندی> تنظیمات ، ویژگی "فروش در تجارت الکترونیکی" را برای ایجاد درآمد دوره ها فعال کرده و بر روی دکمه "ذخیره" کلیک نمایید:


 

به ماژول تجارت الکترونیکی> دوره ها> دوره ها بروید، در تب تنظیمات دوره مورد نظر، گزینه "بر اساس پرداخت"  را در سیاست ثبت نام مشاهده خواهید کرد. اگر گزینه "بر اساس پرداخت" را انتخاب نمایید، امکان پرداخت آنلاین وجود دارد و باید یک محصول خدماتی مربوط به دوره در فیلد محصول اضافه کنید.


 

از این پس اگر یک کاربر برای شرکت در این دوره به وب سایت مراجعه کند، ابتدا باید هزینه دوره را پرداخت کند.

به ماژول آموزش الکترونیکی> دوره ها> دوره ها بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید:


 

در فرم ایجاد، نام دوره و برچسب را اضافه کنید. سپس در تب محتوا ، می توانید محتوای دوره و گواهینامه ها را با کلیک بر روی "افزودن محتوا / افزودن گواهینامه" اضافه کنید. همچنین می توانید محتوا ها را با استفاده از گزینه  "افزودن بخش" ، بخش بندی کنید:


 

علاوه بر آن، در  تب تنظیمات می توان  نوع دوره، سطوح دسترسی، ارتباطات و نمایش دوره را پیکربندی کرد: